Opinie o Medicover w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Medicover. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Medicover o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Wrocław

Luśka

Pracuje w Medicover od lat, więc jestem weteranką. Ale cenię sobie firmę zwłaszcza za godziwe warunki pracy. W innych szpitalach wiem że dziewczyny musza się dopominać chocby o podstawowe wyposażenie higieniczne. Tutaj mam z tym pełen spokój. Firma dba o komfort pracowników. I chociaż bywa stresująco, to jednak na koniec dnia potrafimy się zgrać, pogadać i na drugi dzień zacząć z dobrym nastawieniem

Elżbieta

Mam 77 lat i byłam kilkakrotnie klientką Centrum Stomatogicznego w Medicover we Wrocławiu w Tarasach Grabiszyńskich. Juz na progu w recepcji witał mnie każdorazowo uśmiechem młody pracownik. Dobre wrażenie wywarło na mnie zapraszanie do gabinetu osobiście przez samego lekarza. Niby mały gest, ale jaki miły dla klienta. Niezwykle byłam zadowolona z każdego spotkania z lekarzem dentystą dr Michałem Piłkowskim. Wrażliwy, niezwykle sympatyczny lekarz, starający sie udzielić maksymalnej pomocy . Za to wszystko bardzo dziekuję.

Zadowolona

Zawsze można zmienić pracę. Dobrze pracujesz to powodu do narzekania nie będzie!!!

Bakarritun

Medicover to coraz gorzej funkcjonująca firma. Pracownik nie liczy się od dawna a wynagrodzenia poza lekarskimi to najniższe krajowe. Nie polecam, straciłam tam kilka lat życia z nadzieją na lepsze-które wielokrotnie mi obiecywano.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Medicover? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
xyz

@Fitreas czyli generalnie urlop i jego czas zależy tu nie od siebie, a od firmy...Słabo

Czy Medicover narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Fitreas

Tak, ponadto jak zostaje ci za dużo urlopu na koniec roku to zmuszają i wywierają presję abyś go wykorzystał

jjj

badania ważne na rok poprzednio 3 lata pytają o poprzednie zakłady pracy co ich to obchodzi całe dni zmarnowane niemiła obsługa lekarzy a do tego zakład potrąca 100 rocznie zakres obowiązków pełny co ich to obchodzi to wynoszenie tajemnicy zakładu

Ciekawa wpisu
@jjj

A można po polsku? Jakieś przecinki, kropki? Ciężko zrozumieć ten wpis...

Aktualność
Razem możemy więcej, czyli jak Fundacja Medicover wspiera Interwencyjne Ośrodki Preadopcyjne ->

W sieci pojawiła się oferta pracy na posadę Recepcjonistki w Warszawie - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami na temat tego stanowiska? Jak wyglądają pierwsze dni pracy - czy można liczyć na szkolenie wstępne?

hgn

@ruda no ale jkaby nie patrzeć technik farmacji to jest taka troche oferta z wyższej półki. Przecież nie przyjma pierwszej lepszej osoby z ulicy, trzeba mieć konkretne wykształcenie w tym kierunku.

sabina

pracowalam w medicoverze tragedia gorzej niz na nfz

Wolanek

Medicover jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących usługi medyczne - jak kto woli je nazywać - prywatne, niepubliczne. Kiedyś można było mieć nadzieję, że istnienie takich centrów podniesie poziom medyczny publicznych szpitali. Jak było i jak jest to chyba wszyscy wiedzą, dlatego jeżeli kogoś stać na prywatną opiekę to długo się nie zastanawia.

karakon

Oczywiście chodziło mi o klienta indywidualnego. Znajomy pracuje w tej firmie ale zajmuje się klientami indywidualnymi i biznesowymi. Warunki są zupełnie inne: samochód służbowy, komórka, prowizja. Czyli typowy przedstawiciel handlowy. Dziwie się, że warunki dla "przedstawicieli" odpowiedzialnych za klienta indywidualnego są tak "inne".

karakon

Cześć. Właśnie też mam iść na rozmowę. Rozumiem, że stanowisko dotyczyło klienta końcowego. W jakim mieście miałeś rozmowę Wrocławiu?

Byłem ostatnio na rozmowie i warunki przedstawiają się dokładnie tak jak tu są opisywane, czyli 3300 netto na rękę, przez pierwsze miesiące prowizji nie wypłacają dopiero po okresie próbnym, który trwa 3 miesiące. 26 umów pierwszego miesiąca, a praca w terenie, nie interesuje ich jak pozyska się klienta ale efekt. Nie zwracają za paliwo, za rozmowy telefoniczne i nie dają środka transportu. Jak na taką firmę wydawałoby się, że powinno być ich na to stać. Czyli z tej podstawy trzeba sobie odliczyć poniesione koszta. Do tego nienormowany czas pracy a co za tym idzie, wtedy kiedy klient ma czas się spotkać to trzeba jechać, a przeważnie jest to późne południe kiedy ludzie kończą pracę. Do tego dochodzą miesięczne targety, które nie są takie małe. Ma się wrażenie, że na te pierwsze miesiące zatrudniają ludzi aby Ci im klientów zgarniali (rodzina, znajomi), a potem zawyżając plan usuwają w białych rękawiczkach....

ninek

Aga dobrze mówi.To podejrzane ...

aga76

Zatrudnienie na umowe o prace.Przez pierwsze 3 miesiace próbne wymagaja sprzedaży jednej umowy dziennie,praca w terenie,jest podstawa ale nie wiadomo jaka plus prowizja miesieczna tez nie wiadomo jaka...Trzeba miec wlasny transport ( bilet miesieczny) gdzie nie pokrywaja kosztów paliwa i nie pokrywaja kosztów rozmów telefonicznych.Wydawać się byc smieszne gdzie chca zatrudnic handlowca i nie dać podstawowych narzędzi jak tel i sam.słuzbowy..radze sie zastanowić przed wybraniem sie na rozmowe to zaoszczędzi wam stracony czas...

35 umów to Mount Everest,wiem o tym,bo pracowałęm w czymś takim (podziel sobie przez 30 - ilość wszystkich dni w tygodniu).Poza tym osoba prowadząca rektutację nie dotrzymuje słowa - nie dzwoni do wszystkich,z którymi się umówiła i miała oddzwonić, a przy rozmowie mówiła,że jestes niezbędny i będziesz najlepszy ...

galanonim

35 umow miesiecznie nie jest chyba takie trudne jesli powaznie podejdzie sie do pracy.Wynagrodzenie wydaje sie niezłe ale bardzo mnie interesuje czy praca jest typowo biurowa i siedzi sie tam 8h czy praca w terenie.Jezeli w terenie to czy dają samochód słuzbowy?

ninek

3300zł.na rękę.Przez pierwsze 3 m-ce 26umów, a potem 35 umów co miesiąc.Ten ostatni wymóg jest jak wejście na Mount Everest.Pierwsze 3 m-ce jeszcze wykonale,ale potem porażka.Boję się, że po 3 m-cach wylecę,bo nie dam rady tych 35 umów m-cznie.A co Ty na to?

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Wrocław

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Medicover