Hotel Campanile Wrocław **

Wrocław

Opinie o Hotel Campanile Wrocław **

Jura 2015-06-09 16:17
Pracowałam na sprzątaniu pokoi, niepolecam. Wyzysk, śmieszna stawka i do tego beznadziejni współpracownicy
pracownik 2016-11-06 15:38
pracowników sprzatania nie zatrudnia hotel tylko firma zewnetrza
pracownik FO 2016-11-06 15:44
pracowałem na FO jako recepcjonista, praca 8 lub 12 godzin dziennie, firma daje uniform, wyzywienie, karnet sportowy, umowe o prace i bony swiateczne. sympatyczna, luzna atmosfera, mili ludzie ale duzo pracy
Don anon 2017-08-03 22:11
Pracy bardzo dużo na recepcji. Jeżeli nie jesteś lizodupem to daleko u nich nie zajdziesz. Płaca śmieszna, podobno są jakieś premie ale jak zobaczysz ją raz na rok to jest dobrze. Praca 8h lub 12h na stojąco, chociaż częściej 12h, bo nie ma komu pracować. Bardzo ciężko iść na przerwę, bo przecież recepcja nie może stać pusta. Nie docenią Cię, nawet jak będziesz pracował za dwóch. Czasem bywa, że jeden recepcjonista melduje 130 osób indywidualnych w ciągu dnia, a kto miał styczność z recepcją ten wie, że to jest prawie niewykonalne i nie wiesz gdzie sobie ręce włożyć, a kolejka przekracza drzwi (będą wmawiać, że przy takiej ilości wyjdzie kierownik, ale to bzdura)
Jedyne plusy to fundusz socjalny i multisport.
Zostaw swoją opinię o Hotel Campanile Wrocław ** - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Campanile Wrocław **