Opinie o InBIT Sp. z o.o. Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie InBIT Sp. z o.o. Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w InBIT Sp. z o.o. Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InBIT Sp. z o.o. Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w InBIT Sp. z o.o. Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych zatrudniani są obcokrajowcy?

1234 Nowy wpis

Nie polecam. Wypłaty nie na czas. Na szkolenie czekałam ponad pół roku. Listy chcą żeby wysyłać pocztą a w momencie kiedy pocztą list idzie 10 dni to moja wina i dostaje wypłatę miesiąc później. (usunięte przez administratora)

Gall Anonim Nowy wpis

Nie polecam. Organizacja słaba. Brak wypłat w terminie i ogólnie źle. 2/10

zawiedziona Nowy wpis

Zdecydowanie NIE POLECAM biura InBit. Sam kurs rozpoczął się z dużym "poślizgiem", bez żadnej informacji kiedy się rozpocznie. Ze szkolenia na pewno nie wyniosłam żadnej merytorycznej wiedzy, no chyba że życiorys prowadzącej. Wypłata za szkolenie oraz zwrot kosztów dojazdu (ze szkolenia) zostały wypłacone z dużym opóźnieniem. Z wypłatami za staż był taki sam problem. Po dwóch miesiącach zakończenia stażu nadal nie otrzymałam pieniędzy za zwrot kosztów dojazdu z poprzednich miesięcy. Co prawda pracę znalazłam (i to byłby jedyny plus tego projektu), ale uwaga! tylko dlatego że znalazłam sobie miejsce pracy Gdy kończyłam staż, dopiero wtedy odezwał się do mnie pośrednik pracy. A spotkanie z nim miało się odbyć zaraz po zakończonym szkoleniu. Generalnie PORAŻKA, jestem zawiedziona i na pewno nie polecę nikomu tego biura projektu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie InBIT Sp. z o.o. Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Co jaki okres czasu w InBIT Sp. z o.o. Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych można ubiegać się o podwyżkę?

Stevan

Ubiegać możesz się zawsze tylko czy ją dostaniesz?

Nie warto brać udziału w ich projektach, projekt Zawodowa przyszłość jako pracownik biurowy na Mazowszu, znalazłem staż, jechałem 40 km żeby zrobić badania już miałem zacząć lecz Koordynator nie wysłała umowy i nie da się dodzwonić, a na maile i smsy nie reagują.

lol;;;[']

Wyjątkowo nie polecam tej firmy panie które w niej pracują są chore na głowę. Zostałam wysłana na staż na rejestratorkę jednak z pewnych powodów nie dało się tam wytrzymać. Zadzwoniłam więc do inbit i prosiłam o pomoc. Pracownica inbit powiedziała że mi pomoże i prowadzi negocjacje z organizatorem stażu aby zmieć mi stanowisko stażowe. Czekałam kilka dni na jej odpowiedź a kiedy zadzwoniłam żeby się przypomnieć powiedziała żebym sama sobie radziła i więcej nie dzwoniła. Kiedy poszłam z listą obecności, zapytała jak teraz jest na stażu i jakby coś się złego działo to żebym ją powiadomiła. Załosne!!! Pieniądze są nie na czas! Dają jakieś wnioski urlopowe jakby się było ich pracownikiem. Kiedyś chwilę wcześniej musiała wyjść ze stażu i napisałam na liście obecności że byłam krócej bo opiekun mi pozwolił. Powiedziała że następnym razem muszę mieć pisemną zgodą na wyjście i mimo tego będą odcinać z wypłaty. Nie polecam róne się urzędowi pracy.

an
@lol;;;[']

Jakże łatwo kogoś nazwać chorym na głowę, jakże łatwo każdego oczernić zwłaszcza na forach internetowych. Pozostaje pytanie czy samemu jest się w porządku?

TGYHUJKI
@an

TAK JESTEM BARDZO W PORZĄDKU. Nie znasz sytuacji to się nie odzywaj

gucio
@an

nie zabieraj głosu jak nie masz pojecia o sytuacji

AG

szczerze? to jedno wielkie nieporozumienie!!! Brak profesjonalizmu i niekompetencja pracowników. nikomu nie polecam !!!

admin

Uważasz, że w firmie InBIT Sp. z o.o. Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.

Andzia
@admin

InBit Rzeszów to firma którą radzw omijać szerokim łukiem,brak wypłat na czas za staże ,dojazdy trzeba się prosić i wydzwaniać codziennie

rozczarowana

InBit Rzeszów - obiecanki cacanki, a bezrobotnym radość. Radość chwilowa bo nic nie jest zgodne z umową, przeciąganie terminów wypłat, każdy miesiąc to nowa wymówka czemu wypłaty nie ma lub czemu będzie przesunięta o X czasu. Pani w biurze kłamie, panuje dezinformacja. Jednej osobie mówi że wypłata będzie na czas, a drugiej że wypłaty będą dopiero jak wszyscy uczestnicy złożą wymagane listy obecności. Zasady zmieniają się w zależności od pogody lub humoru? Hmm odpowiedzialność zbiorowa? Czy to wojsko?

Inecto

Jeśli mam polecić to tylko staże w RARR bo tam przynajmniej płacą!!! Nie może być tak że przez kogoś tam wszystkim innym wypłaty stoją!!! Jestem zawiedziona i odradzam wszystkim!!! Chodzę do pracy za free ale przynajmniej pracodawca widzi to na plus bo za brak kasy mogłabym przecież zerwać umowę. Tyle w tym temacie i pozdrawiam wszystkich poszkodowanych.

Iza
@Inecto

Czemu tak się dzieje w InBIT? Jak długo pracodawca zalega Ci z wynagrodzeniem? Ciekawe, czy próbowałaś w jakiś sposób dowiedzieć się, dlaczego tak wygląda sytuacja...

plm
@Inecto

Tak to prawda nie płacą na czas trzeba czekać nawet 10 dni po terminie i jak się dzwoni to zbywają i mówią wyuczoną regułkę zapewniają o zatrudnieniu po stażu przez pracodawce a w rzeczywistości jest inaczej jesteś bez zatrudnienia a oni umywają ręce . Nie polecam nie dajcie się zwieść miłym panią w biurach to (usunięte przez administratora) na calej lini dbające o swoje dobro i nikogo innego .

a

Nie polecam Inbit Rzeszów, nie wypłacają pieniędzy za szkolenia i staże.

Jaaa

Odradzam wszystkim ktorzy zamierzają korzystać ze szkolenia i stażu w Rzeszowie z inbitu, nie wypłacaja pieniedzy za szkolenie dojazd oraz stażowych. Jak się dzwoni i pyta o wypłaty to Panie pracujące w biurze projektu klamia i każdemu mowia co innego. Nie wspomnę i ubezpieczeniu którego wogole nie ma a niby z dniem rozpaczęcia szkolenia jest się u nich ubezpieczonym. Uważajcie na to biuro projektowe (usunięte przez administratora) jakich mało, nie dość ze za marne pieniądze się pracuje to jeszcze trzeba się o nie prosić a w rzeczywistości nie wiadomo czy nam wypłacą. Jeszcze raz przestrzegam przed tym biurem.

Lilka

Nie polecam inbit Rzeszów. Brak wypłat, zero informacji, ubezpieczenie na życie dopiero w trakcie trwania stazu, a nie od początku.

Gaga

Z daleka od tej firmy brak profesjonalizmu, brak wypłat nawet po awanturach i głupie tłumaczenie

mifka
@Gaga

Czy ta opinia dotyczy InBit Warszawa? InBit Rzeszów robi dokładnie to samo. Od dwóch miesięcy brak wynagrodzenia za staż nie wspominając zwrotu kosztów dojazdu od początku trwania całej tej akcji od października 2019

Domi

Co do pieniędzy za staż to mają problemy z wypłaceniem, przed Świętami ludzi bez kasy zostawiają, Pani z księgowości chyba ma problem z terminami. Odradzam

pantera

Po trzech miesiącach szkolenia wypłacono tylko 1017 zl pozostałych brak

Iza
@pantera

@pantera A jaka była cała kwota należności za szkolenie? Pracujesz jeszcze w InBIT? Czekam na info.

Lida

Firma niekompetentna, zero wywiazywania się z wcześniej obiecanych słów, nie wypalacaja w terminie wogole, trzeba ich się prosić i upominac aby przelali pieniądze które się nam należą za odbyty staż, zero profesjonalizmu... Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o InBIT Sp. z o.o. Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych - Warszawa

• Jak się pracuje w InBIT Sp. z o.o. Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych?

Zobacz opinie na temat firmy InBIT Sp. z o.o. Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

InBIT Sp. z o.o. Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych