Awans Doradztwo Podatkowe Piotr Augustyniak

Opinie o Awans Doradztwo Podatkowe Piotr Augustyniak

emi 2011-04-19 13:42:51
duża rotacja pracowników
AgresywnaZszywka 2011-06-02 22:43:23
Autor pierwszego komentarza miał okazję współpracować zapewne jako kontrahent, ponieważ faktycznie klient jest tam na pierwszym miejscu i zawsze ma rację nie ważne jak się zachowuje i jak bardzo się myli ;-) Duża rotacja pracowników to niestety fakt. Ja bardzo miło wspominam współpracę z firmą, choć oczywiście nie obyło się bez mniej przyjemnych incydentów - jednak wydaje mi się, że w każdej firmie są lepsze i gorsze momenty oraz ludzie z którymi się współpracuje bardzo dobrze lub nie da się współpracować wcale. Dziewczyny, które tam pracują są rewelacyjne, świetna atmosfera (głównie po pracy ;-) Musze przyznać, że wiele się w tej firmie nauczyłam, choć pracowałam tam stosunkowo niedługo. W mojej ocenie 4/6 gwiazdek. Można parę spraw poprawić. Mam nadzieję, że pan [usunięte przez moderatora] to kiedyś przeczyta i jako, że jest naprawdę mądrym mężczyzną domyśli się o jakich poprawach mowa. Pozdrawiam!
gosia 2012-01-02 17:11:34
szczerze odradzam pracę w tej firmie, wykorzystują ludzi płacąc im grosze.Okropna atmosfera pracy,pracowników traktuję się i odnosi do nich baardzo źle. Kto pracował ten wie o co i o kogo chodzi.
nomore 2012-01-02 17:15:18
Praca tam to jedna wielka pomyłka..
aaa 2012-08-13 19:47:12
oj napiszcie wprost, że chodzi o [usunięte przez moderatora]. Szef w porządku, atmosfera bez jego matki fantastyczna, klienci zadowoleni.
polka 2016-04-18 22:21:05
to prawda, naprawdę dobry pracodawca, byłam u nich na praktykach i bardzo dużo złapałam doświadczenia POLECAM
Zostaw swoją opinię o Awans Doradztwo Podatkowe Piotr Augustyniak - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Awans Doradztwo Podatkowe Piotr Augustyniak