Opinie o Universal Agent w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Universal Agent. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Universal Agent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Agent w Kraków

przyszły pracownik :)

mogę potwierdzić przedmówcę spoko rozmowa z dwiema dziewczynami :) zobaczymy jak to się ułoży szkolenie już w czwartek pozdrawiam wszystkich :)

@przyszły pracownik :)

hehe to miałeś farta bo ja mialem rozmowe tylko z 1 dziewczyna :P. to nie wiedzialem ze szkolenie juz w czwartek!!! musze dac znac znajomej bo tez chciala na info

lolo

To nie są rozmowy rekrutacyjne, i nie pisze tego złośliwie. To sa rozmowy informacyjne-oni Ci mowia co i jak ( i nie do konca cala prawde jesli chodzi o sprawe stawek )i pytaja czy Ci pasuje i ladnie dziekuja. Niektorym od razu mowia, że zapraszaja na szkol.,a do niektorych dzwonia zazwyczaj na drugi dzien. Ot takie to rozmowy ;)

kosi

Przyłączam się do pytania "ciekawy". Też mam w poniedziałek rozmowę i chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na infolinii mniej więcej :)

@kosi

hej, tak jak pisalem "milce", praca jest ok. czasami są trudni klienci ale w wiekszosci dzwonia z konkrentym pytaniem. trzeba im udzielic info i jest ok. czasami dzwoni jakis wkurzony bo nie ogarnia swoich platnosci i wtedy jest trudniej. ale to rzadko tacy dzownia moze raz czy dwa razy dziennie. co do sprzedazy to troche sie sprzedaje, jak zalatwisz klientowi elegancko sprawe proponujsz mu cos tam dodatkowo.w wiekszosci tego nie chca ale czasami uda sie cos wcisnac i wtedy jest dodatkowa kaska :) jak dla mnie jest ok. kokosow nie ma, ale praca stala w cieplym biurze, silownia za darmo. planuje kilka miesiency popracowac i poszukam czegos innego na wiosne

@pracuję na infolinii

Dzięki wielkie :) a jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną to było jakoś mega cięzko? ;)

@kosi

w sumie to lajtowo bylo, pytania na kreatywnosc z zastosowaniem dlugopisu, pytania o wczesniejsze doswiadczenie takie tam. mila rozmowa i sympatyczna rozmowa. w sumie to zdziwilem sie ze tak latwo poszlo ale mialem juz doświadczenie w obsłudze może dlatego.

ciekawy

witam! Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda tam praca na infolinii przychodzącej? Czy też się sprzedaje czy jak to wygląda? Napiszcie coś bo w pon. mam rozmowę :) dzięki z góry!

Telemarketer

Telefon po wysłaniu cv, umówione spotkanie na następny dzień, brak problemów z dotarciem.

Typowe o dyspozycyjność, nastawienie i motywację, potem sprzedaż kwiatka który stał w rogu, nietypowe zastosowania widelca.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
ciekawa

Hej, może ktoś coś napisać o Wizz Air? Czy warto tam aplikować z językiem obcym? Ile się tam zarabia? Z góry wielkie dzięki za wszelkie informacje, pozdrawiam.

pracuję na infolinii

heja, dzis mi dziewczyna z rekrutacji powiedziała że szkolenie z info jest 4 listopada :D:D:D

ciekawa

A jak tam się pracuje na projekcie Wizz Air?

iza

Dlaczego do cholery usunięto moją odpowiedź? Bo napisałam, że tam młyn jest i cały czas rekrutują...

kosi

Hej wszystkim Słuchajcie... ktoś z Was może się orientuje czy rekrutują jeszcze na projekt infolinii nc+ czy to już nieaktualne?? z góry dzięki za odpowiedź :) pozdrawiam

@kosi

czesc ja chciałem polecic moja znajomom na info ale powiedzieli ze na razie szkolen nie ma i ze moze beda w listopadzie. polecilem wiec na przedluzenia

@pracuję na infolinii

Dzięki wielkie za info :) gdybyś coś wiedział, to daj tutaj znać-taka moja mała prośba ;)

milka
@kosi

Hej! A mógłbyś coś więcej napisać o tej pracy na info? Cieżko jest? Dzięki z góry :)

@milka

hej, co do trudnosci to zależy. jak już ktos dzwoni na info to zwykle ma problem i jest niezadowolony i czasami sie wyżywa, ale takich skrajnych przypadkow to malo jest. Zwykle po prostu dzwonia po konkretne informacje i tyle. napoczatku bylo trudno bo duzo informacji. pracuje juz od polowy wrzesnia na info i teraz ogarniam i moge powiedziec ze jest lajtowo, polaczenia wpadaja wiec za czas rozmow mam fajne dodatki a jak wychodze z pracy to zapominam o pracy i mam pusta glowę :)

milka
@pracuję na infolinii

Dzięki za odp.,a czy aplikacja jest faktycznie trudna do opanowania? Pozdro :) Co do oferty, to właśnie widzę, że na gumtree się dzis ukazała.

pracuje na infolinii
@milka

aplikacja faktycznie sprawia kłopot na początku przynajmniej dla mnie co chwile biegałem do liderow po pomoc. teraz jest ok.dasz rade! pozdro! :)

lulka

Mają projekt wizzair- infolinia i pomoc dla klientów, praca dla osób ze znajomością języków obcych.

Palma

hihi racja, pani ania jest ok.

ola

Dzięki Wam za info-wreszcie coś konkretnego. Jeszcze pytanie "techniczne "- ludzie w postach powyżej wspominali, że aplikacja jest do d... Czy rzeczywiście ciężko się jej nauczyć i nie ułatwia ona pracy?

Yellow

pracuje, jest ok, nie musze nic wciskać na siłę, co bardzo mi odpowiada :) Pozdrawiam moich liderów i przemiłą panią na recepcji, która zawsze mnie rozśmiesza B-)

polecam

zgadzam się z kolegą, praca na infolinii jest ok, co prawda trzeba się przykładać na szkoleniu bo jest ogrom materiału ale jeśli czegoś nie wiesz to masz liderów do dyspozycji. Atmosfera jest fajna, kasa też ok :)

dfg

hehe szukaj zdrów informacji na jakimś forum, gdzie piszą tylko niezadowoleni, a nie zwracaj uwagi na osoby, które juz tam pracują i jest ich duzo :D

ola

Coś chyba nie w porządku z tą firmą, bo jeszcze nic merytorycznego na temat pracy na infolinii sie nie dowiedziałam...

pracownik infolinii
@ola

pracuje na infolinii i wyglada to tak ze masz godzinowke jak pracujesz codziennie to 10,50 na godzine i do tego jest dodatek do 2 zl jak masz gadane czyli jak w ciągu godziny nawijasz minimum 40 minut czyli wtedy jest 12,50 ale nie zawsze tak duzo klientow dzwoni i czasami dostaje 1 zl dodatku za gadanie. tyle w temacie warunkow na info generalnie jest spoko, pracowalem wczesniej na spzedazy wiec to jest najbardziej lajtowa moja praca

nick

Dlaczego ludzie są tak zawistni? Patrycja i Paweł są świetnymi osobami, zawsze chętnie pomogą. Nie spotkałam się z niefajnym zachowaniem z ich strony, dlatego bardzo dziwią mnie te wpisy.

ola

Czy może ktoś merytorycznie wypowiedzieć o projekcie nc+ infolinii, bo nie wiem, czy aplikować?...

Celina
@ola

Czepianie się literówek świadczy o poziomie intelektualnym rozmówcy. W dyskusji podaje się kontrargument, jeżeli się z czymś nie zgadza. Żeby dostać prowizję nie potrzeba większego wysiłku i wypłacana jest pomimo mniejsze ilości h niż 80 na miesiąc. Skoro Ci słabo płacili to, jak dla mnie jasne z jakim człowiekiem mam do czynienia :)

ale dlaczego jest tak ciezko skoro my nie dzwonimy do klienta tylko on do nas ? powinno byc latwiej niz na infol. wychodzącej... a pracuje sie w niedziele tez?

Grześ

Skoro takie wpisy się pojawiają, widocznie musi być w tym coś z prawdy. Sam wiem bo już to przerabiałem z wymienionymi osobami.

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Agent - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Agent?

Kandydaci do pracy w Universal Agent napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Universal Agent