logo Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.

Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.

Hirek 2011-03-07 03:57:12
a ja słyszałem że nie taka fajna, ludzie się zwalniaj bo szef...
jasnowidz 2013-09-30 19:40:26
Jako pracodawca fatalny, duża rotacja w tak małej firmie mówi sama za siebie. Sztandarowy temat Społecznej Odpowiedzialności Biznesu to tylko slogan dla naiwnych.
Wrona 2014-08-21 21:49:45
( usunięte przez administratora ) I wszystko jasne ... firma układów i układzików, cwaniactwa i kolesiostwa. Można się nauczyć jak robić przekręty z wykorzystaniem unijnych pieniędzy. Z daleka od tej firmy.
u 2015-09-07 16:29:33
potwierdzam, układy układziki. Nie polecam zdecydowanie!
Wszyscy zwalniają się z tej firmy, nie wiem czy ktoś tam jeszcze zostanie...
Andrzej 2015-12-03 01:59:16
Oddzial Agencji w Arabii Saudyjskie kompletnie neiwypłacalny !! Nie radzę się starać tam wyjeżdżać !!
Rob 2016-04-06 23:08:48
Tak szukają, a co mają zrobić skoro cały zespół, którego doświadczeniem się chwalą już nie pracuje. Każda inteligentna osoba potrafi wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski.
Sukcesy, o których piszą na stronie internetowej osiągnęli ludzie nie z 2 i 3 letnim doświadczeniem, lecz osoby, które doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnej zdobywały przez całą poprzednią perspektywę finansową (czyli mający jakieś 7-10 letnie doświadczenie).
Ja z tą firmą nie chcę mieć już nigdy nic wspólnego! Jednak życzę powodzenia wszystkim potencjalnym przyszłym pracownikom i klientom ;)
Tom 2016-04-07 23:33:33
Pozytywne komentarze są autorstwa wiadomo kogo :D Żenada !!!!! Pracowałem i juz nigdy więcej. Szukają ludzi haha dobre sobie bo 2 miesiące temu wszyscy rzucili papierami i uciekali najszybciej jak się da :) Ludzie ta firma to ściema z prezesuniem na czele. Odeszli wszyscy i klienci tez poszli za ludźmi. Dramat. Odradzam zdecydowanie.
Damn 2016-04-07 23:36:27
No szukają bo wszyscy uciekli ... Uwazajcie!!! Prezes nie placi i będziecie żebrać o swoje wynagrodzenia.
Szaj 2016-05-23 21:51:32
Też bym nie wierzył gdybym nie doświadczył. Niemniej jednak wszystkim przyszłym pracownikom życzymy powodzenia :) :) :)
Zostaw swoją opinię o Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.