iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 31 ocen.

Profil

Ja

Koszmarna firma!

ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE

Hej, piszę jako były pracownik firmy. Jeżeli ktoś się będzie wybierał na rozmowę kwalifikacyjną, to odradzam. Już mówię dlaczego. Przy samej rozmowie (w moim przypadku przez Skype) pan Maj**n nie wie z kim rozmawia. Myli moje imię i za każdym razem podaję inne. Mimo wszystko "dał mi szansę" pokazania się i że ja szukałem pracy, również się zgodziłem. Wszystko wyglądało obiecująco. Zacząłem pracować. Od momentu kiedy zacząłem pracę, przez bite 3 tygodnie nie wiedziałem, co mam robić. Zero kontaktu z firmy, zero konkretnych informacji. Mam być tu i tu, o tej i o tej i to tyle. Na obiecany sprzęt również czekałem tyle czasu, że dostałem go pod koniec próbnej umowy i wtedy dopiero mogłem zacząć pracować, bo ze sprzętem dostałem różne inne niezbędne rzeczy do pracy. W ostatnim dniu, kiedy kończyła mi się umowa, nie było żadnej reakcji z góry - czy będziemy przedłużać umowę, czy nie. Nic. Za każdym razem musiałem się prosić o wszystko. Zero zainteresowana pracownikiem. Na okresie próbnym miałem do zrealizowania pewien harmonogram, który dostałem od firmy. Wypełniłem go na tyle ile mogłem, myślę w 90%. Po okresie próbnym, gdy powiedziałem, że nie będę przedłużał umowy. Zapytałem się również o wynagrodzenie. W dniu wypłat dostałem informację, że takowej nie dostanę, bo za co? Po tym jak powiedziałem, że wykonałem plan w 90%, coś mi się chyba należy, dostałem info, że wypłata będzie. I co? Wypłaty nie było. Ciągle chciałem się dogadać, ale KŁAMIALI i KRĘCILI mnie i nie chcieli przelać wynagrodzenia, gdzie podpisałem umowę i wszystko. Po kilku męczących dniach i walczenia o swoje, byłem w pewnym sensie szantażowany, że jak zrobię to i to, to dostanę wypłatę. Nie dostawałem. Albo się zlitowali, albo nie wiem co, grubo po dziesiątym taką dostałem... Konkludując. W samej pracy na początku dają konkrety i zakres obowiązków - to na plus. Na plus, że dają własny sprzęt i oferują niby pomoc. Ale no zero profesjonalizmu, brak poszanowania pracownika. Albo inaczej. Szanują, póki pracujesz dla nich. Później, co się stanie, to się stanie. Brak wynagrodzeń (nie tylko u mnie). Jak chcesz tam pracować? Nie idź! Ale jak chcesz skorzystać z usług iMe - to w sumie pracownicy stają na głowie, by je rozwiązać. Tak mi się wydaję. Ale być po tej drugiej stronie - o nie. Po prostu odradzam.

Jakis czas pracowalem

W tej firmie nie liczy sie pracownik, bo jest nazywany zasobem. Dobrze że Katarzyny nie ma bo to było śc*erwo ale prezes i majdan to ludzie z ogromnym deficytem wiedzy nt. IT. Fajni ludzie w tej firmie pracowali, szczęśliwi Ci którzy mogli ich poznać i z nimi pracować. POZDRO DAMIAN JAJKO, MVP TEJ FIRMY, LEPSZEGO OD CIEBIE NIE BYŁO I NIE ZNAJDĄ

Junior iMe Guide 2017-10-26 12:21 przez Piotrek

Przebieg rekrutacji

Najpierw skype, potem spotkanie w Warszawie

Pytania

O moje doświedczenie, co robiłem w poprzednich firmach i dlaczego już nie chcę tam być. Pytania w formie testu - 120 pytań testowych jeden wybór. Zaliczone ;)

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę