All Job Poland sp. z o.o. Cinema City

Opinie o All Job Poland sp. z o.o. Cinema City

Jolka

Firma zyje na beznadziejnych warunkach. Gdy manager ma zły humor zwalnia za nic, wystawia negatywna opinie i nie ma się szansy nigdy więcej na prace w innym kinie

Henry

Mam wrażenie, że komuś zupełnie nie odpowiada konieczność pracy i w ten sposób pozbawia się możliwości zarobkowania.

Notak

Są spore plusy, jak i spore minusy pracy w CC. Z plusów to na pewno: - bardzo elastyczny czas pracy, możliwość zmian nawet po 4/5h jeżeli złożymy takie dyspo. - świetni ludzie, z którymi utrzymuje kontakt do dziś (zwolniłem się prawie rok temu) Czas na więcej minusów: - menadżerowie mają swoich pupilków i są totalnie niekompetentni (CC Galeria Północna w Warszawie) - supervisorzy myślą, że są królami świata bo awansowali z baru czy kas, a tak naprawdę są pieskami menadżerów. - bany na chodzenie na filmy przez MIESIĄC! Śmiech na sali. Jesteśmy w przedszkolu żeby dostawać kary za jakieś pierdoły? - stawka jak stawka, najniższa krajowa, ale jak menadżerom coś odbije do głowy i widzą nawet 1mm okruszek popcornu, a potem zlecają sprzątanie sali po raz drugi - żenada. Pracujesz jak na jakiejś produkcji. - socjale świąteczne - pracownicze vouchery do kina ważne od poniedziałku do czwartku. Właśnie w te dni pracownicy mogą chodzić za darmo do kina nawet bez tych voucherów. To jest jakiś żart Kino na białołęce funkcjonuje od września 2017r. jeśli dobrze pemiętam. W lutym-marcu 2018r. zwolniło się 80% ludzi pracujących od początku (w tym ja). Teraz jak tam wchodzę jest totalnie nowa ekipa. To chyba o czymś świadczy. Nie polecam tej pracy na dłuższą metę.

Skrupulatny

Witam. Praca, jedyne jej plusy to fakt, że pracujesz z ludźmi którzy są normalni którzy Ci pomogą, powiedzą i pokażą. (Obsługa widza/baru kas) Zarząd, nigdy go na oczy nie widziałem a osoby które go reprezentują czyli menedżer oraz zastępca to osoby które się wywyższają. Traktują ludzi z upodleniem, jakby to były osoby gorsze. Ustalanie grafiku, każdemu wciskąją, że ma mieć co drugi weekend pracujący oraz 3 dni pracy w tygodniu, gdzie w umowie zapis jest jasny, żąe pracownik ma prawo przepracować od 5 godzin minimum do 250 godzin maksimum w skali miesiąca. chcą wam kit wcisnąć. Obowiązki, do nich należy wszystko, z prespektywy obsługi widza jest to sprzątanie, wynoszenie całych konenerów ze śmiećmi, pytam się od czego jest serwis sprzątający? Pieniądze? Na zwykłej "cieciówie" człowiek dostaje więcej pieniędzy i jest lepiej traktowany. Najśmiejszniejsze sytuacje, a zarazem tragiczne w skutkach. Pierwszego dnia Ci każą pójść po badania lekarskie, nie do lekarza medycyny pracy a do zwykłego internisty, czemu? W przypadku jak pracownikowi się coś stanie, nie ma prawo do roszczeń o odszkodowanie. Druga przypadłość, aplikując na obsługę baru, jak nie masz badań nie dostaniesz skierowania na badania od pracodawcy, przez co proces trwa dłużej, ale też nie dostaniesz zwrotu kosztów za badania. Najśmiejszniejsza sytuacja. Nie miałem zegarka, a ten potrzebny jest aby korygować sale z planem kinowym, tj sprzątanie, zamknięci drzwi, zgaszenie światła. sprawdzałem, co jakiś czas godzinę na telefonie. Zauważył to pseudomenago i zarządał odemnie abym mu oddał swój telefon. Jako, że jest to moja własność odmówiłem, raz chiałem się tylko wytłumaczyć, że jest mi potrzebny do planu kinowego ale ten uparcie przy swoim, że mam mu go oddać. Odmówiłem i powiedziałem, że nie ma prawa ode mnie czegoś takiego żądać. Zaczął mi gadać (mówił swłowo w słowo cu mu mówią na szkoleniu) że nie mam prawa do telefonu itp. itd. Zrozumiałbym jeszcze ten fakt, jakbym z niego korzystał, tj. rozmawiał z kimś. W regulaminie ani w umowie nie ma zapisu w którym jest odniesienie do sprzetu prywatnego osoby zatrudnionej. Z tego też względu zostałem zwolniony z dniem natychmiastowym, ponieważ nie zastosowałem się do poleceń pseudo menago. Będę się z nimi widział na drodze sądowej. Znam swoje prawa, oraz wartości. Nie pozdrawiam i nie polecam.

Magdalena

@Riri znasz kogoś kto tam pracuje i mógłby podzielić się swoją opinią na temat warunków pracy w tej firmie w 2018 roku? @Evite k a mógłbyś nam powiedzieć, czy All Job Poland sp. z o.o. Cinema City prowadzi na ten moment jakieś rekrutacje?

Jak dziś wygląda sytuacja All Job Poland sp. z o.o. Cinema City na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

Riri

Tęsknię trochę za pracą w Cinema City - teraz w korpo nie mam takiej elastyczności i ekipy. Chwali się, że jako studentka mogłam oglądać filmy za darmo, byłam na bieżąco z premierami i na dodatek otrzymywaliśmy inne zniżki, np. na kręgle. Polecam dla studentów, szczególnie dziennych, bo nie ma problemów z ułożeniem grafiku :)

Evite

Mega polecam pracę w CC, super atmosfera, stawki ok, grafik mega elastyczny - jeśli Ci zależy możesz przyjść i na 3-4 godziny pracy, są różne konkursy pracownicze, premie, można chodzić na filmy. Jeśli pokażesz, że jesteś odpowiedzialną osobą, bardzo chętnie wspierają Cię "kinowej karierze", biorą np. na promocje czy do obsługi eventów, czasami za o wiele wyższą stawkę niż ta na działach. Można pracować na jednym lub kilku działach (kasy, bar, kawiarnia, obsługa widza), niektórzy dostają pracę w projekcji. Najlepsi mają ogromną szansę na awans np. na SV nawet po kilku miesiącach pracy. Jedyny minus jaki dostrzegam w tej pracy, to to, że trzeba się uodpornić na niektórych klientów, których hobby jest robienie awantury o nic ;) Ale nie ma co się przejmować takimi, bo menadżerowie zdają sobie sprawę, że przychodzą tacy i potrafią odróżnić kiedy naprawdę coś źle zrobiłeś, a kiedy klient jest nienormalny :P

Robert

Polecam prace w CC, pieniądze ok, czas pracy do uzgodnienia i fajni ludzie.

Hania

Idealna praca dla studentów stacjonarnych. Elastyczny grafik można dopasować to każdego planu. Jedyne co bym doradziła, to znaleźć kino CC najbliżej swojego domu.

ElaMała

Zdecydowanie dla tych, co lubią kino, można za darmo oglądać, często się trafiają plakaty... Jak jest zgrana ekipa, to nawet człowiek nie czuje, że jest w pracy... Warto spróbować!

malika

Dzięki nim pracuję w Cinema City i w końcu znalazłam ekipę, która jest fantastyczna i miejsce, w którym dobrze się czuję :)

Zosia

Bardzo dobre warunki pracy, polecam studentom prace w Cinema City. Bardzo duży plus, że można filmy oglądać :)

nick-t

Dobry sposob na prace w trakcie studiow - no i maja fajne bonusy dla pracownikow. Daje im okejke! ;)

Znasz dobrze firmę All Job Poland sp. z o.o. Cinema City lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw opinię o All Job Poland sp. z o.o. Cinema City - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie All Job Poland sp. z o.o. Cinema City