Opinie o Budimex w Warszawa Siedmiogrodzka 9

Marka Budimex to ponad 45-letnia obecność w branży. Zdobyte w tym okresie know-how oraz stabilność finansowa gwarantują rzetelne i zawsze na najwyższym poziomie wykonanie zleconych prac oraz terminowość realizacji. Budimex nie tylko buduje, jest też partnerem dla swoich klientów – jako firma inżynierska rozwiązuje ich problemy, pomaga optymalizować koszty i udoskonala projekty. Grupa Budimex prowadzi również działalność okołobudowlaną na rynku niemieckim. Nadzorujemy pracę około 1000 osób zatrudnionych na terenie całych Niemiec. Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród polskich firm budowlanych działających w Niemczech.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budimex w Warszawa Siedmiogrodzka 9

odeszłam z centrali

Jeżeli chodzi o kadrę kierowniczą w Centrali, to wg mnie jest najgorsza w mojej karierze. Nikt z tobą nie rozmawia, kierownicy nawet nie wiedzą czym zajmują się ich pracownicy. Wszystko jest cichociemne. Brakuje np. co miesięcznych spotkań aby omówić/ustalić/poinformować o najważniejszych rzeczach w pionie. Kierownicy pracują po 20 lat w firmie i nie potrafią zarządzać ludźmi. Nie potrafią z nimi rozmawiać. Nie interesują się swoimi podwładnymi. Nie wiem czy kiedykolwiek byli na jakimś szkoleniu miękkim. Rozmowa roczna oceniająca polega jedynie na tłumaczeniu się ze nie mogli dać wyższej oceny bo jakiś dyrektor im zabronił. ZERO merytoryki. Niestety jest to przykre, ponieważ wiele młodych ludzi przez to nie rozwija swojego potencjału. Jeżeli nie zmienicie podejścia do pracowników to nie wróżę dobrego.

Bodo

A czego tak się dzieje? Mało nowych kontraktów? Ja nie słyszałem by zwalniali.

Ind

Na jakie wynagrodzenie może liczyć inżynier budowy?

lala
@Ind

zależy od doświadczenia ja miałam 4600 brutto z czego 600 zł to nadgodziny, w produkcji praca 10h dziennie raz w tygodniu 12h, mówię o kubaturówce, w drogownictwie latem z informacji kolegi pracuje sie po 12-14h latem/poźno wiosna

Ramaja

" jak wiejski wodzirej tzn. dres pepegi " Zrobiłeś mi dzień XD

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Qazxsw

Jakby w bx hr pomyślał to już dawno wzięliby kilka osób z sk, które dobrze znają powody sytuacji z S żeby nie doszło do tego samego w bx. A tu tylko powtórka z rozrywki. nowe motto polskiej budowlanki : „dziś oferujemy, jutro się wycofujemy”

Patyk

Słaby HR. Na koniec rekrutacji nie dali informacji o negatywnym lub pozytywnym. Generalnie w kontakcie mili puki chcą cię złowić. Jak proponujesz swoją stawkę za 10h dzień pracy i 24h dyżur pod telefonem to wtedy im przechodzi. Podczas rozmowy o wynagrodzeniu widełek podać nie chcą ale jak sam zaproponujesz kwotę to wtedy nagle negocjować już chcą.

łoł

a ciekawe gdzie państwo ze skanska znajdą zatrudnienie po zwolnieniach? w budimexie między innymi.

lol
@łoł

czyli aby wziąc kontrakt. 2 lata luzu;)

Izabela

@Robix, może zmiany warunków zatrudnienia są związane z aktualną kondycją Budimex? Czy wcześniej byłeś bardziej zadowolony ze współpracy z tym pracodawcą? Twoja opinia z perspektywy pracownika tej firmy będzie bardzo ważna dla osób interesujących się podjęciem zatrudnienia u niego.

z
@Izabela

Kontrakty są na minusie.(usunięte przez administratora). O kasie za roboty dodatkowe dla podwykonawców zapomnijcie . Kary za niedotrzymanie terminu - gdzie z winy wcześniejszych wykonawców harmonogram nie mógł być dotrzymany albo zejście z ceny. Trzeba czytać umowę, czy nie wrzucą zakresu większego niż był negocjowany.

Pracownicy firmy WULKAN

Dajcie nam w końcu prąd na Waszym placu, na którym pilnujemy Waszego sprzętu w Szczytnie.

Pracownicy firmy WULKAN

Firma Budimex może jest świetna w wykonywaniu robót drogowych. Ale osobom niepełnosprawnym nic nie pomaga, nawet tym którzy pilnują sprzętu należącego do tej firmy w Szczytnie obok PKS . Dlatego bardzo byśmy prosili o pomoc w tej sprawie. W ten sposób dużo łatwiej pilnowało by się nam sprzętu należącego do firmy Budimex. A tak nie dość że sami mamy ciemno to i na placu jest ciemno. Prosimy pomóżcie nam w końcu.

Izabela

@Ex_naszczęśćie, chcesz powiedzieć, że Twoim zdaniem, zostałeś zwolniony przez Budimex ul. Stawki 40 bez powodu? Jak w takim razie pracodawca wyjaśnił Ci swoją decyzję? Uzupełniłbyś swój wpis o te informacje?

niedzielny kinoman

Dla inżyniera super firma. Troche długi czas pracy, bo az 10 godzin.Ale za to wypłata fajna, premie, benefity sportowe. Ogólnie polecam firmę, pracowałem w kilku mniejszych, i póki co jest to naprawdę moja najlepsza praca.

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w Budimex ul. Stawki 40? Możecie się tym podzielić na forum?

300 zł

na pewno nie premie

Eks

(usunięte przez administratora) Wynagrodzenia niskie, a roboty MASA. I wciąż Ci dokładają. A jeśli uda Ci się wyjść o normalnej, kodeksowej porze to lecą teksty, że albo masz za mało pracy albo jesteś za mało zaangażowany. (usunięte przez administratora)

Też EX
@Eks

To MJ nadal pracuje? ;))). Podpisuje się pod wszystkim! Taki brak profesjonalizmu managerskiego nieczęsto się zdarza w HR. no i rzeczywiście szkoda...

Też EX - szczęsliwy już
@Eks

Zdecydowanie się zgadzam !!!! HR w BX to jedna wielka porażka, przede wszystkim przez takie osoby jak wspomniana (usunięte przez administratora). Najgorsze jest to, że wszyscy wkoło -łącznie z(usunięte przez administratora) akceptują takie zachowania. Reszta ludzi z biznesu - pomocni, super przyjaźni. Ogólnie nie polecam. Jeśli ktoś ma szczunek do siebie to BX powinien omijać szerokim łukiem.

aaasda

Był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej na geologa?

Qacha
@aaasda

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej ale na inne stanowisko. Żenada (HR poległ na całej linii). Można było odnieść wrażenie, że stanowiska obsadzają po znajomościach a nie kwalifikacjach kandydatów. Natomiast rozmowy kwalifikacyjne, to taka zasłona dymna, że proces się odbywa i ma sens (ale służy tylko wyciąganiu informacji przydatnych firmie). Przestrzegam i odradzam.

aaasda

Czy ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej w Warszawie na geologa?

George

Nie warto!!! Spotkanie rekrutacyjne żenada

@George

Możesz powiedzieć coś więcej, bo niedługo idę tam na rozmowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Budimex - Warszawa

• Jak się pracuje w Budimex?

Zobacz opinie na temat firmy Budimex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budimex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 23 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Budimex?

Kandydaci do pracy w Budimex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budimex