Opinie o Multi Development Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Multi Development Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Multi Development Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Development Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Iwona Nowy wpis

Dzień dobry, czy ktoś mógłby podzielić się opinią jak w tej chwili wygląda atmosfera w tej firmie? Ostatnio pojawiły się oferty pracy do działu ksiegowego (całkiem dobre warunki) ale zastanawiam się czy warto.

Weronika Nowy wpis

Hej. Czy warto aplikować do tej firmy ? Dzięki

Yustyna

Jakie są +- widełki wynagrodzenia w firmie ?

@Yustyna

Czemu pytasz? Mają gdzies jakąś nową ofertę pracy?

Katarzyna
@Yustyna

Przeciętne. Polecam wybór innej firmy jeśli chcesz pracować bez nerwowej atmosfery i w normalnym środowisku.

Irena

Magda Nowy wpis

To oni zatrudniają ? Ostatnio tylko były zwolnienia

Irena Nowy wpis
@Katarzyna

A że w ten sposób, już myślałam, że o jakieś złe traktowanie chodzi. Czyli problemy z terminami i dezorganizacją? A kto konkretnie tu za to całe zarządzanie jest odpowiedzialny, więcej osób bierze w tym udział?

Ewelina

Firma nie prezentuje sobą niczego. Dyrektor zarządzający jak i cały management nie dają sobie rady z zarządzaniem firmą. Brak komunikacji w firmie, brak działu HR co w takiej korporacji jest niedopuszczalne. Pieniądze coraz gorsze

Justyna
@Ewelina

Z czym dokładnie ta firmą sobie nie radzi jeśli chodzi o kwestie zarządzania?

Czy po rozmowie w Multi Development Poland Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Justyna

Wynagrodzenie przyzwoite bo ponoć takie tu jest to bliżej średniej krajowej?

Zofia

Ktoś tu pisał, że rozmowa rekrutacyjna jest "żenująca", co to dokładnie znaczy? Przyznam, że byłam zainteresowana firmą, ale teraz nie wiem sama. Macie aktualne informacje, coś się zmieniło w kadrze kierowniczej?

Magda

A ktoś wypisze plusy pracy w tej firmie?

Taaaaaa
@Magda

Niezłe zarobki, wypłata na czas, super ludzie, zdarzają się wiecznie narzekający ale to wszędzie tak jest. Ja polecam.

Jakub
@Taaaaaa

Pisząc o niezłych zarobkach masz też na myśli dodatkowe premie lub atrakcyjne benefity? Wyszczególnij proszę co wchodzi w składa wynagrodzenia.

Rafał
@Magda

Jedynym plusem jest wynagrodzenie na przyzwoitym poziomie. Poza tym dramat, to powolnie tonący od dawna statek z nieudolnym zarządzaniem przez resztki menadżerów którzy tam jeszcze zostali. Pracownicy administracyjni mega wykorzystywani i nieszanowani. Pracownicy zwalniani średnio co 1.5 roku a ci co mądrzejsi uciekają sami maks po roku. Rozmowa rekrutacyjna żenująca, Hr-ka to śmiech na sali, kompletnie nie zna się na swojej robocie, do tego to masakryczna manipulatorka. Na codzień kontakt z nieogarniętymi Holendrami, którzy decydują o najmniejszym drobiazgu, jak choćby zakup papieru do drukarki. W Polsce nie ma juz prawie nikogo decyzyjnego więc każda najdrobniejsza sprawa ciągnie się w nieskończoność. Ogólnie koszmar i jeden wielki chaos.

Tadeusz

Titanic zarządzania nieruchomościami. Z zewnątrz ładnie, ale kierunek obrany nienajlepszej. Rzadko kto ma staż w firmie większy niż rok lub dwa i nie ma się co dziwić. Absurd goni absurd, a ton wszystkiemu nadaje urwany z choinki zespół zarządzający. Kiedy pracownik myśli, że widział już wszystko, jego szef mówi „potrzymaj mi piwo”. Nie polecam. Tylko dla fanów Monty Pythona albo ludzi o stalowych nerwach. A płaca rzeczywiście bardzo dobrze tylko pytanie czy warto.

Multiworker

Zespół super, atmosfera bardzo przyjazna, są minusy ale gdzie ich nie ma?

Dziewczyna

Niestety, mega korpo. Pracownicy super, zarzad holenderski ciagle wymienia polskuch dyrektorow na swoich ludzi z centyrali, ciagle (usunięte przez administratora) upy ktorych konsrkwencje sa zrzucane na praciwnikow i w rezultacie sa zwalniani. Rotacja niesamowita Dyr najmu wtraca sie w prowadzenie kazdego dzialu i probuje nastawiac przeciwko sobie ludzi. Za duzo obowiazkow w syosunku do czasu pracy. Najlepeiej pracuj 24/7 za darmo

Zenek

Pracuje w firmie kilka lat od 2 lat to już kompletnie inna firma. Zespół kompetentny i życzliwy. Firm jeszcze się trzyma tylko dzięki ich determinacji. Dyrektor Finansowy z Holandii kompletnie bez wiedzy nieudolnie kieruje zespołem. Ogromna rotacja pracowników. Przeładowanie zadaniami, stres i kompletna dezorganizacja. Nie polecam...

jadwiga

jagoda5x.oferty-kredytowe.pl

admin

Jak wygląda praca w firmie Multi Development Poland Sp. z o.o. ? Warunki zatrudnienia są dobre czy macie zastrzeżenia? Napiszcie co sądzicie w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Development Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Multi Development Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Development Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Multi Development Poland Sp. z o.o.