iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 47 ocen.

Profil

LopeZZ

Praca jak praca, luuuudzie! Jak czytam te niektóre kometrzrze to smiac mi sie chce z Was. Pójdziecie do McDonalda to będziecie mieli wymarzana prace i super organizacje, smialo. Nie wiecie jak wyglada rynek pracy, a prace trzeba szanowac. Ci co lubią narzekać zawsze będą kręcić nosem.

Pracuje w IME

Firma trochę niby startup, dużo zmian ciągle, ledwo coś zaczniesz robić inaczej, to już znowu inaczej. To niestety na minus. A jest tak bo ciągle ktoś inny zarządza pracą ludzi. Ale ludzie w tej firmie to diamenty tej firmy. w IT ludzie są podzieleni w całej Polsce, ale mają ze sobą kontakt i sobie pomagają. jeszcze napiszę ze płacą w terminie do 10, no czasami do 12, ale w sumie to nie było sytuacji, że pracownik nie dosatał pensji przez miesiąc czy dwa, jak zdarzało mi się gdzie indziej. Tu na plus.

Mariuszek

Mój brat u Was pracuje i powiem że jest zadowolony. Ale moglibuście dać mu podwyżkę ;) Bo już roczek za chwilę stuknie ;)

Administrator IT 2018-03-07 09:47 przez jerzy k.

Przebieg rekrutacji

Zanim się umówiłem na spotkanie w biurze w Warszawie miałem spotkanie na Skype z kamerą. Pytało mnie dwóch gości o różne rzeczy związane z siecią i MS.

Pytania

DHCP, LAN, WAN, Wi-Fi, VLAN, konfiguracja Windows Serwer, Linuxy, trochę UNIX.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem