Opinie o Piotr i Paweł S.A. w Poznań

Firma powstała w 1990 roku. Pierwszy supermarket (1991), pierwszy supermarket czynny całą dobę (1995), pierwsze umowy na zasadach franczyzy (2000) i stworzenie Centrum Logistycznego w Sadach koło Poznania.Dziś już ponad setka sklepów jest obecna w kilkudziesięciu miastach w całym kraju. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1100 m2, a asortyment sięga 15 000 pozycji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł S.A. w Poznań

Klara

Piotr i Paweł Rzeszów. W ofertach pracy piszą wynagrodzenie 2600 a na rozmowie już 2250.Niestety niewiarygodni. Niestety nie polecam!

Mirosław
@Klara

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej i zaproponowano Ci niższą stawkę niż w ogłoszeniu? Próbowałeś to wyjaśnić z pracodawcą? Może chodzi o to, że podczas okresu próbnego zarabia się trochę mniej, a później docelowo wynagrodzenie jest w takiej wysokości jak było ustalone wcześniej. Czy ktoś miał podobne doświadczenia podczas rekrutacji, czy zupełnie inne?

Grzegorz

Czy firma jeszcze ma jakieś swoje sklepy? Smutne ale tak czasami bywa.

SZREK

WITAM....JESTEM PRACOWNIKIEM TEJ FIRMY.STWIERDZAM Z PRZYKROŚCIOM NIE JEST DOBRZE.ZNÓW ZMIANY ZAMIAST KART RABATOWYCH APLIKACJA NA TELEFON.W CZYM TO PRZESZKADZAŁO.A EMERYCI JUŻ NIE PRZYCHODZĄ.KLIENCI NARZEKAJĄ NA BRAKI NA PUŁKACH.RANO PRACUJE TYLKO JEDNA KASA.CZASEM DWIE.DO TEGO WSZYSTKIEGO JAKIEŚ DODATKOWE PROMOCJE W KOSZACH NA KASACH I TO TEŻ TRZEBA PROPONOWAĆ KLIENTOM.TO CHYBA CHORE.CZY JA GARDŁO WYGRAŁEM NA LOTERII.KTO MI ZA TO ZAPŁACI JAK MI STRUNY WYSIĄDĄ.NO NIKT BO JAK....MAM CICHĄ NADZIEJĘ,ŻE TA SYTUACJA DŁUGO NIE POTRWA I BARDZO SZYBKO PRZEJMIE KTOŚ KTO MA POJĘCIE O DOBRYM SKLEPIE I ZAROBKI BĘDĄ TEŻ WYŻSZE NIŻ TERAZ.TERAZ JEST BIDA Z NĘDZĄ.MOJE WYNAGRODZENIE NIE STARCZA MI OD 10-GO DO 10-GO.POZAMYKALI TYLE PLACÓWEK ,TO KASA CHYBA JEST.MOŻE DALI BY PODWYŻKI,TO BY I MIELI STAŁYCH PRACOWNIKÓW,BO ROTACJA JEST BEZ PRZERWY.....NIE WIEM,CZY DŁUGO TU POPRACUJĘ.A HA JESZCZE JEDNA SPRAWA,PO JAKIEGO GRZYBA CHODZĄ PO SKLEPACH TAJNIACY I KONTROLUJĄ PRACOWNIKÓW.TO CHYBA KOMPLETNIE POPRZEWRACAŁO SIĘ W GŁOWACH.JEŚLI TAK DALEJ BĘDZIE WYSTĄPIĘ NA DROGĘ SĄDOWĄ O MOLESTOWANIE......TO NIE DO POMYŚLENIA,JAK MOŻNA W TEN SPOSÓB TRAKTOWAĆ PRACOWNIKÓW.CZY MY JESTEŚMY MAŁE DZIECI,KTÓRE MOŻNA UKARAĆ ZA ZŁE ZACHOWANIE.CI LUDZIE,KTÓRZY TAKĄ MAJĄ PRACĘ,ABY KONTROLOWAĆ PRACOWNIKÓW,TO ŚWINIE POZBAWIENI UCZUĆ DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA. KONIEC MOJEGO PISANIA.OCEŃCIE TO SAMI. JESTEM WOLNYM CZŁOWIEKIEM I TAKIM POZOSTANĘ. SZREK

Ludzie ogarnijcie się. Co z wami osobami byli ruchani, obudźcie się. Ptaszysko wraca lala i co z tego dalej będzie(usunięte przez administratora) A kasa się należy(usunięte przez administratora). Ona będzie czy nie, wyższa tam, niższa tu plum plum

Magazynier

Rozmowa trwała około 15~20 minut. Przez jakiś czas rekruterka, obok której siedział kierownik magazynu - o czym nie wiedziałem, opowiadała o firmie itp.. Kwestie finansowe zostały owiane oczywiście klauzulą Top Secret. Pani twierdziła że proces rekrutacji potrwa ok. 2-3 tygodni i zostanę poinformowany czy będę zatrudniony. Niestety minęły 3~4 tygodnie od czasu rozmowy i niestety cisza żadnej informacji zwrotnej, gdzie potrzebowano na tamtą chwilę dużej grupy pracowników. Teraz jeszcze nadal widzę, że firma dodaje ogłoszenia na stanowisko magazynier. Czy takie zachowanie jest poważne? Czy tak wygląda faktyczne zapotrzebowanie na pracowników. Strata czasu i nic więcej.

1. Dlaczego zwolniłem się od poprzedniego pracodawcy (jakby to miało jakieś większe znaczenie w wykonywaniu obowiązków) 2. Jakie są moje oczekiwania finansowe 3. Co lubiłem w swojej pracy (co można lubić w pracy gdy warunki do jej wykonywania są do d⛔⛔⛔ 4. Prośba o wyjaśnienie czemu zmieniałem tak często prace

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
H7go

Zostałem oszukany na wypłacie. Nikomu nie polecam pracy tam.

były pracownik 2

Najgorsza firma w jakiej pracowałem! zero szacunku dla klienta,sami ukraińcy a pensja śmieszna,odradzam każdemu prace w tej śmiesznej firmie.

NIE POLECAM!!!Firma PiP jest nastawiona na pracowników z ukrainy.W większości sklepów w Wa-wie polscy pracownicy są przez nich zastępowani.Po za tym 2000zł./mcs. w obecnych czasach to śmiech na sali.O podwyżkach zapomnijcie!,bo też zostaniecie w twarz wyśmiani i jak wyżej pisałem,odpowiedzą wam,że firma jest nastawiona na ukrainców.

Znawca

były pracowniku, Wiele, Wiele pracowników polskich oszukuje w pracowaniu i siedzi i dłubie w nosie mówiąc ,,I tak zarobie" więc nic nie robią a Ukraincy nie mają nic i chce im się pracować!

@Znawca

Nieprawda, Ukraińcy to lenie i na dodatek są bardzo głośni!

klient
@Ewa

I niestety ale mają przykry zapach w 80% :(

Pyk

2000 (netto) to starszy sprzedawca i to z tą żałosną premią, bo kasjer dostaje mniej .

Może firma zamyka jedynie placówki mniej rentowne. Część bardzo dobrze idzie!

Łukasz

Nic się nie zmieni, powiedzieli, że wniosek o postępowanie sanacyjne jest w odpowiedzi na wnioski o upadłość. Czyli jest sanacja, zaległości zamrożone. Tylko który dostawca da następny towar bez regulacji wcześniejszych płatności? Może nowy asortyment, jak jakiś nowy dostawca się skusi na obiecanki... Życzę im bardzo dobrze, ale jak prezes twierdzi, że rozmawia z dostawcami, to jest wstrętne kłamstwo, tam nikt nie odbiera telefonów, pochowali się. Nie ma towaru, nie ma obrotu, nie ma obrotu, nie ma firmy.

Henry

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać? Generalnie jak jest dobrze to na forum jest cisza a jak jest tu?

Fan Maxa
@Henry

Powód jest taki że nie bardzo ma kto pisać bo to już finito. Czytaj artykuły w głosie w.

ola
@Fan Maxa

Jak sytuacja, firma sie poniesie ?

ola

Ws. nieuregulowanych zobowiązań proszę o kontakt 5 7 7 1 6 8 8 0 3

Justyna

Miałam zamiar aplikować ale lektura waszych wpisów mnie niepokoi

Aneta

@jjjjj, możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Piotrze i Pawle, jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń, czy dodatkowych benefitów dla pracowników, pakiet świadczeń socjalnych? Piszesz, że nowy grafik jest ustalany co tydzień, a czy jest możliwość dopasować grafik do potrzeb pracowników?

@Aneta

Ogólnie nie polecam ze względu na to iż firma upada i nie wiadomo co będzie dalej magazyn w Starych Gnatowicach jest na sprzedaż http://www.jartom.com/nieruchomosci/MLP-Teresin-Teresin-1870ahhw,15,hale,,w,7,,,-0- i nikt nic nie wie ! Ludzie sami się zwalniają

Aneta

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Piotrze i Pawle w Poznaniu? @Gerat, piszesz że pracowałaś lata temu. Dziś rynek pracy oraz warunki pracy się zmieniają. Przekazywane przez Ciebie informacje mogą być już nieaktualne. Wiesz jak wygląda sytuacja obecnie? @Bela, piszesz bardzo ogólnie i taki komentarz nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracy w sklepie Piotr i Paweł. Proszę również żebyś wyrażała się bardziej merytorycznie i kulturalnie nie obrażając nikogo.

jjjjj
@Aneta

Nie polecam, grafik co tydzień zmieniany. Dziewczyny z tradycji jak dostaną dwa dni na rano w miesiącu to jest dobrze,na rano ma tylko kierownik działu. Wybrani mają godzinne przerwy czyli ci co wchodzą w (usunięte przez administratora) kierowniczce sklepu, jedne wielkie przekręty z datami

Gerat

Pracowałam tam lata temu, gdzie regulamin prawa pracy był jeszcze słabo przestrzegany. Grafik układany często na "krótkie przejścia" (kilka godzin odpoczynku i jazda do roboty). Im więcej człowiek zrobił nadgodzin (wymuszanych), tym mniejszą premię dostawał i pensja na koniec wychodziła zawsze taka sama. Faktem jest, że w przypadku ogromnego problemu, pani Woś stanęła na wysokości zadania i BARDZO mi pomogła, ale cała reszta, to dno. Większość kierowników uwielbiała ingerować w życie prywatne i zakazanym (nieoficjalnie) było spotykanie się dwójki współpracowników. No, chyba że była to para "przy*upasków". Jakoś mi nie żal tej sieci, ponieważ to gniazdo żmij i taplanie się w mentalnym mule.

Bela

To karygodne,że w takiej firmie zatrudnia się pracowników nie robow. To w naszym kraju nie ma już Polaków. Zarobki fatalne. Nie starcza nawet do nastepnej pensji. Wielki obciach....

Aneta

@Zawiedziony...piszesz o trudnej sytuacji firmy. Czy to ma również wpływ na wynagrodzenia pracowników i socjal? Czy wypłaty są na czas i zgodne z wcześniejszymi ustaleniami finansowymi? Trudna sytuacja jest w całej firmie czy tylko dotyczy Poznania? Czy z zarządu macie jakieś informacje z czego wynikają takie zachwiania? Każdej firmie może się zdarzyć gorszy czas.

Zuza

Czy poprawi się sytuacja firmy po uzyskaniu pomocy?

Zawiedziony...
@Zuza

Firma dostała pomoc-pieniądze. Pokryły niektóre FV za Wielkanoc. Już ich dawno niema. Dostawy znowu nie przyjeżdżają, albo przyjeżdża 10% zamówienia. W zarządzie ciągle zmieniają się stołki. Towary w systemie są "wycofywane z obrotu" przez co na półkach stoi produkt którego nie sposób sprzedać na kasie (trzeba się prosić o odblokowanie w centrali, a powiedz to klientowi który przyjdzie na zakupy i czeka przy kasie... żal). Firma podupada i to widać i czuć... . Powiem tak: MAMUSIA ELEONORA POWINNA DAĆ SROGIE LANIE PIOTRUSIOWI I PAWEŁKOWI ZA DOPROWADZENIE FIRMY DO TAKIEGO STANU. SZLABAN NA PANIENKI I WAKACJE NA MALEDIWACH, WRACAĆ DO SZKOŁY I UCZYĆ SIĘ PODSTAW MATEMATYKI I EKONOMII.

Witam, jestem waszą klientką dzisiaj spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja ze strony p. kierownik. Z tym wiąże się moje pytanie skargi nie złożę w sklepie na kierowniczke, bo wiem gdzie ona wyląduje. Czy ktoś z Was mógłby mi poradzić co w takiej sytuacji mam zrobić i gdzie się zgłosić? Pozdrawiam.

Bezczelna
@--

Nagraj telefonem rozmowę z kierowniczką i zadzwoń do "UWAGI" z TVN-u.

Panie Piotrze, Panie Pawle Zbudowaliscie wspaniała markę dzięki jakości...Dziś już nie Serdecznie nie polecam piersi z kaczki ...po rozpakowaniu w domu unosi się słodki zapach padliny jaki każdy z Nas miał okazję poznać na wiosennych spacerach w lesie. Wiem że biznes idzie w obce ręce ale Panowie! Warto dokonać walczyć o jakość do końca. Przecież zaraz otwórzcie nowy biznes.. Jutro kupię u Was odświeżacz powietrza..jutro nie..nie pracujecie, pojutrze. Zapraszam Was do siebie na weekend, taka agroturystyka, zapach z lasu gwarantowane. Pozdr Poznaniak

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Piotr i Paweł S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr i Paweł S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr i Paweł S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piotr i Paweł S.A.?

Kandydaci do pracy w Piotr i Paweł S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piotr i Paweł S.A.
1.9/5 Na podstawie 259 ocen.

Piotr i Paweł S.A.