Elektro Optyka

Opinie o Elektro Optyka

Agatakowalska 2014-07-30 18:31:11
Firmie Elektro Optyka przy ul. Kijowskiej vi za vi dw. Wschodniego oddałam do naprawy aparat problem dotyczył korpusu ‘’ napęd lustra’’. Już przy odbieraniu okazało się że serwis zepsuł obiektyw nie tyle co zepsuł ale POKRADŁ z niego najlepsze części z zewnętrznej obudowy obiektywu zniknęły: (Nikon na obiektywie posiada taki srebrny charakterystyczny pasek i od strony przedniej soczewki takie coś nie wiem jak to się fachowo nazywa ale też zostało odkręcone) no i oczywiście zamiast tej mojej ładnej obudowy została wkręcona jakaś zwykła czarna bez tego paska na obudowie zoomu . Po za tym aparat był brudny POKLEJONY KLEJEM I WŁOSAMI !!!! Oczywiście serwis nie poczuwa się do winy zepsucia obiektywu. To są ZŁODZIEJE – OSZUŚCI – PARTACZE !!!!! Serwis powykręcał dobre części ładną obudowę zewnętrzną i co mi oddał – Banda ZŁODZIEJI !!!!! Jak można tak traktować i oszukiwać ludzi !!! Panie które na początku były takie miłe jak przyszło do reklamacji ich partactwa to zrzuciły na mnie winę że to ja grzebałam w tym obiektywie że pościągałam plomby i że ja zepsułam obiektyw i taki też oddałam !!!! Gdyby mój obiektyw był więcej warty to od razu zgłosiła bym to na Policję !!!! Ci ludzie są niepoważni jak im nie wstyd tak oszukiwać innych ludzi !!!! Podejrzewam że ta złodziejska szajka tak działa że kradną dobre części i robią niby taniej , a komu innemu wstawiają moje dobre części z aparatu i obiektywu i biorą lepszą kasę**** >>> Bo po co komuś ładna obudowa no tylko po to żeby gdzie indziej lepiej ją sprzedać !!!!! <<< Tak działa ta firma i jestem w 100% przekonana że z każdego aparatu wybierają dobre części i wstawiają w to miejsce inne gorsze zużyte !!!!!! Ja już zgłosiłam tę firmę do MIEJSKIEGO RZECZNIKA KONSUMENTA ul. Senatorska 2 Warszawie i do /UOKIK obecnie na tę grabieżczą działalność zbierane są Dowody !!!! Nie czekajcie nie zamiatajcie tego pod dywan zgłoście to do odpowiednich instytucji , bo więcej ludzi zostanie skrzywdzonych przez te
Zostaw swoją opinię o Elektro Optyka - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro Optyka