Opinie o Piotr i Paweł S.A. w Poznań

Firma powstała w 1990 roku. Pierwszy supermarket (1991), pierwszy supermarket czynny całą dobę (1995), pierwsze umowy na zasadach franczyzy (2000) i stworzenie Centrum Logistycznego w Sadach koło Poznania.Dziś już ponad setka sklepów jest obecna w kilkudziesięciu miastach w całym kraju. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1100 m2, a asortyment sięga 15 000 pozycji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł S.A. w Poznań

klient

Apel do władz P i P. Wprowadźcie możliwość samodzielnego usuwania nabitego towaru, to robi gigantyczne postoje czasowe, zabiera czas kierownikom, a klienci są wściekli w kolejce. W każdym większym sklepie, powtarzam w każdym sklepie ( nawet w Biedronce) kasjer moze samodzielnie usuwać przypadkowo nabity towar. Jesteście 100 lat za murzynami.

@klient

W przypadku sklepu w Plewiskach pod Poznaniem, nie ma takiej możliwości ponieważ czasami taka kierowniczka na popłudniowej zmianie musi odejść od komputera a co tam robi przeważnie siedzi na facebooku haha

klient

Apel do władz P i P. Wprowadźcie możliwość samodzielnego usuwania babiego towaru, to robi gigantyczne postoje czasowe, zabiera czas kierownikom, a klienci są wściekli w kolejce. W każdym większym sklepie, powtarzam w każdym sklepie ( nawet w Biedronce) kasjer moze samodzielnie usuwać przypadkowo nabity towar. Jesteście 100 lat za murzynami.

ewelina

tylko nie warzcie się isc na zwolnienie bo po powrocie podziekuja wam

serek999

A w innym sklepach jak jest z wynagrodzeniem?

Magazynier

Rozmowa trwała około 15~20 minut. Przez jakiś czas rekruterka, obok której siedział kierownik magazynu - o czym nie wiedziałem, opowiadała o firmie itp.. Kwestie finansowe zostały owiane oczywiście klauzulą Top Secret. Pani twierdziła że proces rekrutacji potrwa ok. 2-3 tygodni i zostanę poinformowany czy będę zatrudniony. Niestety minęły 3~4 tygodnie od czasu rozmowy i niestety cisza żadnej informacji zwrotnej, gdzie potrzebowano na tamtą chwilę dużej grupy pracowników. Teraz jeszcze nadal widzę, że firma dodaje ogłoszenia na stanowisko magazynier. Czy takie zachowanie jest poważne? Czy tak wygląda faktyczne zapotrzebowanie na pracowników. Strata czasu i nic więcej.

1. Dlaczego zwolniłem się od poprzedniego pracodawcy (jakby to miało jakieś większe znaczenie w wykonywaniu obowiązków) 2. Jakie są moje oczekiwania finansowe 3. Co lubiłem w swojej pracy (co można lubić w pracy gdy warunki do jej wykonywania są do d⛔⛔⛔ 4. Prośba o wyjaśnienie czemu zmieniałem tak często prace

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
serek999

Witam.Jakie jest obecne wynagrodzenie do reki na dziale trad???pzdr

judi

nie robimy już zakupów w malcie w poznaniu. w tamtym PIP kasjerki są bardzo niemiłe. prosiłyśmy o rozmowę kierownika a on opowiedział się za nimi. nie był w stanie nawet przeprosić zacowywał się tak jakby w ogóle mu nie zależało na klientach. takiego zachowania nie ma w innych sklepach

ale 2100 to jest brutto

ja2
@judi

i bardzo dobrze, że byli dla ciebie (specjalnie pisane z małej) niemili. nie dość, że ludzie biednie zarabiają, nie stać ich na nic, w szczególności na to co sami produkują, to jaśnie wielmożna burżuazja, kodziarze, prominenci, właściciele, chcieliby żeby im się w pas kłaniać. kiedyś za ten wyzysk biednych ludzi spotka was (znow specjalnie pisane z małej) zasłużona kara

gosia
@judi

Î bardzo dobrze ,dobry kierownik broni swoich ludzi a nie jakis nowobogackich roszczeniowych klientow,brawo Panie kierowniku takich to se swieczka szukac

ktos

Masz racje. U mnie w sklepie jest to samo. Dochodzi jeszcze sprawa grafiku ktory zmienia sie z dnia na dzien i nic nie mozna sobie zaplanowac. Najlepiej jakbysmy byli non stop pod telefonem i na telefon przyjezdzali do peacy

@ktos

PiP w Plewiskach pod Poznaniem to jest ajent dlatego tak niskie zarobki tam są,najniższa krajowa bez premii, bo prezes jej nie daje, tam wypłata na rękę wychodzi 1,450 lub 1,500 atmosfera jest też nie ciekawa, są pupilki kierowniczek im wolno wszystko a reszta zapieprza na kasach, nie polecam tego sklepu!!

looll
@sandi

1450 bez premi

centrum

nie prawda z tymi zarobkami, pracuje na dziale tradycja i brutto zarabia się 2100 zł, z tym że teraz przyjmują na zlecenie więcej informacji bob39@onet.eu

looll
@centrum

Od kiedy tyle się zarabia? Ja dostawałam 1750 zł brutto. Na dziale tradycja na rękę wychodziło mi 1550 zł a czasami i mniej... nie wiem gdzie tyle zarabiają

pixi

Chyba 1600

pb
@looll

bielsku 1450 +100 z za nie chorowanie

NIE POLECAM PRACY W PIP W PLEWISKACH KOŁO POZNANIA MASAKRA BRAK CIEPŁEGO OGRZEWANIA PRZERWY PO 6 LUB PO DWÓCH GODZINACH PRACY W ZALEŻNOŚCI NA JAKĄ ZMIANĘ SIĘ PÓJDZIE KAŻDY ROBI CO CHCE A PIENIĄDZE MAŁE I NIE ADEKWATNE DO OBOWIĄZKÓW

Wolnaja

Awansujesz,jeżeli masz kogoś znajomego lub krewnego w centrali.A tak to zapomnij.

Oferty Pracy

Magazynier Piotr i Paweł 2016-01-20 Żródło: Gowork.pl Gądki (wielkopolskie) Firma „Piotr i Paweł” z siedzibą w Poznaniu poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowiska: MAGAZYNIER Gądki k. Poznania, ul. Magazynowa 4 Koninko gm. Kórnik k. Poznania, ul. Drukarska 42   Zakres obowiązków: -kompletowanie towarów oraz ich wydawanie i wysyłka z magazynu, -przyjmowanie towarów do magazynu, -posługiwanie się systemem identyfikacji towarów i dokumentacją magazynową, -obsłu

pp
@Oferty Pracy

Nie ma sie co dziwić. Zimą na sklepie jest jak w igloo. Tłumaczy to rotacje. Kto rozsadniejszy ucieka gdzies indziej. Stale szukaja pracownikow.

Ola
@pp

Hej jak wyglada praca na dziale miesnym ile osób pracuje na jednej zmianie jakie godziny proszę o opinię szukam pracy i kasa jaka warszawa proszę

Jola

Czyli to zimno to normalka?

andajn

W sklepach jest okropnie zimno. Chorujemy na przemian a na prośbę o wolne z przewlekłym katarem i kaszlem straszą zwolnieniem. W sklepach jest 10-18 stopni , przy lodówkach gdzie codziennie wymienia sie i układa nabiał badz wedliny oczywiscie jeszcze zimniej. Non stop jakies uwagi, non stop jakies zakazy i nakazy. Jakbym mogla to bym odeszla z dnia na dzien.

tess

W PiP Gorzow WLKP ul Walczaka zimno ,jak w psiarni. Zal tych biednych kasjerek.Co na to BHP i Inspekcja Pracy.

anonim.

Na palcach jednej ręki policzę dni w miesiącu kiedy atmosfera była ok. W resztę dni albo opierd*l za bzdurę albo na wszelki wypadek. Traktowanie paskudne. Zastraszanie. Koszalin

an

Zapomnialas dodac ze szkolenie polega na tym iz caly dzien pracujesz po prostu za darmo a w miedzyczasie sluchasz od prowadzacej szkolenie o tym czego nie wolno robic przede wszystkim i za co sie wylatuje.

Nelcia

Mniejsze zarobki

Nelcia

Ja mam od 2 go listopada podjąć pracę w biedronce,natomiast otwiera się niedaleko mnie Piotr i Paweł.Już wysłałam CV.Nie wiem gdzie lepiej będzie pod względem socjalnym i zarobkowym.Dzieci malych nie mam więc nie należy mi się dodatek.

@Nelcia

czesc pracowałam 6 miesięcy w Biedronce, masz zawsze 1600zl do 10-tego na koncie, może czasem premia 200-300zl , ale czasem... na święta 300zł w zakupach z Biedronki, co roku na wakacje 1000zl, ale praca straszna, 3 zmiany z nocnymi, zmieniają grafik 35 razy w miesiącu i nigdy nie wiesz czy nie dostaniesz sms ,ze jutro przychodzisz na 2 zmianę czy na nockę, nocki strasznie ciężkie. Ogólnie, siedzisz na kasie, myjesz podłogi, wynosisz śmieci, wypiekasz pieczywo i roznosisz towar z mix... masakra, ludzie nie wytrzymują i jak przyszli tak szybko odchodzą...

zawiedziona

Ja na pracę w tym sklepie nie mogę narzekać.Ludzie fajni kierownik też w związku z tym atmosfera również.Boli mnie natomiast fakt jak można było doprowadzić do zmniejszenia zarobków wraz w prowadzeniem bezsensownego stażowego! kto to w ogóle wymyślił??motywacją ma być dodatkowe 30zł do wypłaty po przepracowaniu 3 lat?jaka to motywacja?i jak przeżyć w dużym mieście za 1540 zł.?nic dziwnego,że kiedyś szuflady nie zamykały się od CV a teraz brak chętnych na pracę w Piotrze i Pawle. Ludzie już sił nie mają bo biegają od działu do działu i nie wiedzą w co ręce wsadzić,a dziewczyny dźwigają ponad siły.Jakaś MASAKRA!!!Szkoda bo były to kiedyś markety z bardzo dużym wyborem i możliwościami a ilość pracowników równała się jakości.Dużo fajnych ludzi odeszło i pewnie jeszcze dużo dobrych odejdzie. Żal patrzeć w jakim kierunku to wszystko poszło:(

Teri

A opinię o Promienistej lub CH Płaza w Poznaniu?

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Piotr i Paweł S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr i Paweł S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr i Paweł S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piotr i Paweł S.A.?

Kandydaci do pracy w Piotr i Paweł S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piotr i Paweł S.A.
1.9/5 Na podstawie 259 ocen.

Piotr i Paweł S.A.