Profil

DARIUSZ JAKUBOWSKI Project Manager, NetLand Sp. z o.o.

Miłośnik zwierząt i motocykli, i dobrej muzyki. Pracuje w branży IT od wielu lat, dłuższy staż ma tylko w grze na gitarze. W wolnym czasie komponuje muzykę, spaceruje ze swoim terierem irlandzkim i zwiedza ciekawe miejsca na ulubionym jednośladzie.

Przeczytaj cały wywiad »

Zuzia

Gdyby było źle to forum by wrzało. Nikt nie pisze czyli jest dobra praca!

Iwona

@Jarek Góral czyli jesteś zadowolony z pracy, pomimo, że to ciężka praca. Piszesz, że podwyżki były, a czy udało Ci się zdobyć awans?Co najbardziej podoba Ci się pracując w NetLand Sp. z o.o.? To pomocne informacje dla nowo zatrudniających się osób.

Jarek Góral

Witam wszystkich. W Firmie pracowałem ponad 8 lat - w pewnym okresie najdłużej, nie licząc Prezesa i Jakuba. Różnie bywało - dostawało się i premię, i zjebkę, w zależności od zasług. Zajmowałem się wdrożeniami szkoleniami z aplikacji "urzędowych" - Pomost, Świadczenia rodzinne, Fundusz Alimentacyjny, Syriusz i pewnie parę innych. Dostawałem podwyżki - uwaga! - z inicjatywy Prezesa. Dostawałem premie w wysokości przyzwoitej. Praca była (i jest - o czym za chwilę) niełatwa i niekiedy ciężka. Odszedłem z kilku powodów, z których najistotniejsze były przyczyny zdrowotne (badania lekarskie :)) oraz chęć sprawdzenia samego siebie w działalności "na własnym garnuszku". Z Netlandem współpracuję do chwili obecnej - i ja nie żałuję, Prezes i Dyrektor chyba też nie ;) P.S. Dane możecie sprawdzić w wielu urzędach, w Netlandzie też.

Szkoleniowiec 2014-02-26 12:23 przez hoho

Przebieg rekrutacji

Spotkanie z Dyrektorem, potem Prezesem. Normalna, rzeczowa rozmowa o tym co i jak będzie robione no i przede wszystkim za ile.

Pytania

Żadnych dziwnych pytań.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
NetLand Sp. z o.o.
pracodawca

Pozostajemy w stałej współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie. Rok 2018 zaczęliśmy od wykładu na temat Automatic Testing prowadzonego w języku angielskim. Przed nami udział w Projektach Zespołowych. No i oczywiście widzimy się na praktykach :)