counter
3 31 20 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Ile jest zmian w Bombardier Transportation?

Remek

Zastanawiam się nad przyczyna takiego milczenia na forum? Chciałbym aplikować ale mam obawy!

Tak2Nie
Martial
Nazwa działu: Marketing
@Remek

Ludzie boją się mówić :)

Tak2Nie
Roman
@Martial

Myślisz, że rzeczywiście tak jest? Skąd masz takie przypuszczenia, aby osoby pracujące bądź te, które pracowały w firmie Bombardier Transportation nie chciały się wypowiadać na temat tego miejsca? Rozwiń swoją myśl, abyśmy jako czytelnicy mogli dobrze zrozumieć dodaną wypowiedź.

Caraxx Nowy wpis

To bardzo poważne zarzuty, o których piszesz: (usunięte przez administratora)

Robert Nowy wpis

Zwolnienia w Bombardier. Szczerze życzę wszystkim dobrego zdrowia jeżeli decydują się na aplikację do Bombardiera. Aktualnie w koncernie są zwolnienia na dużą skalę. Zarówno we Wrocławiu, Katowicach i Łodzi dotyczy to przede wszystkim osób na stanowiskach biurowych. Sytuacja nie unormuje się raczej szybko, przyszło polecenie z góry ile osób ma być zwolnione i plan jest wykonywany.

Leszek Nowy wpis
@Robert

Wiesz może, co jest powodem tego, że firma Bombardier Transportation podjęła decyzję o zredukowaniu ilości etatów wśród pracowników biurowych? Są to niepokojące informacje, dlatego mam nadzieję, że wyjaśnisz, dlaczego obecnie tak to wygląda. Twoja odpowiedź będzie pomocna dla każdego z nas.

Tak1Nie
Justyna

Mimo wszystko - nie powinieneś w taki nieprzychylny sposób wypowiadać się na temat Dyrektora firmy Bombardier Transportation. Rozumiem, że aby dostać tam premię należy wyrobić się w pewnym, określonym uprzednio, czasie. A jak wygląda sprawa dodatków pozapłacowych? Macie jakieś do dyspozycji?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

abc

Asystentka / Asystent Zarządu częste ogłoszenia: 2019-04-05 2018-09 lub 2018-10 kolejne ogłoszenie 2018-03-29 Daje do myślenia

Tomasz

Asystentka / Asystent Zarządu częste ogłoszenia: (usunięte przez administratora) Daje do myślenia

ABC
@Tomasz

Dobrze jest sobie odszukać osoby które pracowały lub nadal pracują i zapytać je o opinie, to może bardzo otworzyć oczy

Roman

Myślę że każda osoba która chce podjąć pracę w firmie powinna dokładnie sprawdzić jaka jest aktualnie sytuacja w firmie i w całym koncernie i dobrze się zastanowić przed podjęciem decyzji.

Tomasz
@Roman

Osobom planującym podjąć pracę proponuję naprawdę głęboko zastanowić się czy na pewno chcą dokonać zmiany i paradoksalnie wcale nie mam na myśli działu produkcyjnego, zapytajcie też koniecznie o kondycję finansową spółki i całego koncernu.

Robert

No cóż, nie wszystko jest idealne i to nie tylko tu. A z wydajnością w pracy zawsze mieliśmy kłopot. Coś trzeba z tym robić.

TakNie

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Tak1Nie

Karolina

Właśnie szukają Montera. Kto aplikuje? A może ktoś już pracuje na takim stanowisku i podzieli się z nami swoimi zdobytymi doświadczeniami.

Lajks

@Max kierownicy raczej nigdy nie mają jakoś bardzo ciężko, oprócz tego, że spoczywa na nich spora odpowiedzialność. Jeśli chcesz się zatrudnić to celuj w takiego specjalistę ds. kontrolingu, gdzie masz możliwość rozwoju i awansu :)

Gość

Tak bardzo się w Łodzi rozrastają że zaczęli zwalniać pracowników. Część zwolnili część na przymusowych zwolnieniach siedzą, koszmar. Zero organizacji, najpierw zapierdzielaj jak idiota a potem że pracy nie ma. Możesz spróbować ale miej coś innego w zanadrzu.

gall

a jaki były pracownik , coś więcej bo nie rozumiem pytasz się o robote a potem wyskakujesz coś o byłym pracowniku ??

Zostaw merytoryczną opinię o Bombardier Transportation - Łódź

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bombardier Transportation
3/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Fabryczna 12