JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Janina 2014-09-04 23:26:27
Uważajcie na tą firemkę, pracowałam u nich krótko, wymagają dyspozycyjności 24h na dobę,a nie płacą żadnej stawki godzinowej, tylko sama bardzo nisko prowizja i ogromny stres.
Poza tym w tej firmie transakcje to żadkość.
Odradzam.
były agent 2015-04-04 17:22:17
Potwierdzam zdanie przedmówcy,
JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. przy ul. Piłsudsksiego 8A we Wrocławiu zatrudnia agentów tylko na samej prowizji, bardzo niskiej w porównaniu do innych biur.
Prawdopodobieństwo że zrobisz tam jakąkolwiek transakcje graniczy z cudem, firmie po prostu brakuje klientów oraz środkow na reklamę.
Ja po 3 miesiącach niestety ale nie zrobiłem żadnej transakcji, za to na paliwo wydałem około 2500zł, musiałem zrezygnować.
Nie polecam nikomu.
fakty są następujące 2015-04-23 21:04:12
nie polecam,tyrasz jak murzyn na samej prowizji i to byle jakiej no i musisz założyć własną działalność gospodarczą do której nie dokładają żadnej złotówki, szkoda czasu i pieniędzy
JOT-BE NIERUCHOMOŚCI 2015-05-11 12:38:55
Szanowni Państwo,

praca pośrednika to zawód wymagający różnorodnych predyspozycji - zarówno znajomości tematu nieruchomości, jak też umiejętności sprzedażowych oraz całego wachlarza dodatków takich jak pracowitość, przedsiębiorczość, etyka i inteligencja. Ich suma przekłada się na sukces, który gwarantuje zatrudnienie w naszej firmie i satysfakcjonujące zarobki. Dzięki temu, w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zdecydowana większość agentów ma kilku- do kilkunastoletni staż pracy w firmie.

Rozumiemy, że niepowodzenie zawodowe, które wpłynęło na Państwa status jako byłych pracowników, może rodzić frustrację. Natomiast nie może być to powodem do zamieszczania nieprawdziwych informacji odnośnie firmy.

Po pierwsze - każdy z pracujących agentów otrzymuje podstawowe, comiesięczne, wynagrodzenie, adekwatne do jego doświadczenia oraz predyspozycji zawodowych. Stawka ustalana jest indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Po drugie - prowizja od sprzedaży jest ustalona na optymalnym poziomie, który pozwala zarówno na satysfakcję finansową agenta, jak też funkcjonowanie firmy, w tym zapewnienie odpowiednich środków na wynagrodzenie ryczałtowe agentów oraz reklamę. Dodatkowo pracownicy otrzymują świadczenia socjalne, takie jak kartę Multisport, wyjazdy i imprezy integracyjne, a także szkolenia zawodowe wewnętrzne oraz zewnętrzne.

Po trzecie - na promocję ofert angażowana jest znaczna część środków finansowych firmy. Oferty obejmowane są akcjami pozycjonującymi na najważniejszych portalach nieruchomościowych. Agenci mają możliwość zamawiania reklamy zewnętrznej, profesjonalnych sesji zdjęciowych i panoram, w zależności od oferty prowadzone są dedykowane akcje reklamowe obejmujące prasę, Internet, mailingi i wiele innych działań. W opracowywaniu ofert (opisów, rzutów) pomagają agentom (jeśli jest zapotrzebowanie) 2 osoby z działu marketingu.

Po czwarte - firma nie wymaga założenia działalności gospodarczej. Taka forma współpracy jest jednym z rozwiązań przy umowach agencyjnych, nie jest to jednak warunek konieczny.

Jednocześnie pragniemy nadmienić, iż publikowanie nieprawdziwych (a taki charakter mają Państwa opinie) informacji o firmie jest niezgodne z prawem:

W przypadku pytań, prosimy o bezpośredni kontakt.
były agent 2016-05-03 18:45:24
Witam, właśnie zakończyłem współpracę z JOT-BE Nieruchomości we Wrocławiu. Zarobki żadne, transakcje bardzo żadkie, szkolenia nie ma wogóle.
Na temat standardów zawodowych było hasło pana kierownika - wszystkie chwyty dozwolone. Agenci są kompletnie nie przygotowani do pracy w zawodzie pośrednika
nieruchomości, co zresztą nie dziwi ponieważ pan kierownik również nic sobą nie reprezentuje. Wszystkie pozostałe dojazdy do klientów pokrywasz sam. Brak udostępnionej dla agentów bazy klientów. Przy rekrutacji była mowa o dodatkowych profitach, okazało się to tylko marzeniem. Dodatkowo dyżury w biurze po 8 godz. za które nikt nie płaci.
JOT-BE oferuje chyba najniższe wynagrodzenie prowizyjne na rynku, a po odliczeniu wszystkiego wychodzi max 10%, istna kpina ...
Oczywiśnie wszystko w oparciu o umowę o dzieło, bez ubezpieczenia oczywiście.
exagent 2016-07-27 20:28:51
JOT-BE NIERUCHOMOŚCI = MEGAAA ROTACJA!!!
Jot-be wystawiam ocenę NIEDOSTATECZNY za całokształt
uwaga 2016-07-30 20:10:34
Obsługa JOT-BE godna pożałowania w zamian za MEGA PROWIZJĘ 3% i na dodatek od obu stron! czyli łącznie biorą 6%!!!
Zostaw swoją opinię o JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.