logo Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.

Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.

Hirek 2011-03-07 03:57
a ja słyszałem że nie taka fajna, ludzie się zwalniaj bo szef...
jasnowidz 2013-09-30 19:40
Jako pracodawca fatalny, duża rotacja w tak małej firmie mówi sama za siebie. Sztandarowy temat Społecznej Odpowiedzialności Biznesu to tylko slogan dla naiwnych.
Rob 2016-04-06 23:08
Tak szukają, a co mają zrobić skoro cały zespół, którego doświadczeniem się chwalą już nie pracuje. Każda inteligentna osoba potrafi wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski.
Sukcesy, o których piszą na stronie internetowej osiągnęli ludzie nie z 2 i 3 letnim doświadczeniem, lecz osoby, które doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnej zdobywały przez całą poprzednią perspektywę finansową (czyli mający jakieś 7-10 letnie doświadczenie).
Ja z tą firmą nie chcę mieć już nigdy nic wspólnego! Jednak życzę powodzenia wszystkim potencjalnym przyszłym pracownikom i klientom ;)
Szaj 2016-05-23 21:51
Też bym nie wierzył gdybym nie doświadczył. Niemniej jednak wszystkim przyszłym pracownikom życzymy powodzenia :) :) :)
Iwona 2017-10-09 12:16
W tamtym roku otworzyłam szkołę językową i zgłosiłam się do Aridotacje aby pomogli mi w uzyskaniu jakiejś dotacji z UE. Bardzo dobry kontakt z konsultantem. Słychać z daleka, że zna się na rzeczy i udało nam się zdobyć dofinansowanie! Oczywiście nie od razu, bo trwało to kilka miesięcy i proces nadal trwa, ale ja jetem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim współpracę z tą firmą.
like 2017-10-10 12:17
Aridotacje to świetna firma, ale nie dla wszystkich.
Kasia B. 2017-10-10 15:34
Może nie wszyscy są zadowoleni z firmy ale sądzę, że to jest w pewnym stopniu normalne. Różne są gusta ludzkie i jednym odpowiada a drugim nie. Zawsze powtarzam, że bardzo ważne jest aby starać się pracować przy tym co się lubi robić to jest pół sukcesu.
Natan 2017-10-10 16:29
W załatwianiu dotacji są bardzo skuteczni, a to chyba najważniejsze..
Olga 2017-10-11 14:32
Jestem zadowolona z ich usług. Najbardziej z dobrego kontaktu i umiejętności przełożenia tych wszystkich skomplikowanych procedur i zapisków na zrozumiały język :) wszystko wytłumaczą powoli i tyle razy ile trzeba
Bartłomiej 2017-10-11 15:48
Ja z pracy tam byłem zadowolony, co prawda nie pracowałem tam bardzo długo, bo trafiła mi się okazja wylotu zagranicę, ale zdobyłem tam sporo doświadczenia, które znaczenie ułatwiło mi budowanie swojej kariery
zainteresowany 2017-10-12 16:21
Czy ktoś się orientuje jak wygląda tam kwestia wynagrodzenia???
Jellu 2017-10-16 14:12
jest podstawa + premia, moim zdaniem całkiem niezła, ale konkretami nie chce tutaj na forum rzucać ;)
K.D. 2017-10-16 16:18
Ja pracuję jako specjalista ds. sprzedaży i póki co nie zamierzam zmieniać pracy. W firmie panuje fajna atmosfera, ale trzeba wypełniać swoje obowiązki sumiennie. Poza tym ari cały czas się rozwija, więc można wyciągnąć z tego wiele korzyści, ale to zdecydowanie nie jest praca dla każdego
Tobi 2017-10-17 09:42
Hej wszystkim. Potrzebuję kilku informacji odnośnie pracy w tej firmie, a dokładniej interesuje mnie stanowisko Specjalisty ds. Analiz Finansowych, czy ktoś może coś powiedzieć?
zorientowany 2017-10-17 15:32
na takim stanowisku to całkiem sporo można zarobić
Lili 2017-10-18 15:04
w ari jest bardzo fajna atmosfera pracy i duża gotowość zespołu do wzajemnego wspierania się
Pola 2017-10-19 14:34
Przede wszystkim trzeba mieć pojęcie o tej pracy, bo nie wezmą nikogo z łapanki. Ogólnie stawiają na pracownika i wolą zatrudnić kogoś na dłużej niż co dwa miesiące szukać kogoś nowego i wdrażać w tematy firmy. Tym bardziej, że w Ari jest sporo projektów długoterminowych.. pracownicy raczej nie narzekają
Zostaw swoją opinię o Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.