NetLand Sp. z o.o.
3 137

DARIUSZ JAKUBOWSKI Project Manager, NetLand Sp. z o.o.

Miłośnik zwierząt i motocykli, i dobrej muzyki. Pracuje w branży IT od wielu lat, dłuższy staż ma tylko w grze na gitarze. W wolnym czasie komponuje muzykę, spaceruje ze swoim terierem irlandzkim i zwiedza ciekawe miejsca na ulubionym jednośladzie.

Przeczytaj cały wywiad »

Administrator

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o NetLand Sp. z o.o. jako pracodawcy.

Zuzia

Gdyby było źle to forum by wrzało. Nikt nie pisze czyli jest dobra praca!

Iwona

@Jarek Góral czyli jesteś zadowolony z pracy, pomimo, że to ciężka praca. Piszesz, że podwyżki były, a czy udało Ci się zdobyć awans?Co najbardziej podoba Ci się pracując w NetLand Sp. z o.o.? To pomocne informacje dla nowo zatrudniających się osób.

Szkoleniowiec 2014-02-26 12:23 przez hoho

Przebieg rekrutacji

Spotkanie z Dyrektorem, potem Prezesem. Normalna, rzeczowa rozmowa o tym co i jak będzie robione no i przede wszystkim za ile.

Pytania

Żadnych dziwnych pytań.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
NetLand Sp. z o.o.
pracodawca

Pozostajemy w stałej współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie. Rok 2018 zaczęliśmy od wykładu na temat Automatic Testing prowadzonego w języku angielskim. Przed nami udział w Projektach Zespołowych. No i oczywiście widzimy się na praktykach :)