KONSTRUKCJE STALOWE HYŻYK SP. Z O.O. SP.K.

Adres: Grunwaldzka 27C, 63-100 Toruń

NIP: 7851770351 KRS: 0000319904

KONSTRUKCJE STALOWE HYŻYK SP. Z O.O. SP.K.

Opinie o KONSTRUKCJE STALOWE HYŻYK SP. Z O.O. SP.K.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem KONSTRUKCJE STALOWE HYŻYK SP. Z O.O. SP.K. lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

TakNie

Ryszard
 Opinia

Czy macie powód żeby nic nie pisać? Szkoda, szukam pracy i liczyłem na opinie pracowników.

TakNie

bartosz h
 Opinia

jak nie nawalisz godzin to najnisza srednia krajowa

Tak2Nie

jjjjj

tak

Tak5Nie

Zostaw opinię o KONSTRUKCJE STALOWE HYŻYK SP. Z O.O. SP.K. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONSTRUKCJE STALOWE HYŻYK SP. Z O.O. SP.K.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.