Opinie o Klub 555 Ireneusz Wojciechowski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Klub 555 Ireneusz Wojciechowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Klub 555 Ireneusz Wojciechowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klub 555 Ireneusz Wojciechowski w Warszawa

Czy Klub 555 Ireneusz Wojciechowski zapewnia kartę multisportu?

Kasia Nowy wpis

Nie rozumiem tych wszystkich komentarzy. Ludzie być może nie chcecie zmienić swojego życia. Odkąd słucham tego Pana, zrozumiałam, że ma święta rację i tylko potwierdził wszystkie moje przypuszczenia. Stałam w miejscu ciągle narzekając. W końcu znalazłam drugą pracę, ponieważ mam ogromne długi. Znalazłam drugą pracę, zmieniłam swoje myślenie z tego że nic mi się nie chce na to, że mam swoje marzenia które chcę spełnić a do tego małe dziecko, które potrzebuję wsparcia szczęśliwej mamy. I te moje marzenia właśnie sprawiły, że właśnie teraz mi się chce, wszystko zorganizowałam tak, żebym nie cierpiała ani ja ani mój syn. Mam czas dla siebie, dla niego i na to aby zarobić na spłatę zadluzen. Aż wreszcie za kilka miesięcy po prostu będę wolnym człowiekiem, który właśnie zacznie realizować wszystkie swoje plany. Negatywnie wypowiadają się tylko Ci, którzy nie zrobili żadnego kroku do przodu, nie próbowali nawet zrobić ani dobrze ich nie przemyśleli.

zbyszek,

klub 555,czy może sekta 555 taki nowy rodzaj internetowa,słuchając tego pana miałem wrażenie iż słucham jakiegoś guru,ciepły spokojny głos troszeczkę monotonny,pomaga ludziom hmm,medal ma zawsze awers i rewers jak kij dwa końce,naucza??,uczy jak żyć tylko czy ma do tego prawo i czy tym nie wyrządza szkody osobom trzecim,wyrządza !!!!znam takie trzy przypadki,trzech ludzi,jednego poznałem

Wojtek
@zbyszek,

Witam prosze o kontakt panie Zbyszku sprawa pilna

@Wojtek

Aż ciekawa jestem jaki to powód, że to aż tak pilne. Ciekawe czy zajrzy tu jeszcze po takim czasie?

Mayana
@Wojtek

Panie Wojtku proszę o kontakt czuje ze mamy podobne sprawy potrzebuje pomocy

Wojtek
@Karolina

Mam nadzieje że kiedyś tak. Powód jest prosty bo ta firma jest po prostu niebezpieczna. To że doi ludzi z pieniążków to najmniejszy problem, ale to że swoje dziwne ideologie zaszczepiają ludziom jest bardzo niebezpieczna.

Zuzanna
@Mayana

A u Ciebie o jakie kwoty chodzi? Możesz dać znać?

Woktek
@Mayana

Witam w_chmielowie@o2.pl prosze pisać. Juz jestem po rozwodzie dzieki tej firmie

Beata
@Mayana

Co się stało, można wiedzieć?

Carpe diem
@zbyszek,

Nie zgadzam się z tą opinią. Pozdrawiam.

@Carpe diem

O no to zawsze jakiś pozytyw chyba. Skoro tak to co w niej niezgodnego z prawdą jest, że negujesz?

Ziuta
@zbyszek,

Raz sluchałam na żywo, bo moj partner jest poprostu zafascynowany tym panem. Dzis nawet mi powiedział że ten pan Fryderyk w niego wierzy A ja sie pytam jakim cudem wierzy jak facet cię na oczy nie widział i nie ma pojecia że istniejesz. Tak ze mózg mu juz wypral , a tyle co dołączył do tego klubu 555. Mnie sie wydaje ze to ludzie słabi psychicznie tylko dołączają bo mie wiedzą co ze swoim życiem zrobić, bo tylko nad takimi ludźmi można mieć wladzę i doić ich ile się da To mi podlega już pod sektę Jak sluchała. Wypowiedzi tych "dorosłych ludzi" no to dosłownie jak w przedszkolu, jak dzieci sie zachowywal No tragedja Ludzie jak najdalej od takich mentorów, lepiej iść do psychologa co ma wiedze w tym kierunku niż do osoby co posiada Spryt Uliczny

Syjkap
@Ziuta

Każdy powinien wybierać to co mu jest potrzebne. Ja korzystałem z psychologów, psychiatrów, coachów, i najlepsze efekty mam z klubem. Najważniejsze jest wiedzieć czego chcemy od życia i zacząć coś robi w tym kierunku.Kazdy ma wolny wybór i sam decyduje w jakim proszku chce wyprać głowę :)! Ja wybieram ten który daje oczekiwane efekty -klub 555.

Beata
@Syjkap

A co oni takiego robią, o co tutaj w ogóle chodzi? Ktoś o tym wspomniał mi, ale ja nadal chyba mam problem z ogarnięciem tego. To jakiś nurt terapeutyczny?

Kat
@zbyszek,

Bzdura, bzdura, bzdura. Jakim cudem motywowanie ludzi i wspieranie może komukolwiek szkodzić. W sumie każda rzecz można wymanipulowac żeby wciskać ze jest szkodliwa. Nie pomagajmy ludziom w potrzebie, bo naruszymy ich godność, lepiej niech sobie w wolnosci zginą. Nie dokarmiajmy zwierzat bo zaburzamy przyrodę. Oto kilka przykładów a opinia pana moim zdaniem należy do tej samej kolekcji

Kinga Nowy wpis
@zbyszek,

Tak jestem też tego zdania. Nasze piękne życie zamienił w koszmar. Mamy z mężem 3 małych dzieci i ni jak se mają te ,,nauki ,, do życia z małymi dziećmi i obowiązkami. Życie nasze się wali i to za sprawą ,,mądrych zyciowych rad ,, . Mąż chce się realizować, a ja w pieluchach. A wcześniej był taki szczęśliwy. Teraz my podcinamy mu skrzydła.

Sylwia

Nie do końca rozumiem, co to za profil. Ten klub to zdaje się jest grupa na FB, człowiek motywuje, ludzie komentują. Gdzie tu firma, gdzie praca i pracownicy? Chyba, że pan zatrudnia jakichś ludzi do obsługi social mediów, to przepraszam. Zatrudnia?

Klient
@Sylwia

Firma robi i sprzedaje szkolenia z tzw. "rozwoju osobistego" Jacek Proponowane pakiety są w granicach 9tys - 3tys. Kolejność nie przypadkowa. Przy ich sprzedaży są stosowane bardzo dobre podejścia marketingowe i łatwo się jest na nie skusić. ????

Dominika
@Klient

Kupiłeś może takie szkolenie? Faktycznie można się rozwinąć na nich?

@Dominika

To przekręt jest, uważaj!!

Co ciekawe ludzie mają tutaj niestety dość rozbieżne zdania. Twoja opinia to czym konkretnie jest umotywowana? To na podstawie własnego doświadczenia?

Sylwia Nowy wpis
@Klient

Dzięki, już się dogrzebałam do ogłoszenia dla Doradców Rozwoju Osobistego z 2019r. Ale primo, nie ma tam słowa o umowach czy b2b, secundo - o wynagrodzeniu. To o jakiej pracy mowa? @anonim, dzięki za ostrzeżenie, ale ja akurat mocno się trzymam gruntu. I nadal jestem ciekawa, czy i kogo Klub zatrudnia w prawdziwym sensie tego słowa. Ktoś coś? :)

Aplikowałeś do firmy Klub 555 Ireneusz Wojciechowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Aż dziwne, że tych linków nie ukryło. Nie do końca czaję o czym tak właściwie piszesz. Jak do tego doszło, że straciłeś tak wiele?

Adi909
@Karolina

a dlaczego? Linki to nic innego jak istniejące, legalne strony, m. in. policji... Jak do tego doszło? Dowiesz się jak przestudiujesz, bo odpowiedz prawie "wprost" zbyt szybko znikają... (usunięte przez administratora)

@Adi909

No i się spóźniłam. Teraz to już nie wiem nawet o co chodziło. Może jakieś słowa kluczowe do wpisania w google?

Nie mogę znaleźć czym się ta firma dokładnie zajmuje ?

Ewa Gierszewska Vogels która pracuje z Państwem to jedna wieka (usunięte przez administratora) i złodziejka. Uważajcie na nią i radziłbym zerwać wszelkie kontakty jeżeli chcecie zachować twarz. Ewa Gierszewska Vogels to złodziejka która swoja kradzieżą pieniędzy firmę doprowadziła do bankructwa/

Wspólnik

Moja wspólniczka Ewa Vogels należy do tego klubu, filmy wywiady itd.Tak się rozkręciła, że dzisiaj całą kasę z konta ukradła.

Zostaw merytoryczną opinię o Klub 555 Ireneusz Wojciechowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Klub 555 Ireneusz Wojciechowski?

Zobacz opinie na temat firmy Klub 555 Ireneusz Wojciechowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klub 555 Ireneusz Wojciechowski?

Klub 555 Ireneusz Wojciechowski
  • Szmaragdowa 16