Diagnostyka Laboratoria Medyczne
2 12 32 5 1

Opinie o Diagnostyka Laboratoria Medyczne

Filtruj opinie po kryteriach:

Fabryka wyników

Diagnostyka to nie laboratorium tylko fabryka wyników. Należy ja omijać szerokim łukiem jako pracownik i jako pacjent. W normalnych laboratoriach wolny etat pojawia sie po odejściu kogoś na emeryturę a tu wciąż wolne miejsca . Diagnostów jak na lekarstwo zazwyczaj to biolodzy chemicy itp oraz przede wszystkim studenci biologi biotechnologi i innych podobnych kierunkach na praktykach albo na umowe zlecenie juz po 2 lub 3 roku pracuja i szkołą innych studentów lub nowo przyjętych pracowników jak pracowac z presją czasu i na akort im więcej i szybciej tym lepiej. Nie ma czasu pomysleć o tym co robisz wiec można wyobrazic sobie jakie z jaka dokładnością i precyzją zrobione są wyniki. Tam nie ma dobra pacjenta tylko pasek lodowy i ilość wykonanych badań. Stres wielki bo jeden drugiemu liczy ile pracy wykonał A nie patrzy na jakość. Wyciągu miesiąca przez pracownię przechodzi kilka osób które odchodzą bo wiedzą na czym polega dobra praktyka laboratoryjna.nowy pracownik bez wsparcia i szkolenia tylko uczą jak wykonać jak najwięcej czynności w tym samym czasie. Pani kierownik słodka zołza uśmiecha się przy przyjęciu potem tylko rano ze za wolno robisz i do tego ma kapusie wśród kierowników pracowni. Brak ludzi do pracy na jedna osobę przypada ogromną ilość badań , jak nie zdąży się zrobic to trzeba zostać ale czas dostania liczy się po 30 min to jak przez 20 dni zostaniesz 20 min to jest 400 min to jest 7 godzin oczywiście nie płatne i nie do odbioru. Nigdy nie wiesz kiedy wyjdziesz . Po południu jestes sam na pracowni A materiał przychodzi do samej 21 to znow zostajesz nie ma kiedy godzi odebrac A nie płacą urlopy wstrzymuje, zawsze parowa sytuacja. Koszmar.przyklad jak można wykonać 2000 badan moczu przez 4 osoby i w tym 800 osadów.do tego jeszcze badania krakow ze 100 albo lepiej. Nie da sie tam pracować. Wchodzisz i juz czujesz strach. Jeśli coś zostawisz na drugi dzień w lodówce bo już 23 A Ty w pracy to rano kierownik dzwoni i opiera... cie..najgorsza rzecz to wykonywanie gadac prze osoby nie wykształcone.autoryzacja wyników przez dwie osoby . Sam się autoryzujesz. Masakra

Klaudia

Aplikowalam na stanowisko kuriera. Praca jest. Ale mam wątpliwości co do badań które muszę wykonać żeby móc tam pracować. Koszt badania to 400, a zwrot za jego wykonanie jest dopiero po 3 miesiącach. Skąd mam pewność że nie zwolnią mnie po miesiącu? I nie odzyskam kasy?

Pracownik pp

Nie wiem kto pisze te opinie, chyba konkurencja. Pracuje 2 lata, mam 3600 brutto, darmowa opieke medyczna luxmed. Elastyczny grafik, a z nieplatnymi h to jakis absurd!! Nigdy tak nie bylo, pracownicy rozliczani sa co do godziny. Atmosfera super :) p

Tak7Nie4
jola
@Pracownik pp

No to po dwóch latach pracy w której wymagane są tak wysokie kwalifikacje i trudne studia 3600 brutto to chyba nie jest szczyt marzeń...

Tak5Nie

Radar
@Pracownik pp

Jak na kuriera wyplata O.K.

Klaudia
@Radar

Tamara

Miałam zamiar aplikować tylko niepojące są te informacje. Czy warto próbować?

Ida
Nazwa działu: Produkcja

Region północny. Przedmiotowe traktowanie pracownika, zero wsparcia ze strony kierownictwa. W zakładzie pracy atmosfera strachu. Człowiek powinien być wdzięczny losowi za możliwość pracy w tak cudownej firmie. Brak wsparcia merytorycznego, widać u pracowników skutki przewlekłego stresu. Nie polecam Pozostało Tobie 4700 znaków

Niepotrzebny
Nazwa działu: Produkcja

Praca jak na akord w produkcji, stare psujące się analizatory, praca w wysokiej temperaturze przy niskiej wilgotności powietrza, w całej pracowni rozchodzący się nieprzyjemny zapach mieszaniny odczynników, to wszystko mimo, zainstalowanej klimatyzacji, której działaniem chyba nikt się nie przejmuje, nie ma czasu. Nowy pracownik na umowie o pracę dostaje jeden fartuch , obuwie we własnym zakresie.Nikt przy przyjęciu nie mówi o konieczności zostawania ponad etatowe godziny aż do zakończenia analiz, co przy nadmiarze zleceń i aparaturze z przestojami jest nagminne. Człowiek jest tylko dodatkiem do maszyny, instrumentalne traktowanie, nadmiar obowiązków, brak wsparcia dla nowych pracowników. Jest prywatna opieka medyczna, dotacja do nauki języków obcych, karnet na zajęcia sportowe, z których to rzeczy nie ma czasu i siły korzystać jeśli prawie codziennie kończy się pracę ok 22-23 godz. Wypłata jest na czas, według zapewnień kierownictwa istnieje możłiwość wypłaty za nadgodziny lub ich wybranie. Nie wiem jak to jest w rzeczywistości z tymi wypłatami, wybierałem/am zawsze wolne z własnej woli

Diablo

Bielsko-Biała: Nie uczciwe traktowanie ludzi, układziki, nepotyzm. Kierownictwo porażka. Obiecują dużo a zostajesz na umowie zlecenie. Trzeba pilnować godzin. Niskie wypłaty. Jak masz rodzinę i kredyt to nawet nie aplikuj. Zapytasz o podwyżkę? Zostaniesz ironicznie wyśmiany. Starasz się? Nie licz na pochwałe lub premię. W tej firmie nie funkcjonujesz jako człowiek tylko jako przedmiot. Nie warto się poświęcać i wykazywać. Szybko się rozczarujesz pracą. Na początku wydaje się ok, potem zaczyna się cyrk.

Tak45Nie
m
@Diablo

jak sie pracuje to i premia sie zdarza wiec czesc z tych to nieprawda

TakNie1

Szczera
@Diablo

Podobna sytuacja w Białymstoku.... Widzę wszedzie podobne traktowanie ...a potem zdziwienie, że ludzie odchodzą.... Zwiekszajacy się coraz to nakład pracy- nie idący w parze z podwyżkami , .... Typowe kolesiostwo w pracy i faworyzacja ... I tylko ciągle rosnące wymagania.... Nikt długo w takich warunkach nie wytrzyma...

corect

Najlepsze Laboratorium , Najlepszy Personel. Lubię atmosferę w Diagnostyka Laboratoria Medyczne za: super indywidualne podejście do każdego pacjenta

TakNie2

Ola

Zastanawiam się czy takie narzekanie poprawia niektórym samopoczucie? Nikt nie trzyma na siłę .

Tak3Nie1

Ja

Piszecie, że jest tak źle, a jak tylko pojawi się ogłoszenie to jest mnóstwo chętnych i zaraz potem JEST JUŻ NIEAKTUALNE.

Tak8Nie

byly
@Ja

Las rąk do pracy superwarunki 2000 na rękę????

Tak3Nie

Nick

Diagnostyka to firma, która szuka taniej siły roboczej, brak perspektyw, rozwoju. 2 lata temu płacili najniższą krajową, do tego nieplatne nadgodziny...

Tak12Nie

Janusz

@Danny, czy ostatecznie złożyłeś swoją aplikację do firmy? A może nadal się wahasz? Czy ktoś z użytkowników może wypowiedzieć się na temat warunków pracy w firmie i tym samym pomóc użytkownikowi @Danny? Owszem, jest tu wiele opinii ale każda aktualna wypowiedź jest bardzo istotna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Tak1Nie

Danny

Kurczę chciałem zaaplikować na Kuriera ale po opiniach widzę ze nie ma sensu.W tym kraju ciężko o normalnego pracodawcę i godną pensję ????

Janusz

@Pracownik Jest to bardzo poważny zarzut względem firmy Diagnostyka Laboratoria Medyczne. Rozumiem, że taka sytuacja dotknęła Ciebie, tak? Czy w takim wypadku mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tych darmowych nadgodzin, o których wspomniałeś? Pamiętajmy o tym, że informacje, które są tutaj publikowane muszą być prawdziwe.

Tak5Nie

Brak szkoleń i rozwoju, nie mówiąc już o podwyżkach. Jedyne czego jest pod dostatkiem, to darmowe nadgodziny. Odradzam!

Tak17Nie

Ja

Obecny pracownik Diagnostyki Nie warto,nie polecam ,omijajcie szerokim łukiem. Brak podwyżek,żadnej ścieżki kariery,najniższa krajowa dla diagnosty wiele lat po studiach.Tylko wyzysk,przerzucanie ludzi na kolejne stanowiska(zalepianie dziur w grafikach). Podczas kolejnej rozmowy z dyr.med regionu słyszysz,że budżet tego nie przewidział-może za rok.Stagnacja,wypalenie,akord. Sprzęt w miarę ok,ale już drukarki psują się wiecznie.Ze wszystkim radź sobie sam. Tak się nie da.

Tak31Nie

ech
@Ja

Kraków?

BylyPracownikIT

Praca na umowe o prace. Plusy firmy: - samochod sluzbowy do celow prywatnych, - telefon sluzbowy, - laptop sluzbowy. Minusy: - tak jak wyzej -> przymus odbierania nadgodzin, - brak podwyzek, - brak szkolen, - nikle szanse rozwoju -> stagnacja, - mnostwo podpierdalaczy i wlazidup, - brak mozliwosci awansu, - cofanie urlopow, - ciagle oklamywanie pracownika, - wynagrodzenie ponizej sredniej na danym stanowisku, - i wiele innych :) Zakonczenie pracy w Diagnostyce sprzyja poprawie zdrowia psychicznego i fizycznego.

Tak35Nie

r333
@BylyPracownikIT

Zostalem zaproszony na rozmowe czy mozesz podac kontakt do siebie np maila mam kilka pytań

krk22
@r333

R333 na jakie stanowisko ???

r333
@BylyPracownikIT

informatyk oddzialowy

Diagnosta

Tragiczna firma, odradzam kazdemu, kto rozważa rozpoczęcie pracy tutaj. Ciągle bezpłatne nadgodziny, brak możliwości rozwoju, ciężka praca za psie pieniądze - o wiele lepiej iść do Lidla - mniejszy stres i spokojniejsza praca z lepszym socjalem. Zdecydowanie odradzam osobom ambitnym, ktorym zalezy na rozwoju i samorealizacji!

Tak18Nie

Pracowałam w Diagno 2,5 roku i bardzo się cieszę, że ten koszmar już się skończył. Umowa zlecenie 8 zł/h/na rękę, umowa o prace możliwa, ale max. 1400-1500 na rękę. Nadgodziny, które zdarzały się bardzo często - prawie codziennie musiały być odbierane - ale nie było kiedy. Nawet ludzie na umowach zleceniowych musieli odbierać nadgodziny (sic!!!), jeśli w danym dniu było powyżej 7h 35'. Po roku dostałam podwyżkę - UWAGA 6 groszy na godzinę... W ciągu 2,5 roku przez moje byłe stanowisko pracy prześlizgnęło się 12 osób, a sama po pół roku byłam osobą z największym doświadczeniem i najdłuższym czasem pracy. Praca na akord, jak najszybciej, istna fabryka. Faktycznie więcej niż wynik - żeby tylko wypisać i następny i następny. Diagności to zazwyczaj ludzie młodzi, dopiero po studiach, którzy nie mają się nawet od kogo uczyć, bo jest taka rotacja. Po przyjściu do pracy zawsze słyszy się o patowej sytuacji i o tym, że musisz się pośpieszyć, bo nikt nie będzie Ci płacił za siedzenie na kawce. Brak wody dla pracowników - zwykły Eden był za drogi, więc zamontowano filtry do kranów i trzeba było pić kranówkę (rury były stare, zardzewiałe, więc nie raz woda była brązowa - ale co tam, możesz dostać najwyżej sra**ki). Cofane urlopy, wykłócanie się o dzień wolny były na porządku dziennym. Nie ma Cię w pracy, bo masz wolne ? Nie szkodzi, kierownik zawsze do Ciebie zadzwoni o 7 rano dlaczego coś nie jest zrobione/wyjaśnione (podkreślam - nie było Cię przez kilka dni w pracy i nadal nie ma) i wyrazić dezaprobatę, że śmiesz jeszcze spać... Brak podstawowych narzędzi pracy, zamówienia okrojone, termin przydatności.. ha ha ha. Jedyne co miło wspominam, to ludzie z którymi się pracowało. I tyle. Odradzam.

Tak28Nie

Witam, niestety pracuje u nich w katowicach, umowa zlecenie 4 rok, niestety umowa o prace najniższa krajowa lub mniej zalezy od ksiegowego z krakowa, umowa zlecenie 10 brutto bida az piszczy jako kurier zero szacunku dla pracownika, nie polecam, pracuje mam na utrzymaniu zone i dziecko sila wyzsza, jeden plus wyplata na czas

Tak21Nie

On

Diagnostyka Bielsko-Biała: Kurierzy prawie 10 lat pracują na umowę zlecenie, cały czas obiecują im umowę o pracę. Rejestratorki medyczne traktuje się jak śmieci - na rozmowie obiecuje się umowę o pracę a w dzień rozpoczęcia pracy wciska się im umowę zlecenie. Co roku słyszy się, że umowa będzie jak budżet przewidzi. Czyli w ogóle. Zmusza się je do kontaktu z materiałem ludzkim. Nie są szczepione i przeprowadza się im żadnych badań. Tym się ktoś powinien zająć. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo narażenia zdrowia pracownika. Cieszę się, że już tam nie pracuje. Wystrzegajcie się tej firmy

Tak21Nie

supra

Zatrudniają na umowę zlecenie,człowiek ma do czynienia z materiałem biologicznym pochodzenia ludzkiego i nikogo nawet nie szczepią .Trzeba będzie poinformować odpowiednie służby,przecież chodzi o zdrowie i życie ludzi tam pracujących.

Tak26Nie

Zostaw opinię o Diagnostyka Laboratoria Medyczne - Kraków

Chcę opublikować:

Diagnostyka Laboratoria Medyczne