Opinie o BSK Service Konrad Badowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BSK Service Konrad Badowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BSK Service Konrad Badowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSK Service Konrad Badowski w Warszawa

ktos

Znam,znam....

najmądrzejszy

a tylko skopiowałem teksty haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

wyłącz, wyłącz... i sprawdzaj czy aby znowu się nie włączyła...

życzenia noworoczne

Szanowny Panie właścicielu firmy BSK... W tym nowym roku chciałbym Ci życzyć abyś zdechł jak świniak (bo taką masz mordę) jesteś gruby jak srający słań a z mordy Ci jeb je jak z (usunięte przez administratora) hipopotama. Za tych wszystkich ludzi których wydymałeś ja wydymam Ciebie. Wypierdolę Cię z tego BMW na światłach przy twoim domu. U klękniesz na kolana i będziesz mi ssał , do tego zadzwonie do twojej żony żeby zobaczyła to przez okno!! To nie są groźby , wytrzyj (usunięte przez administratora) bo pewnie się zesrałeś i na całej górczewskiej jebie twoim smrodem ! a Wiec tego Ci życzę prostaku!!!

?
@życzenia noworoczne

podpisz się "kozaku" z imienia i nazwiska... taki jesteś mocny w pisaniu?

lucjan z legionowa
@życzenia noworoczne

twoje życzenia się spełniły. jestes czarodziejem? coś w tym jest kolego .hoihihi

Kurier

uwazajcie bo go... tam zarobicie nawet nie najnizsza krajowa ODRADZAM TAM PRACE a widac ze znowu szuka frajerow do pracy a i jeszcze fochy i dasy przez telefon

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
dawaj

antos dawaj dawaj... hahahahahaha

ANTOŚ GOŚĆ

ty skurw znowu posłużyłeś się nazwiskiem ....ty skurw ...ten rok będzie twoim ostatnim... kurw udowodnię ci że już ciebie nie ma ! nie pozwolę sobie na takich kur zasrańców aby tu podskakiwali.. (usunięte przez administratora) znajomi zerwali z twoją fikcyjną firemką kontakt...(usunięte przez administratora) po nowym roku zobaczysz gdzie będziesz. skurw nie posłużysz się niczym bo zabraknie ci czasu....

nie dajcie sie oszukac

Pracowalem przez chwilke w tej firmie. Nikomu nie polecam.Nie bede sie rozpisywal na temat atmosfery bo duzo na tym portalu jest zawartej prawdy na temat zatrudnienia,a co do tego kto z kim sie kloci to mnie nie interesuje ale niech sobie to wyjasniaja przed sadem.

donosiciel uczciwy

Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213 § 1 k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu lub dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną.

kurier bsk

Porażka zwalniam się z tej firmy ....!!! Nawet nie wiedziałem z kim mam do czynienia...! Co za wstyd !

kolejny oszukany przez Bsk

Kolego fajne bajki piszesz? Expres Drogowy? Raz w roku? Ale można zarobić. WOW ! 20zł płaci klient? To chyba ze ale nie stały klient. U stałych klientów to są kwoty 12-15zł wiec średnio wyjdzie tyle ile pisałem. Jedziesz z paczką 10km i masz z tego np 6-7 zł dużo? Jak pracujesz w BSK to sorry ale jesteś kolejnym idiotą. Bez urazy. Dla ciebie kwota na czysto na koniec miesiaca to 1000zł i z tego jestes zadowolony? Gratuluję. A poza tym fakt ze tam pracujesz świadczy o twoich aspiracjach życiowych. Gratuluje po raz kolejny wyboru firmy której właściciel napewno zapewni ci utrzymanie rodziny i godne życie. pffff :)

kolejny oszukany przez Bsk

olego co ty piszesz? Ja pracowałem tam i napisałem dokładnie jak jest... % jest od kusu to się zgadza , za kurs jest 7-12zł z czego 35 % albo 40 % dla Ciebie a reszta dla Badowskiego ! Nie polecam tej firmy , a jak już idziecie na rozmowę to od razu poproście o jasne kwoty za kursy !!!! TO JEST PODSTAWA ! NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ TEJ FIRMIE !!! Jak tu zarobić. Chętnie udzielę wszystkich innych odpowiedzi!!! Piszcie i pytajcie !

aikon

Kolejny oszukany nie ma pojecia ile, za ile i z kim sie jezdzi. Piszesz kolego jakie glupoty a nie znasz faktow. Pewnie ze sa firmy ktore jezdza po 7,8 czy 9 to z czego maja zapacic kurierom. Jak sie juz zdarzylem zorientowac to wiekszosc kurierow w BSK jezdzi po pilka miesiacy lub lat. To o czyms swiadczy. Kolejny geniusz porownuje dwie rozne firmy. Jedna robi typowy lokal a druga paczki na rejonach. Im wiecej od was czytam tym bardziej sie upewniam ze jestescie zwyklymi aferzystami nie majacymi pojecia o tej firmie, albo kiedys probowliscie tutaj pracowac, ale wam podziewkowano za wspolprace z powodu podejscia do tematu lub innych spraw. Nie mnie to oceniac, ale jeatem przekonany ze cos jest na rzeczy.

kolejny oszukany

aikon

Kolega kolejny oszukany chyba nigdy nie pracowal w BSK i nie ma pojecia jakie sa zasady i wynagrodzenie! Krotko, jak klient placi 20 zl za paczke to Ty masz z tego 60% czyli 12 zl. Wiec ja sie pytam o czym Ty piszesz. Jestes chyba zwyklym aferzysta ktory pisze to tu to tam! Myle sie? Malo tego mam to wynagrodzenie na papierze a ze pracuje w BSK juz jakis czasto wiem na 100% ze tak jest bo takie mam pieniadze. A odpowiadajac koledze arturowi to robie srednio 110-130 km po miescie. Jak sobie przeliczylem wychodzi mi jakies 1,9 za km po miescie. Latwo sobie policzyc ile mozna zarobic a do tego 1 do 2 wyjazdow z ex drogowymw kraj a ale to juz inne rozliczenie za km. Ja jestem zadowoly i juz.

artur

Witaj ! Bardzo proszę odpowiedz mi na konkretne pytania. - 7zł za kurs ...ile kilometrów robisz? - 12 zł za kurs ile kilometrów robisz? czy 7 zł za kurs i z tego -35 do 40% to daję przecież 3zł przy 7 lub 6zł przy 12 ! to w siódemce dostajesz 3 zł ale robisz 50km przy 120paczkach...3 razy 120szt to jest twoja dniówka a paliwo przewożnika... pozdrawiam Artur kwota za kurs nie swiadczy o niczym, muszą byś podane kilometry..!

neutralny_bengall

nie wiem , ale wydaje mi sie ze 3/4 tutaj to netowi napinacze az smiesznie sie czyta te wasze wpisy :)

ciekawski czytający

nic dodać nic ująć . wpisy od 2009 roku ,hm sms świadczą o was , nie dziwi mnie że ludzie odchodzą . Też bym to zrobił. nikt wam nie uwierzy ani w jedno słowo, a zwłaszcza kiedy piszecie o osobach 3 i nie obecnych . to chyba choroba jak trzeba mieć w głowie żle poukładane aby tworzyć sobie fantazję i to do takiego stopnia. nic się nie dzieje bez przyczyny , a to co się dzieje od piątku jest faktem i zapłata za 6 letnie czyny. jak można być tak chorym i podawać się za klienta rozmawiając z klientem .hihihehe...to szczyt głupoty. jak narazie to stwierdzono i uznano was jako najgorsze społeczeństwo w polsce. fakty mówią za siebie, i od tego co zrobiliście nie uciekniecie. ja nie przeczytałem ani jednego tekstu który obrażałby was, chyba ostatnio rozwścieczony ojcieć .ale to już inna sprawa i nie moja. jak narazie to wy nękacie i obrażacie niezależnie kogo czy klienta czy inne osoby. dowody na tym forum ..hehehe i tym miłym akcentem klienci w końcu przekonali się z kim mieli do czynienia . i odeswzli z siną dal.... ale fajny popis hehe

bond

hehe ale sobie tłumaczą.hehe..strata...ale fajnie ,,,

ciekawski czytający

fajna odpowiedż na klient wpis...hehehe ale jaja.... w końcu klient się przekonał z kim pisał ... uciekł hehehe

bond

hehe...chciałbyś..hehe pajacu. każdy twój tekst czytają wszyscy...hehe

prawda
@bond

BARDZO DOBRZE ŻE CZYTAJĄ. PRZYNAJMNIEJ WIDZĄ, ŻE PRAWDA JEST PO STRONIE BSK.

apostołowie prawdy

uuuuuu...mamy ciarki na plecach.....

BK

Każda kurierka zresztą jak każda praca dziś to solidne wyzwanie, chcesz wiedzieć co i jak zadzwoń do BSK Service do szefa i się dowiedz, to proste. Robota jest różna, sytuacje różne, życie trudne, masz wątpliwości negocjuj z szefem. Nie pytaj tu tylko dzwoń do źródła.

Zostaw merytoryczną opinię o BSK Service Konrad Badowski - Warszawa

• Jak się pracuje w BSK Service Konrad Badowski?

Zobacz opinie na temat firmy BSK Service Konrad Badowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSK Service Konrad Badowski?

Kandydaci do pracy w BSK Service Konrad Badowski napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSK Service Konrad Badowski
2.1/5 Na podstawie 313 ocen.
  • ul. Syreny 35 lok. 10
    01-159 Warszawa