Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Onninen Warszawa? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pytanie Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Onninen Warszawa?

Dział HR Nowy wpis
@Pytanie

Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę.

Marek Nowy wpis

Czy grafik jest dopasowany do pracownika?

@Pytanie

Etapów chyba dwa, telefoniczny i rozmowa w oddziale. Na odpowiedź długo dość się czeka bo ja już się z Panem Ludwikiem dogadałem na podpisanie umowy i od 2 lat czekam na telefon, żeby przyjść i w końcu podpisać :) Takie ma standardy ta firma...

Mieczysław
@Michał

To faktycznie długo czekasz, a tak na poważnie to napisz, czy rozmowa w oddziale to także testy do zrobienia, które weryfikują wiedzę dotycząca branży? Chętnie dowiem się szczegółów.

@Mieczysław

no Pan Kierownik miał się odezwać na drugi dzień. Nie wiem może zachlał? Ja testów nie robiłem

Baron Nowy wpis

Haha sztos

IT
Kandydat

Słaba rekrutacja, najpierw ktoś dzwoni, wypytuje, pyta się o różne rzeczy, a potem nie potrafi się określić czy udzielić informacji zwrotnej. Na mój telefon w sprawie rekrutacji, obiecuje kontakt jutro, po czym kontakt się urywa. Do tego żenujące pytania przez telefon nieadekwatne do roli i aktualnej sytuacji np. jak czym wynika przerwa w zatrudnieniu między praktykami w szkole średniej? A czemu rozstałem się z firmą X (1,5 roku temu, co nie ma zresztą olbrzymiego znaczenia w kontekście rekrutacji)? IQ tamtejszego HRu na pewno jest maksymalnie dwucyfrowe. Przestrzegam przed aplikowaniem i traceniem czasu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaka umowa obowiązuje w Onninen Warszawa podczas okresu próbnego?

EM

3 mce

Robert
@Pytanie

Umowa o zakazie konkurencji która tylko zabezpiecza Onninen.jesli się zwolnisz i pójdziesz do konkurencji w ciągu roku to musisz zapłacić 30tys kary.

Absurd
@Robert

Do zaskarżenia i oczywiście z wynikiem pozytywnym Zostało to już też zmienione w zwiazku z "tarczami antykryzysowymi" więc sorry, pozamiatane....

kandydat

Witam . am się udać na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko PH. Czy ktoś może powiedzieć jaka jest realna podstawa , atmosfera , szefostwo itd ? Dzięki za pomoc

Michał

Tak wam się dobrze pracuje , że nie ma osoby chętnej do zamieszczenia opinii?

Ggg
@Michał

Nikomu się już nie chce pisać... powoli wszyscy starzy pracownicy odchodzą.- tak jest wspaniale.

Paulina

Co tu tak cicho? Nic nowego się w firmie nie dzieje ?

Zainteresowanie

Jakie są warunki pracy, współpracy ze współpracownikami ?? Jakie są realne fakty co do wynagrodzenia w relacji do obowiązków?? No właśnie, jakie zadania do wykonywania za jakie wynagrodzenie na "starcie".?? Prośba o konstruktywne, kompetentne informacje. Dziękuję.

Potencjalny kandydat

A ja bym chciał wiedzieć ile mniej więcej na start można im krzyknąć jako sprzedawca, na pewno nie jest to najniższa krajowa :-)

Alicja
@Potencjalny kandydat

Masz na myśli ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko przedstawiciel handlowy-branża elektroniczna? Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale sądząc z przedstawionej oferty pracodawca oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia i solidny pakiet benefitów. Prócz tego na stronie https://onninen.pl/pl-PL/praca-w-onninen jest jeszcze oferta na stanowisko product data analyst. Jeśli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej, napisz jak ona przebiegła? Takie informacje pomogą osobom szykującym się na podobne spotkanie rekrutacyjne.

Robotnik
@Potencjalny kandydat

No nawet na pewno nie jest najnizsza krajowa... To mniej niz najnizsza...

Mela
@Alicja

Jak traktują pracowników, jaka jest atmosfera , można pracowac na luzie?

Adam

Czy jest jakaś przyczyna , że tak rzadko zagladacie na forum? Sporo jest osób szukających info od pracowników.

M.Paździoch

Może ktoś coś podpowiedzieć o pracy w firmie na stanowisku "mobilnego doradcy technicznego"? Praca pewnie bez przerwy na wyjazdach.. jak rozliczane są godziny pracy? Na jakich zasadach uzyskuje się premię do podstawy wynagrodzenia. I czym to stanowisko różni się faktycznie od przedstawicielstwa handlowego??

Alicja

@anonymous Samochód i laptop to współcześnie podstawowe narzędzia pracy każdego Przedstawiciela Handlowego. Czy firma Onninen zapewnia także służbowy telefon albo inne dodatkowe narzędzia? Jak wygląda aktualna sytuacja w firmie, czy proces rekrutacyjny jest wymagający? Czy godziny pracy są elastyczne, a każdy PH może wykazać się własną strategią sprzedaży?

Iza

Może dodacie jaka jest atmosfera? Dla mnie to bardzo ważne.

@Iza

Atmosferę tworzą ludzie, którzy są naprawdę w porządku.

@ziomal

Ok 5 tyś brutto Plus premia od zrobionego budżetu. Samochod, laptop

robol

Czołem , byłem rozmawiałem istny wyścig szczurów , casting przeszedłem ale miałem lepszą propozycję i z niej skorzystałem.Z kilku rozmów od znajomych osób z branży nie warto

anonymous

Witam . Zamierzam aplikować do tej firmy czy ktoś może powiedzieć jak się pracuje w tej firmie tzn, zarobki , atmosfera szefostwo itp. Z góry dzięki

Zaniepokojony
@anonymous

A jak myślisz dlaczego obecnie maja 35 ogłoszeń o prace ? Niskie pensje, tajemnice na każdym kroku, słaby socjal...

Eeee
@anonymous

Zależy na jakie stanowisko...

@Eeee

Na stanowisko : Przedstawiciela Handlowego

Zostaw merytoryczną opinię o Onninen Warszawa - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Onninen Warszawa