brak logo

Allen and Overy, A. Pędzich sp. k.

Warszawa

Opinie o Allen and Overy, A. Pędzich sp. k.

Marcin 2014-10-23 23:57:36
Widzę, że pierwszy rozpoczynam dialog w tym wątku ale mam nadzieję że ktoś może udzielić mi kilku informacji. Interesuje mnie podjęcie pracy w Allen and Overy, A. Pędzich sp. k. jako prawnik. Czy przyjmują osoby bez większego doświadczenia na aplkacje z ewentualną późniejszą współpracą na stałe? Jakie dają wynagrodzenie?
Marcin 2014-11-09 11:54:09
Czy też tak hermetyczne jest społeczeństwo prawników, że nie odnajdę tu nawet najmniejszego komentarza od pracującej osoby w Allen and Overy, A. Pędzich sp. k. czy raczej takie rzeczy rozchodzą się pocztą pantoflową ? A może jednak znajdzie się choć jedna osoba, która jest w stanie napisać coś obiektywnego o pracy właśnie w tym miejscu
tomek 2015-08-11 14:59:54
allen and overy nigdy osobiscie nie slysalem o firmie kumpel powiedzial mi ze jakis czas temu wuidzial bardzo ciekawa oferte pracy u nich ze zarobki nawet rzedu 4000 zl ale nie chcialo mi sie wierzyc ze tak moze byc. ale chetnie bym sie dowiedzial od reprezentanta firmy dajcie prosze jakas informacje jak jest.
Zan 2016-05-16 20:46:04
Mam nadzieję, że Allen and Overy, A. Pędzich sp. k. szykuje jakieś nowe miejsca pracy czy nie ma na to szansy póki co?
Zostaw swoją opinię o Allen and Overy, A. Pędzich sp. k. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Allen and Overy, A. Pędzich sp. k.