książka-telefoniczna.com

Opinie o książka-telefoniczna.com

ela

chyba jakby szukali to pewnie i rpzede wszystkim osoby jako telefonisci, do sprzedaży kasiazek, moze do firm czy osob fizycznych. Nie wiem nigdy sie nie zatsanwialaem nad tym ale tk sądze, bo jaka by mogli miec inna fuche gdzie by zatrudnili w biurze?

adas111

Cześć mam pytanie , jak skończyłyły sie wasze sprawy w sądzie przeciwko tym pseudo prezesikom? dostaliście jakieś pieniądze?

aa

To ta sama firma co eurotele ,euroadres,polandwin,ksiazaktelefoniczna i teraz navydeal czy jakos tak masakra nie placa i zmieniaja ciagle nazwy ogromna ilosc spraw w sadzie RADZE UWAZAC NA TYCH OSZUSTOW

magda

nie placą wykorzystują sprawa również w sądzie

salyy76

Żal nie firma, zwalniają pracowników, po czym dzwonią, żeby wrócili, bo tak naprawdę nie mają kogo atrudnić, nikt tam nie chce pracować.

Sin

Pieniędzy jak ni ebyło tak nie ma od pół roku od zwolnienia. Ksiazka-telefoniczna.com to przeciez euroadres dawny, o którym można sporo poczytać w necie. Oszuści, 7 zł na godzinę przy traktowaniu ludzi jak maszyny do pracy, gadanie o awansach - bzdura. sprawa w sądzie, zobaczymy jaki będzie ciąg dalszy.

Sin

Zostaw opinię o książka-telefoniczna.com - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie książka-telefoniczna.com