Konstrukcje Stalowe Hyżyk Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Opinie o Konstrukcje Stalowe Hyżyk Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Ksh

Podwyżki były?

Janek

Ludzie! firma która istnieje na rynku 25 lat i nie ma kadry do pracy odpycha się Ukraińcami to wielka lipa. W KSH 70% Ukraińców. A tu nie ma żadnej pozytywnej opinii.

Bolo

Hehe stało się. Hyżyk na pierwszym miejscu w płacach 11 zł. spawacz w przemyśle ciężkim! Kpina.Wytrzymałem niecały rok.Nikomu nie polecam tej firmy.

BRUDAS

MAją cholernie dobre plecy nikt ich nie ruszy.. za te PARTYZANTKĘ przy budowie kładki dla pieszych wielkie oklaski. A gdzie jest ich BHP? Zastanawiacie się ludzie dlaczego macie rozwolnienie pracując u Hyżyków? Tam malarnia jest wszędzie i wszyscy to muszą wąchać ... Nie jeden z was łyka stoperan a wystarczyłoby aby hytrusy nie kupowali sobie kolejnych aut i nie jeździli po kolei w ciepłe kraje. BANDA WYZYSKIWACZY Ale przyjdzie i na was czas

Tubal
@BRUDAS 28.02.2017 14:32

Miecz jest zawsze dwusieczny ..!! Niestety przeszłem się po innych firmach jeszcze gorzej brak kasy nie na czas masakra lepiej tutaj niż jak wiesniak budować za frajer Jest jak jest ale za to na czas.... malarnia prawie nowa stoi ... co by nie pisać od 1,5 roku działają na odlewni i cały czas inwestują uważam ze idą w dobra stronę ...' czas pokaże ....

tomek

Wydaje mi się ze jak stawiają na innowacyjność to również na to, żeby pracownicy byli zadowoleni z warunków jak i atmosfery panującej w firmie.

uczeń

Siemankooo ! , Witam wszystkich zebranych, napewno weszliscie tutaj aby sprawdzić jak ta firma stoi z punktu..Zaczynamy ! Może zaczniemy od szacunku ? okey ! Szef, haha, dobre sobie ! Szef to cżłowiek szef to osoba która szanuje drugiego człowieka ! , odzywki jak dziecko z piaskownicy , nie portafi złożyć prostych zdań jak stoi przed nim wuchta ludzi, poci się i jąka.. Marek ! Czytaj to ! chcesz mandatu ? haha, życzę ci żeby ci się w życiu nie powiodło :) tego ci życze.. za to jak podchodziłeś do mnie to tylko tego moge ci życzyć.. Jedziemy dalej ! Atmosfera : Okropna (wierzcie mi ) Pod ciągłą presją, gonieni jak stado krów ! a kierownictwo przejdzie sie po hali i do biura na kawe ! .. Paweł

agent bolek

WRÓCIŁEM DO TEJ FIRMY PO 2 LATACH... MASAKRA!!!POPRACOWAŁEM TYDZIEŃ I CHODU.TAK NIE MOŻE BYĆ!CZY KTOŚ ZROBI POŻĄDEK Z NIMI. NA ODLEWNI WENTYLACJA DZIAŁAŁA W LATACH 70, TERAZ ŚWIATA NIE WIDAĆ. DO TEGO NA ŚRODKOWEJ HALII GALWANIZUJĄ, TRUJĄ LUDZI. NIBY HALA W HALLI A WSZYSTKO WYLATUJE NA ZEWNĄTRZ.NIECH KTOŚ POMOŻE LUDZIOM CO TAM SĄ.JAK SZYKUJE SIĘ KONTROLA TO NIE KAŻĄ SPAWAĆ CO BY NIE BYŁO ZADYMIENIA.COŚ STRASZNEGO.ŻYCZE WYTRWAŁOŚCI LUDZIĄ KTÓRZY TAM PRACUJĄ A PRZEDEWSZYSTKIM ZDROWIA.

lil

Zebranie ktore odbylo sie 11lutego,w calosci bylo nagrane.Jezeli nie zmieni sie podejscie do pracownika,to nagranie wysle do PIpu!!!!

T....

...byłem, zobaczyłem, spier*doliłem... wszystko na minus, fatalne warunki pracy oraz finansowe, jak napisał kolega wyżej "stara rżnie przy wypłacie", jedyne z czego jestem zadowolony to to, że uwolniłem się od tej "korporacji". P.S. panowie uciekajcie :D

GRUBY

SZUKAJĄ TYPOWEGO BURAKA ZE WSI DO PRACY.JAK KTOŚ NORMALNY TO MA CIĘŻKO.STRASZNA ZAWIŚĆ.GŁÓWNY KIEROWNIK PRODUKCJI OKRADŁ ODLEWNIE I PRACUJE TAM DALEJ TO SOBIE ODPOWIEDZCIE SAMI CO TO ZA FIRMA I KTO W NIEJ PRACUJE.RĄBIOM NA CZYM SIĘ DA, W SZATNI PRZY -5 NA DWORZE, 5 STOPNI CIEPŁA.WIECZNE TŁUMACZENIE ŻE USTAWIAJĄ, NA HALI(ODLEWNIA)OD 0 DO +2 STOPNI PRZY -5 NA DWORZE. SOCJAL STRASZNY.ZROBILI OGRZEWANIE PO TO TYLKO ZEBY BYŁO I PIP. SIĘ NIE DOWALIŁ.WENTYLACJA ŻENADA.KASA 13ZŁ BRUTTO DLA SPAWACZA ŚMIECH.BO IM SIĘ BRUTTO Z NETTO MYLI.UZGADNIASZ 13 NETTO PO PIERWSZYM MIESIĄCU IDZIESZ BO COŚ ZA MAŁO A ONI ZE TO 13ZŁ. TO BRUTTO.I TAK ZOSTAJE.KIEDYŚ DORWIE ICH SPRAWIEDLIWOŚĆ...NADRABIAJĄ SETKAMI ALE KTO UMIE LICZYĆ TO WIE ILE DOKŁADNIE TO JEST HEHE.A BURAKI ZE WSI PO OHPie NIE UMIEJĄ LICZYĆ NIE WALCZĄ O NIC, BO CIESZĄ SIĘ ŻE NIE DOJĄ KRÓW U MROZA...

kshhh

najgorsze ze kierownik [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> duet braci obrabował odlewnie hahaha

pawilonyefekt

Producent obiektów z płyt warstwowych, pawilony, kioski, kontenery hale z płyt warstwowych. Sprawdź http://www.pawilonyefekt.pl

KSH.

NAJLEPSI UCIEKAJĄ A TUMOKI ZOSTAJĄ HE.HE.HE

szef
@KSH. 21.01.2015 02:38
NAJLEPSI UCIEKAJĄ A TUMOKI ZOSTAJĄ HE.HE.HE

no i taka firma wygrywa przetargi na budowy jak płaci min. krajowe w zus i fiskus za pracownika(murzyna) a ten zap...dala po 300 godz. w miesiącu za 1200 netto(na kwicie oczywiście) i jak ma z nimi wygrać uczciwa firma, a tak w ogóle jak płaci 10,12 zł + ciężko osiągalna premia na h (pod stołem oczywiście) to kto tam robi, chyba same śremioki

Fuzzi

Firma dla kawalerów i osób bez zainteresowań ;-) A tak na serio ... Najpierw plusy: 1. Wypłata na czas. 2. Godziwe warunki socjalne podczas pracy w delegacji (mam na myśli warunki lokalowe, bo z wyżywieniem bywa różnie :-) ...)3.Umowa o pracę + zleceniówka. Teraz minusy: 1.Praca po 12 godzin dziennie ( owszem są 50-tki i setki , ale... system naliczania godzin ustawiony w taki sposób, że jak nie zrobisz nadgodzin to dostaniesz najniższą krajową) W wypadku gdy masz przepracowane 8 godzin w jednym dniu a 12 w drugim , zabierają Ci 2 setki z 12 godzin i dodają jako 2 50-tki do 8 godzin. Dodatkowy minus jest taki, że z wypracowanych godzin szefowa zabiera na ZUS i inne takie. Czyli 3-4 dniówki zapierdalasz za free ... Jest premia 200-400 zł. Ale musisz przerobić cały miech , bo jak nie to zapomnij. ZUS od najniższej krajowej, więc chorobowe niszczy Cię finansowo. Urlop płatny liczony 8 godzin X stawka godzinowa. Jest duże ciśnienie na pracę w soboty. Bywało też często w delegacji, że robiło się bez przerwy przez 2 tygodnie. Weekend też po 12 godzin. Stawki godzinowe 10-13 zł brutto. W wypadku pracy na budowie w nocy (a zdarzało się) dopłata 1 zł do godziny (od 22.00 - do 6.00). Podsumowując: Jak chcesz całe życie przepracować, bo nic innego Cię nie interesuje - to jest to firma dla Ciebie, jeśli zaś chciałbyś mieć czas na jakieś swoje hobby czy choćby dużo czasu spędzać z bliskimi czy przyjaciółmi - możesz zapomnieć ...

detrum

Super.... Pracuje tu dużo lat zawsze wszystko na czas ... Pracuje i nie narzekam jak na srem to super .. Polecam ...

marek h

jeszcze uwaga na starom rżnie przy wypłacie

marek h

praca po 12 godzin jak nie to strzały prezesa marka kary za palenie 100 1 raz 300 2 raz 500 3 raz kasa dla prezesa żadnych premi urlop trzeba wypłakać potrącenia z dwóch umów przymus z drugiej umowy brak urlopu cały etat najniższa krajowa +pół etatu niestosowne odzywki do pracownika

cnx
@marek h 16.07.2014 19:30

Trochę drogi ten papieros..., ale jaka motywacja do rzucenia tego podłego nałogu :)

Zostaw opinię o Konstrukcje Stalowe Hyżyk Sp. z o.o. Sp. komandytowa - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konstrukcje Stalowe Hyżyk Sp. z o.o. Sp. komandytowa