Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Eurolot

Pracowałeś w firmie Eurolot i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Emila - 2008-10-07 09:30:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czesc dzwonoli z eurolot. Chciałam spytać jak w
rzeczywistości wygląda praca stewardessy w eurolot?
ile zarabiacie i czy jest bardzo ciężko?.
dziękuję bardzo za odp.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-26 06:40:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy ktoś wie, jak wygląda tam praca stewardessy? jakie warunki firma Eurolot oferuje nowym pracownikom? Jak wyglądają świadczenia socjalne? czy ktoś jeszcze zgadza się z 'byłą pracownicą'- warto tam pracować?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
14 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurolot

Twoj email:
Wiadomość: