Bogmar-Traper Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Bogmar-Traper Sp. z o.o.

admin 2015-10-07 10:48:21
Masz najnowsze wieści o firmie Bogmar-Traper Sp. z o.o.? Podziel się wiedzą z innymi na naszym forum.
staramakrela 2016-01-23 17:17:51
Niestety firma rodzina prowadzona przez mamusię z córeczką co wyżej sra niż dupę ma wielka Pani magister, system zarządzania rodem z początku lat 90 tych firma zatrzymana w czasie .Jak ktoś ma nieszczęście tam trafić to trafia do obozu pracy. Warunki ciężkie wilgoć,ziąb chłodnie mrożnie, ale to specyfika tej pracy..Niestety pracodawca nie dostarcza odzieży roboczej,brak sprzętu,wyposażenia,poza oczkiem w głowie i nowym magazynem ludzie się dla nich nie liczą.Pracownicy robią za śmieszne 7 czy 8zł za godzinę niby 8h a muszą 9 h.Umowy godzinowe na pół etatu a i tak ludzie tyrają po 9 -10 h do tego zmuszą się ludzi do pracy w soboty bez płatnych 100, do tego wszechobecni nisko opłacani Ukraińcy i wszechobecne kamery patrzące na pracownika.Zero szacunku i zaufania do pracownika patrzą na wszystkich jak na oszustów i złodziei. Pracownicy zmuszani są do mycia, szorowania podłóg ścian i prac ogrodowych na terenie właścicieli tzw traktowanie pracownika jak niewolnika w godzinach pracy folwark pańszczyźniany to wymięka...przydała by się kontrola sanepidu oraz PIP UNIKAĆ JAK OGNIA !!!
5
Greg 2017-06-02 15:08:31
Pracuję w tej firmie już ponad 15 lat i jak czytam takie brednie to aż przykro. Faktem jest , że w firmie wszyscy mają obowiązek utrzymywać czystość, a jak ktoś jest obibokiem ukrywającym się po kontach z papierosem to mu dziękują. Może zarobki nie są najwyższe ale atmosfera jest ok. a ludzie w porządku.
Zostaw swoją opinię o Bogmar-Traper Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bogmar-Traper Sp. z o.o.