Opinie o Campanile Hotel Wrocław w Wrocław Ślężna 28

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Campanile Hotel Wrocław. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Campanile Hotel Wrocław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Campanile Hotel Wrocław w Wrocław Ślężna 28

Pokojówka Nowy wpis

Hej. Ponawiam pytanie, jaki strój mają Panie pokojowe w tym hotelu? P.S. Czytając opinie o hotelach zastanawiam się czy jest chociaż jeden hotel we Wrocławiu, w którym się pracuje dobrze ? ;) Jak ktoś zna to proszę napisać:) Pozdrawiam

Malcyk Nowy wpis
@Pokojówka

Panie pokojowe noszą zielone koszulki z napisem. Ale odradzam pracę w tym miejscu. Odpowiadając też na pytanie wyżej. Nie ma wyjazdów ani spotkań integracyjnych, a na święta na koniec roku jest możliwość imprezy gdzie pracodawca pokryje równowartość 2 piw w pubie. Nikt nie chce tu pracować. Tak jak ktoś pisał, wszyscy którzy wiedzą jak to działa próbują jak najszybciej znaleźć normalną pracę. Nie ma na recepcji osób które pracowałyby więcej niż rok dwa to już odpowiednik 10letniego doświadczenia w innych firmach. Trzymać się z daleka, bo wyzysk za grosze

Były Pracownik Nowy wpis

Rzeczywiście te komentarze to prawda. W tym hotelu pracownik jest nikim. Musisz być cały czas do dyspozycji, nikogo nie obchodzi że potrzebujesz wolne lub zwyczajnie jestes zmęczony. Masz pracować. To, co piszą w ogłoszeniach o pracę nic się nie zgadza. Szkoda.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Campanile Hotel Wrocław?

Iwona

Czyli to co pisali to prawda z tym, ze kadra zmienia się co parę miesięcy? Pytam, bo widzę ogłoszenie na recepcję tu do hotelu... Ciekawa bym była czy w związku z zauważoną rotacją warunki tutaj jednak z czasem się zmieniają. Jest tu ktoś kto pracuje zacznie dłużej i mógłby się co do tego odnieść? Jak praca mogła wyglądać tutaj z rok temu a jak teraz, są jakieś konkretne zmiany?

worker CAcentr
@Iwona

Jak najbardziej jest to prawda, nie pracuję tutaj długo- jednak z tego co widać rotacja jest wprost olbrzymia- to prawda z tym szacunkiem 90% co parę miesięcy. Poprawy nie widać jeśli chodzi o styl zarządzania. Wygląda to tak, że firmie najbardziej zależy na studentach którzy przychodzą po parę zmian w miesiącu. Ilość obowiązków w przeliczeniu na wynagrodzenie oraz ilość godzin / brak przerw/ ilość gości / nieprzewidziane zmiany grafikowe (nie raz mniej niż 12h przed rozpoczęciem pracy) oraz brak czasu na porządne wyszkolenie pracowników jest śmieszna. Zdecydowanie nie polecam

fo worker

Doszły słuchy do mnie od pracownika, co się zwalnia, że nawet ochroniarze poodchodzili. Pewnie całe wakacje klima nie działała i TV nie były przestrojone na dvbt-2. Znowu nastapila wymiana pracowników na recepcji w 90% w ciągu 3 miesięcy. Z tym stylem zarządzania, będą tam pracować ludzie, którzy nie znają swojej wartości.

Jakie są warunki zatrudnienia w Campanile Hotel Wrocław?

fo worker

Praca tam na recepcji to czysty wyzysk. Pracujesz na najniższej stawce, jesteś 90% czasu na recepcji sam, reszta z fo wypełnia tonę w połowie niepotrzebnych dokumentów albo ich po prostu nie ma. W hotelu nie ma działu rezerwacji- obsługujesz maila, telefon, bookingi i gości jednocześnie. O zapewnieniu dla gości tego, co jest "zapewnione" w rezerwacji, to zapomnij. Potem cały wkurw od gości leci w pierwszej kolejności do cb. Nie polecam CA Wro. Ja właśnie kończę już ten rozdział..

@fo worker

No i najgorzej tak rykoszetem dostawać, generalnie nie polecam. :/ Czyli serio od gości tak się tu dostaje? I te obowiązki mnie zastanawiają, to wszystko jest uwzględnione może w umowie?

FO wrocław centrum CA
@fo worker

Święta prawda, nic się nie zmienia. Chyba że na gorsze, to i owszem, kadra zmienia się w 90% co 2-3 miesiące

Jaki jest styl zarządzania w Campanile Hotel Wrocław?

K.

Jednym słowem określić można zarządzanie: randomowe

@K.

Oj to niby lekki stresik, ale przynajmniej nie jest monotonnie co nie? ;p Przez tę randomowość dochodziło może do jakiś wręcz żenujących sytuacji? Jeśli tak to opowiesz? Bo to może być ciekawe

Natalia
@K.

Dlaczego randomowe? Możesz rozwinąć?

Dddd

Beznadzieja - jak nie wchodzisz dyrektorce w tyłek to cię traktują jak śmiecia. Nikt z góry nic nie wie można pytać po 100 razy a i tak cały czas odpowiedź „ nie wiem albo wrócimy do tego” . Na każdym dokumencie błędy nawet nie potrafią świadectwa dobrze wypełnić , szkoda bo w 2019 jeszcze było ok ale po COVID i nowej „ górze” niestety wszystko jest na poziomie zerowym. Teraz jeden pracownik robi za 5 i firma się tak przyzwyczaiła mimo to ze wszystko wraca do normy .

Kamil

Czy ten hotel nie szuka recepcjonisty?

Maja

Taki spokój na forum? Może jest jakiś powód, że przestaliście zaglądać na forum?

Julita

Pracując w takim miejscu trzeba sie uśmiechać jak również pracować bo za to płacą!

Jola

Campanile Stare Miasto to dramat.(usunięte przez administratora) śmieszne pieniądze. Potwierdzam. Pracujesz na kilku stanowiskach a dyrektorka ci się śmieje w twarz. Chyba że się podlizujesz to wtedy ciepła posadka gwarantowana.

Aleksander

@kinga każdorazowo na zmianie był tylko jeden kelner do obsługi 70 gości na sali? Czy goście rotowali między sobą i te ilości realnie były mniejsze? Liczna wydaje się być ogromna, jednak pytanie, jakie to ma odzwierciedlenie w praktyce. Może ktoś napisać, czy na innych stanowiskach obowiązki pracownika również są dużo szersze?

kinga

Campanile Stare Miasto - najgorszy hotel jeśli chodzi o płacę !!! Wyzysyk i tylko wyzysk ! Robisz za marne pieniądze i oczywiście masz robić kilka rzeczy na raz ! Byłam kelnerką śniadaniową , sama ogarniałam po 70 osób , zmywak , sprawdzanie listę gości , plus konferencje. Tam jeśli nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) dyrektorce to masz pozamiatane.

Don anon

Pracy bardzo dużo na recepcji. Jeżeli nie jesteś lizodupem to daleko u nich nie zajdziesz. Płaca śmieszna, podobno są jakieś premie ale jak zobaczysz ją raz na rok to jest dobrze. Praca 8h lub 12h na stojąco, chociaż częściej 12h, bo nie ma komu pracować. Bardzo ciężko iść na przerwę, bo przecież recepcja nie może stać pusta. Nie docenią Cię, nawet jak będziesz pracował za dwóch. Czasem bywa, że jeden recepcjonista melduje 130 osób indywidualnych w ciągu dnia, a kto miał styczność z recepcją ten wie, że to jest prawie niewykonalne i nie wiesz gdzie sobie ręce włożyć, a kolejka przekracza drzwi (będą wmawiać, że przy takiej ilości wyjdzie kierownik, ale to bzdura) Jedyne plusy to fundusz socjalny i multisport.

pracownik FO

pracowałem na FO jako recepcjonista, praca 8 lub 12 godzin dziennie, firma daje uniform, wyzywienie, karnet sportowy, umowe o prace i bony swiateczne. sympatyczna, luzna atmosfera, mili ludzie ale duzo pracy

Jura

Pracowałam na sprzątaniu pokoi, niepolecam. Wyzysk, śmieszna stawka i do tego beznadziejni współpracownicy

@Jura

pracowników sprzatania nie zatrudnia hotel tylko firma zewnetrza

Zostaw merytoryczną opinię o Campanile Hotel Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Campanile Hotel Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Campanile Hotel Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Campanile Hotel Wrocław?

Kandydaci do pracy w Campanile Hotel Wrocław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Campanile Hotel Wrocław