Opinie o Impuls Security Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Impuls Security Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impuls Security Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impuls Security Polska w Warszawa

Karol Nowy wpis

Macie dużo kobiet w ochronie ?

elektra Nowy wpis

to jak na ochronę całkiem ładna kwota, chociaż ciekawe jakie są różnice na różnych realizacjach, w tym na monitoruingu wizyjnym albo na systemach alarmowych

beduin Nowy wpis

edi Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nawet wrogowi, kumoterstwo matactwo to zalety !!!

Brałeś udział w rekrutacji do Impuls Security Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
ochroniarz

Starają się nie zapłacić wcale pensji obciążyć mundur, kara itp. Czas się zebrać i złożyć pozew zbiorowy.

feajer

Piszę frajer bo dałem się omotać "kierowniczkowi" i zapisałem się do firmy Impuls . Pierwsze co się dowiedziałem ,że tu cienko z wypłatą i tak jest .Nie dostałem kasy a firma tłumaczy że działa jak firmy z odroczoną płatnością . Omojajcie z daleka tą"super "firmę . To przekręt . Ludziom nie płacą od grudnia albo placa po kawalku.Macie inne. A jeszcze jedno "SAT_GUARD" jest taka sama.

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls Security Polska - Warszawa

Impuls Security Polska