Opinie o Brother Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Brother Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Brother Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brother Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Czy można liczyć w Brother Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Baron Nowy wpis

Można.

T Nowy wpis

Pracuje w firmie wiele lat, jak większość pracownikow. Pracuje się w porządku. Negatywne opinie pochodzą chyba od osób które nie bardzo rozumieją po co chodzi się do pracy. Rotacja w biurze jest znikoma, zwłaszcza jak na opinie powyżej, „nieludzka kontrola czasu pracy”:D

Igor

Firma ma fatalne podejście do ludzi. Nie polecam. To jak traktuje się ludzi ma przełożenie na ofertę dla Klientów i ich traktowanie.

Anonim Nowy wpis
@Igor

Głupszej opinii nie czytałem :-)

Witam, w podanej firmie (obecnie Brother CEE GmbH) pracuję kilka lat. Nie wiem skąd negatywne opinie. Zapewne to osoby które się nie dostały do firmy bądź które już w tej firmie nie pracują. Tych drugich kilkoro spotkałem i były wśród nich osoby tzw. "karierowicze" w myśl zasady "mam doświadczenie w kilku firmach i nie muszę nic robić". Uważam że firma Brother co do tych osób miała aż nadto cierpliwość. Sam pracowałem w kilku firmach i myślę że niektórzy ludzie naprawdę nie znają realiów jakie mogą panować w pracy, ale pewnie poznają skoro piszą takie komentarze w ramach zemsty. Pewnie życie im pokazało miejsce w szeregu. Reasumując, w firmie panuje dobra atmosfera, nigdy nie miałem problemu z szefostwem, uważam że firma jest dobrze zarządzana o czym świadczą jej pozytywne wyniki odkąd pamiętam (w porównaniu z konkurencją wypada najlepiej). Mimo innych propozycji nigdzie się nie wybieram. A dla osób wylewających hejt: nie martwcie się, pokora uczy :-)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Brother Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Pyra

jestem kolejną osobą potwierdzającą przedmówców. Fatalni szefowie, terror i zamordyzm. Ale widzę, że spotkała ich zasłużona kara - po kontroli z UOKIK chyba się nie wywiną i popłyną pare baniek euro.....

aaa

Witam. Ta drukarka to największa porażka na jaką mogłem trafić. Wszystkie opinie pozytywne na temat tego sprzętu są pisane tylko przez pracowników te firmy i pisze to z pełną premedytacją bo niestety tym s. dałem się oszukać. Do tej pory (a jest to ok. 20 lat) korzystałem ze sprzętu raczej uznanych marek i czasami może miałem i drobne problemy ale nie takie jak z tym badziewem. Jest niedopuszczalne aby w ogóle taki sprzęt był dopuszczany na rynek jakbym spotkał tego s. który wypuścił to do sprzedaży to bym go gołymi rękami zarżnął i niestety tych na stołkach którzy na to pozwalają powinien czekać taki sam los. NIE KUPUJCIE tego badziewa nawet za najniższą cenę szkoda waszego czasu i nerw – cztery strony to ta drukarka drukuje w 1,5h i w dodatku jak ustawiam odcienie szarości to ona sobie na przekór drukuje na niebiesko – producenta chyba (usunięte przez administratora) Przy pisaniu algorytmów dla tej drukarki.

Naucz się czytać
@aaa

To mają być opinie o pracodawcy a nie o produkcie!!!!

Slonecznik
@Naucz się czytać

(usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora)

Byłem na rozmowie

Widzę, że po raz kolejny na portalu HR pojawiło się ogłoszenie na Account Managera. Byłem na rozmowie i totalna porażka... Tak czytam te wszystkie poprzednie komentarze i coś w tym musi być skoro średnio raz na 3-4 miesiące poszukują nowej osoby. Ktoś to tam trafia szybko weryfikuje sytuacje i stamtąd ucieka lub go zwalniają... bo jest lepszy od "szefa"

@Byłem na rozmowie

Hej, znów pojawiła się oferta na portalach... czy ktoś wie jak to się ma do wypowiedzi przedmówcy? Bo nie monitorowałem tego wcześniej...

@Byłem na rozmowie

igdacc

Firma brother jak i jej produkty to pomylka.

Brother

Sama firma fajna, niestety polska filia to żenada. Kierownictwo traktuje firmę jak folwark gdzie pracownicy to chłopiniewolnicy, którymi można pomiatać i na których można zwalać winę za swoje pomyłki. Brylują w tym "prezes" (country manager, ale lubi jak się na niego mówi prezes bo to łechce jego ego) i szef handlowców. O kontroli czasu pracy można powiedzieć tyle, że np wyjścia do toalety są odliczane od przerwy i trzeba je odpracować. Nie praktykuje się w tej firmie również czegoś takiego jak podwyżki. Czasem zdarzają się jakieś nędzne namiastki, ale ogólnie o ile nie siedzi się po kostki w siedzeniu "prezesa" to na jakieś normalne pieniądze nie ma szans. Kiedyś atmosfera w biurze była fajna i to ratowało pracę tam, ale i to się zepsuło całkowicie.

Zgadzam się z poprzednikiem - a już szczytem jest ustna zgoda na urlop, a potem szantaż, że nie zostanie on podpisany, jak się czegoś nie zrobi ( np. nie wykona planu kwartalnego ) - i co z tego, że kupiłeś wycieczkę dla całej rodziny i poniosłeś koszty?!........

Brat

Cześć, Bardzo fajne produkty, fajni ludzie, slabe zarobki jak na ta branze i niestety osoby zarzadzajace w Polsce totalnie despotyczni, traktuja pracownikow jak niewolnikow przez co atmosfera w biurze jest fatalna. Szczegolnie kontrola czasu pracy w biurze jest zenujaca i wrecz nieludzka.

admin

Znasz opinie z pierwszej ręki na temat firmy Brother Polska Sp. z o.o. ? Czekamy na nowe informacje od pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Brother Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Brother Polska Sp. z o.o.