bombardier transportation

Łódź

Opinie o bombardier transportation

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Właśnie szukają Montera. Kto aplikuje? A może ktoś już pracuje na takim stanowisku i podzieli się z nami swoimi zdobytymi doświadczeniami.

Lajks
użytkownik zarejestrowany

@Max kierownicy raczej nigdy nie mają jakoś bardzo ciężko, oprócz tego, że spoczywa na nich spora odpowiedzialność. Jeśli chcesz się zatrudnić to celuj w takiego specjalistę ds. kontrolingu, gdzie masz możliwość rozwoju i awansu :)

Gość

Tak bardzo się w Łodzi rozrastają że zaczęli zwalniać pracowników. Część zwolnili część na przymusowych zwolnieniach siedzą, koszmar. Zero organizacji, najpierw zapierdzielaj jak idiota a potem że pracy nie ma. Możesz spróbować ale miej coś innego w zanadrzu.

gall

a jaki były pracownik , coś więcej bo nie rozumiem pytasz się o robote a potem wyskakujesz coś o byłym pracowniku ??

Zostaw opinię o bombardier transportation - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bombardier transportation