brak logo

Brother Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Brother Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-20 20:47:51
Znasz opinie z pierwszej ręki na temat firmy Brother Polska Sp. z o.o. ? Czekamy na nowe informacje od pracowników.
4
Brat 2016-04-18 14:46:29
Cześć,
Bardzo fajne produkty, fajni ludzie, slabe zarobki jak na ta branze i niestety osoby zarzadzajace w Polsce totalnie despotyczni, traktuja pracownikow jak niewolnikow przez co atmosfera w biurze jest fatalna. Szczegolnie kontrola czasu pracy w biurze jest zenujaca i wrecz nieludzka.
6
pracownik 2016-06-23 10:22:18
Zgadzam się z poprzednikiem - a już szczytem jest ustna zgoda na urlop, a potem szantaż, że nie zostanie on podpisany, jak się czegoś nie zrobi ( np. nie wykona planu kwartalnego ) - i co z tego, że kupiłeś wycieczkę dla całej rodziny i poniosłeś koszty?!........
5
Brother 2016-08-31 02:06:50
Sama firma fajna, niestety polska filia to żenada.

Kierownictwo traktuje firmę jak folwark gdzie pracownicy to chłopiniewolnicy, którymi można pomiatać i na których można zwalać winę za swoje pomyłki. Brylują w tym "prezes" (country manager, ale lubi jak się na niego mówi prezes bo to łechce jego ego) i szef handlowców. O kontroli czasu pracy można powiedzieć tyle, że np wyjścia do toalety są odliczane od przerwy i trzeba je odpracować.

Nie praktykuje się w tej firmie również czegoś takiego jak podwyżki. Czasem zdarzają się jakieś nędzne namiastki, ale ogólnie o ile nie siedzi się po kostki w siedzeniu "prezesa" to na jakieś normalne pieniądze nie ma szans.

Kiedyś atmosfera w biurze była fajna i to ratowało pracę tam, ale i to się zepsuło całkowicie.
7
Zostaw swoją opinię o Brother Polska Sp. z o.o. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brother Polska Sp. z o.o.