Unidevelopment Sp. z o.o.

Opinie o Unidevelopment Sp. z o.o.

anonim 2011-03-25 01:37:15
To pomyłak, kolego, twój szef pan [usunięte przez admina] - prezes należy do ludzi [usunięte przez admina] a co za tym idzi słabą wiedzę na temat budowy jako inżynier. I ty polecasz taka firmę ???, Nie chciałbym z takim szefostwem mieć nic do czynienia - nie polecam przez duże NIE.
anonim 2011-07-19 06:29:57
anonim - 2011-03-25 01:37:15

To pomyłak, kolego, twój szef pan[usunięte przez admina], a co za tym idzi słabą wiedzę na temat budowy jako inżynier. I ty polecasz taka firmę ???, Nie chciałbym z takim szefostwem mieć nic do czynienia - nie polecam przez duże NIE.

Szanowni Państwo, nie polecam tej firmy gdyż jako developer [usunięte przez admina]ludzi na koszty budowy min. przez zły nadzór typu Prezesi - jak np. Pa[usunięte przez admina]. Prezes, który nie ma klasy i nie cechuje go kindersztuba, znajomość materii, kosztów zawsze będzie prowadził budowy po zawyżonych kosztach dorabiając się na Państwa kieszeni. Nie polecam tej firmy, jeśli możecie wybrać to nie czekajcie. Szukajcie innych.
miki 2014-07-22 09:44:41
W dziale sprzedaży to raczej nigdy nie będzie dobrze póki pracuje tam "pani" kierownik sprzedaży Mari.la, która ciągle się uczy i nauczyć nie może...do szkoły proszę "pani"
tolo 2014-08-20 14:30:48
Proszę o informację ile w tej firmie może zarobić Kierownik Projektu?
don 2016-04-04 21:36:51
misiek, nie zdziw się gdy chętnych na taką pracę będzie ze 100 osób :) nie wiem czy wtedy nie robią rekrutacji dwuetapowej. Zarobki oczywiście ponad 3,5 tyś to pewnik :)
Zostaw swoją opinię o Unidevelopment Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unidevelopment Sp. z o.o.