Opinie o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank) w Warszawa Aleja Jana Pawła II 61/225

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank). Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank) w Warszawa Aleja Jana Pawła II 61/225

Kasia K.

Pracowałam tam 5 lat na stanowisku Specjalisty ds.Windykacji. Niestety najgorsze opienie o banku nasuwają mi się jak przed oczami ujrze pewna kierowniczkę-karierowiczkę z Iłży o imieniu M... Cała jej rodzina i króliki tu znaleźli (aż do dziś) pracę , czyli ciepłe posadki. Pracował: jej brat rodzony, mąż, żona brata, koleżanki z Iłży. Cóż, nie dorobisz się i nie awansujesz jeśli nie donosisz, nie charujesz ponad normę (czyli ponad 10 h dziennie) plus nie wejdziesz w p..ę jej. Nie polecam ogólnie tego banczku, bo przekrętom i opłatom za nic doliczanym dłużnikom-nie ma końca. Praca za grosze i w stresie i hałasie.

...

Tak NOMI i OBI mają najgorzej raz że nie dostaniesz umowy o prace to obowiązków maż więcej niż paniusie siedzące w REALU. W OBI i NOMI to musisz by naganiaczem (obowiązek ciągłego chodzenia po placówce i naganianie sobie klientów do stoiska) a żeby dostać premie to w tych placówkach trzeba ię nieźle narobi a za taką samą ilość udzielonych kredytów w REALU dostają 6 razy większą kasę w premii. Dodatkowo opieka medyczna i inne plusiki a jak wprowadzają nowy produkt to wiadomo dodatkowa kaska a na NOMI i OBI powiedzą Ci że to twój obowiązek i musisz sprzedawać niezależnie od premii za całe 5.99 netto za godzinę jeśli jesteś studentem a jak nie to jeszcze mniej! ŻAL!! A żeby dostać awans na umowe o prac...NIE TO NIE REALNE! Wolą zatrudnić kogoś bez doświadczenia niż dobrego sprzedawce przenieść i awansować! Na Śląsku najgorzej!!

sb

prawda!!

Słowa kojarzące się z Sygma Bank (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Sygma Bank: Najbardziej nie podobało mi się w Sygma Bank:

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank) spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia

Bardziej docenia się tu nowego pracownika który dostaje około 500pln więcej niż doświadczony pracownik znający system i strukturę banku, a potem trzeba jeszcze trzeba szkolić takiego łosia który na wstępie dostał więcej!!!! Każdy tu łapie tylko doświadczenie i spada gdzie pieprz rośnie

Zostaw merytoryczną opinię o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank) - Warszawa

BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank)
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.

BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank)