Opinie o Aris GmbH w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aris GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Aris GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aris GmbH w Warszawa

Nina Nowy wpis

Czy coś się zmieniło w tej firmie? Jakie warunki? Czy po przyjeździe na miejsce nie okaże się że trzeba wiać

Anet Nowy wpis

@Kris serio nie płacą za urlopy? jak to argumentują?

Jaki jest wkład kierownictwa Aris GmbH w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kris Nowy wpis

Nie płacą za urlopy. Po rozliczeniu podadku trzeba oddać ponad 2 tys euro (usunięte przez administratora). Mają lipne kontrakty których nikt nie chce. Ludzie dają się nabrać. Bo zatrudnienie jest przez inną firmę i w ogłoszeniu.

Aaaa

Mieszkania sa tragiczne,ludzie nie mają pojecia w której firmie pracują, co rok zmienia się firma polska, nie są odprowadzane składki, najniższe ubezpieczenie polskie, nie ma organizacji, niewiadomo kto jest szefem. Pozdrawiam

@Aaaa

@Aaaa W sposób bardzo negatywny wypowiadasz się na temat firmy Aris GmbH jako pracodawcy. Rozumiem, że Ty akurat mogłaś mieć z nim niezbyt dobre doświadczenia, ale może niektórzy są bardzo zainteresowani podjęciem pracy przez tę firmę. Czy w związku z tym posiadasz jakąś wiedzę o rekrutacji?

Kristof
@Agata

(usunięte przez administratora) firma (usunięte przez administratora) ludzie. Bajki opowiadają ci co nie chciało im się pracować. Ja osobiście nie pracuje w tej firmie ale mieszkam w hotelu w którym są chłopaki z tej firmy. Duży hotel osobne piętra max 4 pokoje 2 osobowe z osobnym wejściem na segment. A jak ktoś dbać nie potrafi to później płaczę ze (usunięte przez administratora)

Firma Aris GmbH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Agata

Aktualnie poszukiwany jest spawacz do pracy na terenie Niemiec. Czy ktoś w ostatnim czasie zdecydował się wyjazd do pracy za granice z Aris GmbH? Wszelkie świeże, bieżące informacje są dla osób rozważających rekrutacje kluczowe i często decydują o finalnej decyzji o wyjeździe do pracy.

Agata

Pisałeś już jakiś czas temu @Kaziu ale wiele osób nadal rozważa wyjazd z firmą więc może mógłbyś przybliżyć jak dokładnie wyglądają warunki, pensja, zakwaterowanie, socjal, itp.?

Kaziu

Pracuje w firmie razem z 5 spawaczami od ponad 3 lat. Nie ma problemów. Pieniądza na czas. Warunki mieszkalne na wysokim poziomie. Warunki pracy w porównaniu do polski bajka. Nie rozumiem powyższych opini. Proponuję najpierw zweryfikować i popracować a dopiero pisać opinie.

michał

@Poldi a można teraz się tam załapać, skoro pytasz?

Poldi

Hej jak spawanie maszyn rolniczych w wieltre dobrze wam płacą jaka to robota

spawacz

Witam proponuje wam nie jechać z tej firmy JBehr to (usunięte przez administratora) i oszust a ty kkkk jak wciskasz mu się w d.pę bez wazeliny to i może masz płacone to jest zwykły (usunięte przez administratora) od 7 lat mi zalega 1400 e

kkkk

wiec tak do przedmówców itd. Pracuje w tej firmie i nie jest tak źle,mieszkanie jest spoko ale to już zależy od ludzi jak o nie dbaja. U nas na domku jest czysto. Pokoje są 2 osobowe więc na to raczej nikt nie narzeka. Co do pracy to wiadomo że polak za granicą jest wykorzystywany jak mół ale to nie ma raczej różnicy czy to jest firma taka czy sr..ka ,polak przyjezdza tu zeby pracowac a nie sie opierdzielac. Pieniadze sa zawsze na czas i nie ma z tym zadnego problemu. Jesli ktos bardzo potrzebuje mozna nawet dostac zaliczke. Wiadomo są jakies tam minusy ale dla mnie osobiscie wole pracowac tu w niemczech niz w polsce za 1600 na reke za ta sama robote. Stawka to 11 eur brutto. Na reke to juz zalezy od grup podatkowych kto do jakiej sie zalicza. Umowa jest na warunkach niemieckich.

Kaziu
@kkkk

Ja też nie narzekam. W....aja mnie opinie ludzi którzy nie pracowali a piszą.

Dannn

JEŻELI KTOŚ SZUKA OPINI/FORUM NA TEMAT FIRMY Aris GmbH , to posłuchajcie. ;) Szef to krętacz , oszukuje na wszystkim co sie da, podatek, urlopy, stawki itp. Ma najgorsze roboty w Niemczech bez możliwości rozwoju wszystkich wrzuca w jeden worek. Cięzko cokolwiek załatwić zupełny brak organizacji, chociaż teraz juz trochę lepiej. Mieszkanie które załatwia...,,, po długim czasie, to takie które nawet nie stało koło jakiegokolwiek Hotelu, po dwie trzy osoby na pokój i jedna kuchnia/łazienka na 10-15 ludzi po prostu DZIADOSTWO CZYIMŚ KOSZTEM. SZCZERZE ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE I RADZĘ WAM UNIKAĆ TEGO TYPU FIRM!!!!!!!! Lepiej szukac jak już czegoś bezpośrednio bez jakiego kolwiek pośrednika , a firm w Niemczech jest masa "tylko uczyć się Niemieckiego"

bob

Napiszcie czy osoby pracujące tam w sierpniu2015 w Werlte na stanowisku monter konstrukcji stalowych tam jeszcze pracują czy płacą za poprawki?

ufo1979

witam mam zamiar jechać do pracy do koniec przez ta firmę.

kro

Nie dajcie się wykorzystywać takim ,,Firmą'' stawki dziadowskie mieszkania praca i płaca to d...

AFRYKA.pl

O widze ze Firma wlascicieli zmienia . Prezes to juz nie wielki Behr Tylko farbowany , bez BEHR. Oh ho ho bedzie sie dzialo. A ciekawe jak tam zmiennik Rudego . Ta beznadzieja do zamiatania daje rade zamiatac ???????

Mateusz

Teraz pan Ber udaje wariata, udaje psychicznie chorego k... wa farbowana

Mateusz

Masakra caly miesiac spawalem za 1500 zl Ber to zwykly zlodziej, ciekawe jak sie bedzie nidlugo nazywal

Zostaw merytoryczną opinię o Aris GmbH - Warszawa

• Jak się pracuje w Aris GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Aris GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aris GmbH