iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA
3 56
mat

Śmieję się z negatywnych opinii typu chaos i dezorganizacja. Pracowałem w kilku dużych firmach i nigdzie nie jest w 100% ok, bo to niemożliwe Chaos miałem o wiele gorszy w korporacji a tutaj jest w miarę OK. Można liczyć na pomoc adminów i całego zespołu. Poza tym jeżeli zauważy się np, że brakuje informacji o tym czy o tamtym lub nie ma jakiegoś hasła, to można to zgłosić a nie tylko pisać, że jest chaos. Praca jest OK, firma to nie korporacja, wszyscy są na cześć i atmosfera też jest ok. Zadania są różne od prostych do ambitnych. Miałem kilka zgłoszeń od zarządu i nie było żadnego problemu. Były problemy z drukowaniem u jednego członka ale można było wytłumaczyć, że są to problemy sieciowe a nie od razu się zrażać. Jeżeli chodzi o rozwój to sporo się nauczycie. Zależy co prawda co chcecie osiągnąć i w czym specjalizować. Zawsze można prosić o szkolenia z danych obszarów. Tak poza tym to trzeba się pilnować, starać,rozwijać i analizować swoje błędy.

Kubek.

A mnie się w iMe podoba. Dostałem szansę nie zmarnowałem jej. Spoko atmosfera zgrany zespół IT. Wiem że mogę liczyć na chłopaków i dziewczyny :) w każdej chwili w ciągu dnia (czasami i w nocy :D ) Jak Ktoś pisze o chaosie to niech poda konkrety a nie puste zdania. Pracy jest sporo ale dajemy radę . Staramy się wspierać w każdym aspekcie co przekłada się na coraz większe zadowolenie przełożonych a przed wszystkim klientów. W iMe nauczyłem się naprawdę dużo. Mamy administratorów z dużą wiedzą zarówno merytoryczną jak i praktyczną wiec każdy problem da się rozwiać. Tak wiec młodzieży jak chcecie zacząć swoją przygodę z IT to śmiało mogę polecić iMe. P.S Faktycznie od kilku miesięcy dział finansowy nie może sobie poradzić z prostymi czynnościami jakimi jest wypłata pensji zgodnie z umową :) ale nigdy się nie zdarzyło tak żeby spóźnili się np 2 tygodnie. Jak to poprawią to nie ma się do czego przyczepić tak na dobrą sprawę.

Grze...

Rzeczywiście proszą aby npracownicy napisali swój komentaz o tym jak się nam pracuje i co jest dobre, ale nikt nie każe i nie zmusza. Mi podoba się to, że liczą sie ze zdaniem pracownika (w niektorych kwestiach) :) Pzdr

Informatyk 2018-03-28 10:28 przez broducha

Przebieg rekrutacji

Na początku był test, który wymaga trochę odświeżenia, później rozmowa na Skype, bardzo spoko. Następnie miałem rozmowę w siedzibie w Gdańsku, która była super, bardzo przyjemny Informatyk tam pracuje. Problemem była cena za stanowisko 1/2 onsite, 1/2 słuchawka. Nie udało się nam dogadać.

Pytania

Głównie z dziedziny IT, komunikatywność no i czemu chcemy zmienić pracę.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem