Opinie o Market Storm Global w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Market Storm Global. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Market Storm Global o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Storm Global w Kraków

Norbert Nowy wpis

Patrząc na KRS to wygląda, iż firma działa ale taka cisza na forum pracowniczym to dość dziwna sytuacja.

pako Nowy wpis

hmm umowa zlecenie to dobra umowa, jeśli komuś nie zależy na emeryturze :) tak to ma chociaż wyższe zarobki

Zachodzony Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie kilka miesiecy; na poczatku jest miło i przyjemnie, lecz tak naprawdę nic sie nie dostaje w zamian; ubezpieczenia sam nie dostalem trzeba o nie walczyc; wynagrodzenie? to umowa zlecenie; masz tyle kasy ile sprzedasz ludziom umow; a i tak zawsze moga zrezygnowac; szansa na zostanie menagerem jest oczywiście ale wynosi na moje oko jakies 0,01% patrzac na to ile ludzi przewija sie przez firme; najlepiej jak sie pracuje w soboty a i w niedziele dobrze by bylo; o godzinach pracy lepiej nie wspominac; najlepiej jak sie pracuje 14h wtedy sa zadowoleni i mowia ze masz wieksza szanse na menagera: 0.02%

asd Nowy wpis

jak lubisz chodzić po domach, robić z siebie głupka i wciskać ludzią pierdoły no to wtedy jest to praca dla Ciebie: )

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
asd

łażenie od domu do domu... umowa o dzieło. Nie polecam

nick

potwierdzam powyzsze informacje.

omg

Dostałam ten sam telefon co wiele osob powyżej..az mnie zamurowalo.."Jak będzie Pani w okolicy Lubicz to proszę zadzwonić pokieruje Panią bo trudno do nas trafić i wiele osób się już zgubiło"

angie
@omg

pewnie po drodze trafiły na to forum ;)

Mało brakowało, a też jutro poszłabym na tą rozmowę, miły głos dzwoniącej Pani wzbudza zaufanie... 1 zasada: dokładnie sprawdź z kim masz do czynienia - zawsze trzeba pytać o imię, nazwisko i nazwę firmy, i oczywiście dokładny adres. Dzięki za czujność i wasze komentarze ;) Pozdr

Jak dobrze, że coś mnie pokusiło, żeby poszperać w internecie o tej firmie... Dokładnie taka sama sytuacja. Dzisiaj telefon od przemiłej pani, słowo w słowo jak piszecie powyżej. Nie wybieram się tam, dzięki za przestrogę!

Byłam dzisiaj na pierwszej rozmowie w tej firmie. Wszystko jak wyżej opisane..jak bede na przystanku lubicz to mam zadzwonic (naprawdę ciężko tam trafic :D ) potem formularz..jak czekałam w pewnym momencie przyszedł anglik wziął jedna dziewczynę na rozmowe po angielsku. Ja byłam na rozmowie u tej miłej pani. Pytałam co to za firma (bo nie przypominałam sobie żebym wysłała tam cv) jak do mnie zadzwoniła ale wprost nie powiedziała czym sie zajmuje, tak samo na rozmowie. zaprosiła mnie na II etap i dobrze że trafiłam na tą strone bo teraz wiem że nie warto. A, i poszperałam w internecie i ta firma chyba zmieniła nazwe..ciekawe dlaczego

linki na chwilę

moi drodzy, jesli szukacie pracy szczególnie na gumtree to wytrzegajcie sie jak ognia ogłoszen z linka, wszytskie należą do tej fimy, a tytułu tak pięknie brzmią az można sie nabrac.. jjutro juz pewnie mój komentarz zostanie usunięty jak wszystkie dlatego prośba do administratora- proszę o nie usuwanie mojego komentarza, niech to bedzie przestroga dla innych a nikt personalnie przeciez nie został urazony.. (usunięte przez administratora)

JA

nie jest to praca dla wszystkich, ja osobiście nie narzekam.

erydan

Ta sama sytuacja co powyżej !!!

nowa

Miałam to samo,zadzwoniła do mnie Pani lecz nazwy firmy nie usłyszałam, adresu nie podała tym bardziej, zapytała się tylko od której strony będę jechać(czy od strony galerii czy od strony ronda mogilskiego) i jakim środkiem komunikacji, więc gdy usłyszała że od strony galerii to kazała mi wysiąść na przystanku lubicz i następnie zadzwonić do niej a ona mnie dalej poprowadzi bo tu dużo firm marketingowych i ciężko trafić.(na internecie nie znalazłam ani jednej) Troche mnie to zdziwiło bo nie bez powodu mam w telefoni nawigację, więc trafiłabym napewno. Poinformowała mnie tylko że potrzebują osób na kilka stanowisk bo są firmą o globalnym zasięgu i obecnie otwierają dwa kolejne biurowce i ich pracownicy awansowali, więc potrzebują nowych pracowników ale oczywiście i tak mam możliwość awansowania. Na koniec podała mi niezbyt chętnie swoje nazwisko, no wkońcu muszę wiedzieć do kogo będę dzwwonić jak wysiądę na tym przystanku. Pani G.M. była bardzo miiłą, uprzejmą osobą która rozmawiała ze mną typo marketingowym głosem z pełną dykcją akwizytorską.

Boguszem

witam wszystkich, odradzam stanowczo rozmowę z tą firmą. Ja aplikowałam na stanowisko kierownicze, poniewaz posiadam doswiadczenie. firma zaprosila kilka osob do tarnowa, zeby pokazac techniki sprzedazy bezposredniej, czyli chodzenie po domach. strata waszego czasu i pieniedzy - bo za bilet do tarnowa sobie trzeba bylo samemu zaplacic....

rudaa

Ja też zostałam zaproszona na rozmowę . Pani ladnie przedstawila firmę ale żadnych konkretnych informacji nie podała. Adres dostałam dopiero dzisiaj rano ale po przeczytaniu Waszych opinii chyba też zrezygnuje :) Dzieki !!

123uu

u mnie to samo. :D nawet nie wiem jak opisać ten brak kompetencji! hahahaha

Lubicz

Witam! mnie też dziś chcieli zaprosić na rozmowę, ta sama gadka dzięki za opinie!!!

przystanek LUbicz

Witam! dzis mialam tel od tej Pani z treścią dokładnie taka jak u WAS!!! Truno trafić, proszę dzwonić jak Pani będzie na przystanku Lubicz! Dzięki za wpisy nie będę czasu marnowała.

Ufff bylo blisko

Też dzisiaj byłem na 1 etapie, także było przemiło, fajnie się gawożyło z GAbem, potem opowiedział jak to w 8 miesiecy zostaje sie assistent managerem i potem zaprosili mnie na drugi etap jutro

Zostaw merytoryczną opinię o Market Storm Global - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Market Storm Global?

Kandydaci do pracy w Market Storm Global napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Market Storm Global