Aktualności

INVEST-TECH Sp.z o.o.
pracodawca

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

Operator przecinarki plazmowej CNC

Opis stanowiska:

Obsługa przecinarki plazmowej sterowanej numerycznie
Kontrola jakościowa elementów i pomiar wykonywanych detali
Ustawienie parametrów i nadzór nad maszyną
Bieżąca konserwacja maszyny

Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze przecinarki CNC
Znajomość rysunku technicznego
Gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym
Mile widziane uprawnienia na suwnice i wózki jezdniowe
Dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność organizacji własnej pracy

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
Przyjazne środowisko pracy
Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego
Kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
Dofinansowanie do karty Fit-Sport
Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

Prosimy o przesyłanie cv na adres: rekrutacja@invest-tech.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do cv klauzuli:

pracodawca

Pomocnik Projektanta

Wykonywanie dokumentacji technicznej
Sporządzanie listy części w oparciu o przekazany projekt
Wykonywanie prac projektowych w programie PTC CREO pod nadzorem projektanta
Tworzenie modeli i części zespołów ( 3D)
Tworzenie dokumentacji technicznej ( CAD 2D)
Sporządzanie zestawienia części

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie techniczne
Znajomość programów typu CAD
Znajomość programu MS Office ( Word, Excel).
Znajomość oprogramowania PTC CREO ( Projektowanie CAD 3D) – mile widziane
Elastyczność i umiejętność pracy w zespole
Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
Miłą atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu
Możliwość szkoleń i rozwój w strukturach firmy

pracodawca

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Pracownikom Invest-Tech dużo sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.
Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i miło spędzony czas na Wigilii firmowej

pracodawca

"Dzień chłopaka - i ty możesz zdobywać świat"

W sobotę na toruńskim lotnisku z okazji Dnia Chłopaka odbyła się impreza kulturalna zorganizowana przez Zespół Szkół Samochodowych w Toruniu. Podczas wydarzenia można było obejrzeć nowe auta, samochody wojskowe, pokazy lotów samolotów modelarskich, jak i również przejechać się zabytkowym autem pochodzącym ze szkolnego muzeum motoryzacji. Nasza firma była sponsorem głównej nagrody, gratulujemy zwycięzcy!

pracodawca

 Zdrowe Poniedziałki z Invest-Tech. Nic tak dobrze nie wpływa na samopoczucie jak poranna dawka witamin w postaci świeżego soku. Pełni energii zaczynamy tydzień :).