ph pelcowizna

Opinie o ph pelcowizna

anonim 2009-02-17 20:42:03
Witam wszystkich sklepy są OK ale ludzie w tej firmie jak wszędzie lepsi i gorsi ale co mnie [usunięte przez moderatora]. to że lecą sobie w kadrach z pracownikami PAMIĘTAJCIE Koszty wstępnych badań lekarskich pokrywa pracodawca - kp.art 229 par 6 A ONI TWIERDZĄ ŻE NIE pierwsze pokrywa pracownik to jest ZŁE TO CO ROBIĄ Ludzią ciężko pracjącym nie dajcie się doić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2009-04-02 21:51:07
masz rację z tymi badaniami ale niedociągnięć w stosunku do pracowników jest więcej np.umowy o pracę są korzystne dla pracodawcy tylko a nie dla pracownika i jeszcze jest więcej rzeczy i dużo mozna o tym pisać a personel za taki [usunięte przez moderatora] jest i tak bardzo miły dla klienta
nikodem 2014-11-09 14:18:38
nie polecam pracy w tym burdelu. trzeba sie ostro nazapierdalac zeby zarobic marne grosze. kierowniczka stoi caly dzien z zalozonymi rekami i pomiata tylko toba jak najgorszym smieciem
lusy 2014-11-14 13:09:17
co za totalna padaka. zakupów nie mozna spokojnie zrobic bo chodza za toba jakbys cos ukradl. kazdego maja za zlodzieja, przed chwila bylam w tym sklepie i jedna babka chodzila za mna krok w krok. a na koniec opierdzielila ze nie mam koszyka mimo to ze bralam tylko jedna rzecz.
klientka 2016-04-22 14:22:14
Nie wiem skąd takie opinie, że traktują Cię jak złodzieja. Może @lolo, ma rację i ktoś trafił na inny sklep niż ten do którego ja chodzę, ale jak dla mnie mega miła obsługa, towary dobrej jakości i przede wszystkim nie naciągają na cenach. Osobiście polecam!
Zostaw swoją opinię o ph pelcowizna - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ph pelcowizna