onninen warszawa

generalnie wszech obecny mobbing i brak szacunku dla pracownika

ricki

generalnie wszech obecny mobbing i brak szacunku dla pracownika

Maksel

Ja to nie wiem jak można tak napisać, ale tęz to zupełnie nie moja sprawa, generalnie to polecam tę firmę, pod warunkiem oczywiście, że to Wasza branża

nick

Coś mi tu pachnie prywatnymi urazami :( nie ma idealnych pracodawców i Onninen też pewno nie jest idealny, ale prawda jest taka, że na polskim rynku to jeden z lepszych i bardziej stabilnych pracodawców.

Kurt

To fakt :-) Firma Onninen powinna nazywać się \\\"Bedzie na jutro\\\" lub \\\"Na jutro z Teolina\\\" Byłem w trzech Oninenach i z tych trzech w żadnym nie było tego co chciałem kupić (oczywiście usłyszałem \\\"na jutro z Teolina\\\") Muszę jednak oddać sprawiedliwość że przy Modlińskiej umieli doradzić najlepiej.

onninen

Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. (art 216 § 2 KK).

Zgadzam się ze wszystkim co zostało napisane .

nick

Zamieszczenie pochlebnej opinii o firmie 10 razy,nie swiadczy o tym,że jest ona dobra,ale o tym,że zamieszczający jest jej pracownikiem,w dodatku niezbyt rozgarnietym..., ( usunięte przez administratora ).Zero pomyślunku,tego nie wolno,tamtego nie wolno,bo procedury-jak w Finlandii dobre,to w Polsce też takie muszą być.Braki dotyczą nie jakichś wynalazków,tylko całkiem podstawowego asortymentu,który musi być non stop dostępny,a nie na jutro.W dodatku ten Merx-ci co pracują/pracowali to wiedzą-najgłupszy,najbardziej nieprzyjazny użytkownikowi program sprzedażowy na swiecie.No,ale wymyślony w Finlandii,to musi być świetny.Głupota Zarządu uprawiającego propagandę sukcesu w stylu Gierka lub Tuska,powala.Głupota ( usunięte przez administratora )w Warszawie,które wymyśla nierealne plany sprzedażowe,odbierając jednocześnie możliwość normalnej sprzedaży,poprzez odgórne narzucanie rodzaju asortymentu i wielkości stanów magazynowych,wkurza bezgranicznie.Jak zwiększać obroty w sklepie,jak półki świecą pustkami i prawie wszystko jest "na jutro"?

nick

Ta firma powinna zmienić nazwę na "Będzie na jutro,jak transport z Teolina dojedzie"sp.z oo. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o onninen warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie onninen warszawa