Opinie o Amex w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Amex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amex w Kraków

W internecie wisi oferta pracy na stanowisko magazyniera. Firma oferuje wynagrodzenie w granicach od 4500 do 5500 złotych brutto. Od czego w takim razie jest zależna wysokość wypłaty? Czytam coś o dodatkowym urlopie. Za co można go dostać? Dajcie znać...

Czy w Amex występują paczki/bony świąteczne?

Ela Nowy wpis

Tak. Paczki na mikołaja dla dzieci pracowników (bez słodyczy - książki, planszówki i zabawki) oraz dodatkowa kasa na święta dla pracowników.

Czy zdarzają się nadgodziny w Amex?

A.

Baaardzo rzadko i nie na wszystkich stanowiskach.

Zofia
@A.

A może wiesz na jakich stanowiskach najczęściej to się zdarza? No i czy one są normalnie płatne czy wysyłają na urlop żeby je odebrać?

@Zofia

Na stanowiskach niższych zawsze płatne (chyba, że ktoś sam chce odebrać), na wyższych odbierane.

@A.

Ja właśnie na niższym stanowisku szukam pracy i chciałem zapytać jeszcze przy okazji, czy jak ktoś chce więcej zarobić to jest opcja dogadać się z szefem, aby i np. w soboty pracować? Czy tylko od poniedziałku do piątku i weekendy zawsze wolne?

Zofia Nowy wpis
@Andrzej

Nie rozumiem sformułowania "dogadać z szefem", bo sugeruje jakąś lewiznę ;). U nas wszystko tak jak w prawie pracy. A nadgodziny tylko od wielkiego dzwonu (inwentaryzacja, targi itp. czyli bardzo rzadko, bo nie pracujemy w weekendy).

Jaki dress code obowiązuje w Amex?

A.

Schludny :) (nie mamy dress code)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Amex? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Marzena

Oo, widzę, że już jest opcja Luxmedu - ktoś tutaj o tym wspomniał. Powiecie mi, ile trzeba płacić miesięcznie?

@Marzena

Są dwa pakiety- za 15,50 podstawowy (słaby) i za ok. 50 zł rozszerzony.

Jak jest z pakietem medycznym w Amex? Można dołączyć rodzinę?

Amx

Nie ma pakietu medycznego. Jest dodatkowe ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do obiadów.

zinio

po pół roku masz darmowy pakiet ale tylko do psychiatry.

@Amx

Już jest, już jest - Luxmed. I tak - można dołączyć rodzinę :)

Jaka atmosfera jest między działami w Amex?

Ivi

Wydaje się w porządku, ale to moja obserwacja. Pewnie czasem zdarzają się jakieś drobne napięcia, jak wszędzie ale „góra” nie zachęca do „wyścigu szczurów” i nie toleruje konfliktów.

@Ivi

Skoro ich nie toleruje to podczas ich występowania co robią, żeby je rozwiązywać?

piotr

kurcze, dyrektor ma po epidemii teraz wojnę i kolejny roczek zaliczony :)

Ciekawa jestem wychwalanego w tym wątku za najlepszy w firmie ekspres do kawy. Jaki model? I skąd według was bierze się u was tak duża rotacja? Tak wydajnie szkolicie, że ludzie gnają dalej rozwijać karierę i macie nawałnicę nowych chętnych czy raczej jest u was dość nieciekawie? ;p

nick

Szukają Payroll z francuskim. Napiszcie jaka atmosfera/zarobki itd Polecacie aplikowanie tam?

A
@nick

Pomyłka - to na pewno nie u nas.

Czy Amex zapewnia kartę multisportu?

Na ten moment nie.

była pracownica

po 3 latach Najlepszą rzeczą w tej firmie jest ekspres do kawy,ludzie zastraszeni i mimo początkowych chęci zmieleni przez klimat tam panujący. Kierownictwo bez kompetencji,zarobki minimalne a oczekiwania względem pracowników ...szkoda słów. Kompletny brak możliwości rozwoju, każda firma która dba o rozwój, inwestuje w swoich pracowników - tam to też wiedzą ale nikogo to nie interesuje.Pozdrawiam marketing i ,, paczkowalnie"

ciekawa
@była pracownica

w jakim dziale Pani pracowała?

XYZ

Jak wyglada praca pod względem atmosfery w dziale marketingu/zarządzania produktem? Jak wypada manager/kierownik? Jest duża rotacja pracowników? Możecie polecić tam pracę? Jak zarobki/w jakich widełkach na stanowisku specjalisty?

Kamil
@XYZ

Szefowa działu, dziewczyna bardzo ambitna, ale również pomocna i dba o swój zespół. Na brak pracy nie można narzekać, ale jeśli chce się człowiek rozwijać to jest to dobre miejsce.

XYZ
@Kamil

Ok dzięki za opinie. Słyszałam, że jest duża rotacja pracowników z czego to wynika? Skoro dział daje takie możliwości rozwoju i kierownik jest pomocny, z niskiej płacy? Czy z jakiegoś innego powodu? Dział zarządzania produktem ma jednego kierownika?A tak z ciekawości ile jest tam osób zatrudnionych? Czy ktoś jest jeszcze nad kierownikiem oprócz zarządu?

Bielawa
@XYZ

w firmie Amex niczym nie będziesz zarządzał, będziesz szybko wykonywał polecenia i o nic nie pytał.Jak się nie podoba musisz to zgłosić do kadrowej lub Cyrku Monty Pythona.

Młody
@Bielawa

dobrze się szkolimy :)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Amex?

AR

Raczej rozmowa na luzie, ale czasem zadajemy też pytania związane ze stanowiskiem, na które rekrutujemy. Pracownikom proponujemy kursy j. angielskiego, więc brak dobrej znajomości Business English nie jest dyskwalifikująca :).

Dawid

A może po nowym roku będą jakieś rekrutacje? Napiszcie jak atmosfera i zarobki?

xyz
@Dawid

A jakie stanowisko Cię interesuje?

Oxi

Czy to jakiś żart,że zamiast ustawowo dostać podwyżkę do 2600 podstawowego zarobku, nagle znajduje sie niby jakieś obejście, które daje tylko minimalną podwyżkę byleby nie 2600 podstawy? To kpina!!! Każde szanujące sie firmy dbają o pracowników tutaj jak widać dba sie o swój tyłek

Bogi

Czy są zatrudnienia w firmie Amex interesuje mnie długoletnie zatrudnienie.

pesymista
@Bogi

nie

Inny
@Bogi

Pytałem bo znajoma szuka pracy ,a mieszka niedaleko ,dzięki za odpowiedź.

Tomasz

@B Idealnie to w żadnej firmie nie jest ale nie przesadzajmy z narzekaniem!

Hanna
@Tomasz

@Tomasz Zgodzę się z Tobą. A czy Ty jesteś pracownikiem w Amex? Co oferuje ten pracodawca przy zatrudnieniu? Umowę o pracę? Świadczenia pozapłacowe? Chętnie się czegoś dowiem.

Irek

Amex to firma z opinią dobrego pracodawcy. Myślę, że konkurencja inspiruje niektóre osoby do pisania.

B
@Irek

Chyba zartujes??

Mary

Jakie są zarobki w amex na stanowisku Travel councellor?

Zostaw merytoryczną opinię o Amex - Kraków

• Jak się pracuje w Amex?

Zobacz opinie na temat firmy Amex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Amex