Opinie o Amex w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Amex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amex w Kraków

Mary

Jakie są zarobki w amex na stanowisku Travel councellor?

Iiiiiiiii

Niech zwolnią Panią co jest otyła nie szanuje pracowników tylko nimi potrafi rządzić i wyżywać się bo wiecznie ma zły dzień dramat A nikt nic nie mówi bo każdy się boi o pracę A stres swoje robi i nikt nic nie powie A najlepsze że każdy robi wszystko jest ok czy ona jest czy jej brak jędza wstrętna a ogólnie firma ok tylko ona problem

Hanna
@Iiiiiiiii

W swoim komentarzu zasugerowałeś, że praca w firmie Amex z Krakowa jest w porządku, a jedyną wadą jaką dostrzegasz to jedna z pracownic. Czy wobec tego mógłbyś napisać również plusy pracy w tej firmie? Za co sobie ją cenisz?

pracownica

Beznadziejna firma, za taką orkę płacą minimalnie. Przełożeni nie podejmują decyzji byle by zwalić odpowiedzialność na pracownika niższego szczebla. Praca dobra na chwilę, ale polecam w między czasie szukac czegoś dużo lepszego. Brak możliwości rozwoju. Kompletnie beznadziejna atmosfera.

katana

Kilka lat mordęgi,przede wszystkim beznadziejni ludzie,którzy zamiast tworzyć zespół ,,chodzą pod dywanem" byle tylko nie musieli zrobić czegoś co wiąże się z odpowiedzialnością, zarobki malutkie, atmosfera tragedia.Zasuwaj i przypadkiem się nie odzywaj,a na widok właściciela uśmiech i ukłon (tylko głęboki).

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Amex? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
była pracownica

Pracowałam 13 lat w tej firmie i to był koszmar, przeszłam przed kilka stanowisk i niestety potwierdzam to co napisali moi poprzednicy. Spychologia, kadra kierownicza na bardzo niskim poziomie. Płace minimalne. Nabawiłam się depresji i nerwicy, teraz się leczę pracując już u innego pracodawcy od 3 lat i muszę powiedzieć że nie ma porównania. Socjal to nie wszystko. Firmę tworzą ludzie i o ludzie należy dbać. Gdy 99% pracowników przychodzi rano do pracy z ogromna niechęcią to nie ma co się dziwić że opinie są takie jakie są. Niestety w tamtym okresie nie mogłam sobie pozwolić na utratę zarobku i męczyłam się tyle lat. Nikomu nie życzę takiej pracy.

fiona

płace bardzo marne,socjal niezły i to w zasadzie tylko tyle dobrego, atmosfera w tej firmie jak z Monty Pythona i taki też poziom ludzi na kierowniczych stanowiskach (o dyrektorach lepiej nie wspominać).Nie wiadomo kto za co odpowiada,powszechna spychologia .Dogodne godziny pracy -też na plus tyle że całokształt to jednak wielka porażka,stracone dwa lata!

volki

nawet nie próbujcie!ta firma to jeden wielki dramat!

volki

nawet nie próbujcie!ta firma to jeden wielki dramat!

ostra

wiesz, sama podstawa w dystrybucji artykułów szkolnych i biurowych może i nie będzie wysoka ale myślę że zacnie sobie powinieneś jako przedstawiciel handlowy na prowizjach nadrobić jak się postarasz ostro

pieniądze

począwszy od managerów do specjalistów wynagrodzenia są na bardzo niskim poziomie więc każdy szuka czegoś atrakcyjniejszego z czasem. Firma też zatrudnia pracowników o niższych kompetencjach mając spore ograniczenia finansowe w wyniku czego nie zawsze się oni sprawdzają

Pracowałem jakiś czas temu opinie wystawiam po sporym czasie aby była konstruktywna i obiektywna: Plusy: 1) Prezes człowiek na poziomie i bardzo konkretny z ciekawym poczuciem humoru 2) Obiady współfinansowane przez firmę Minusy 1) W ciągu mojego krótkiego pobytu w tej firmie rotacja pracowników spora ( pracę zmieniły lub nie przedłużono im umowy z tego co pamiętam 4 osoby w ciągu 5 miesięcy przed moim podjęciem pracy nie było lepiej ) na rozmowie rekrutacyjnej uważali ze praktycznie nie ma zmian w kadrze 2) Wynagrodzenie 3) Kadra dyrektorska która próbuje sprawiać wrażenie że mają wszystko bardzo dobrze poukładane a tak naprawdę ciężko z nimi rozwiązywać problemy bo zawsze umywają od wszystkiego ręce i ciężko o konkretne decyzje z ich strony jeżeli sprawa nie jest prosta 4) Stanowiska managerskie całkowicie fikcyjne stworzone aby lepiej wyglądać w oczach dostawców - zakres obowiązków i możliwości decyzyjności na poziomie stanowiska specjalista brak możliwość kreatywnego rozwoju 5) Kadra dyrektorska ukrywa wiele rzeczy przed Prezesem a jak ich wpadka wychodzi na jaw przenoszą winę na \"managerów\" bez możliwości obrony tych ostatnich 6) Brak możliwości wykazania się umiejętnościami oraz wprowadzania jakichkolwiek pomysłów 7) Wiele rzeczy w tej firmie robi się bardzo na pokaz 8) Dyrektorzy bez odpowiednich kompetencji i umiejętności prowadzenia zespołu. 9) Brak możliwości rozwoju Ogólnie praca dla studenta praktykanta niż dla kogoś kto szuka pracy pełnej wyzwań. Wypowiedź wydaje mi się obiektywna pisana w momencie gdy od kilku miesięcy pracuje w innej firmie na stanowisku prawdziwie managerskim.

Gall

a ja tez pracowalem, ale calkiem milo wspominam. duzo nie placili, ale atmosfera zla nie byla. jesli chodzi o mozliwosci rozwoju i robienia kariery, to pewnie tez bez fajerwerkow, wiec na prace na cale zycie chyba nie polecam, ale spotkania integracyjne byly bardzo fajne

praowalem i nigdy wiecej....radze trzymac sie z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Amex - Kraków

• Jak się pracuje w Amex?

Zobacz opinie na temat firmy Amex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Amex