Opinie o Diagnostyka Laboratoria Medyczne w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Diagnostyka Laboratoria Medyczne. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Diagnostyka Laboratoria Medyczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnostyka Laboratoria Medyczne w Kraków

Agata

Na jaką pensję może liczyć diagnosta laboratoryjny świeżo po studiach bez doświadczenia?

SebZ
@Agata

Na taką samą jak diagnosta z 15 letnim doświadczeniem - czyli minimalną.

Jak długo trwa proces awansu w Diagnostyka Laboratoria Medyczne?

SebZ

Bez wazeliny i protekcji ze strony dyrekcji się nie doczekasz, choćby nie wiem co.

Czy w Diagnostyka Laboratoria Medyczne są szkolenia zewnętrzne?

Mgr

Jak sobie jakieś znajdziesz, to są ????

Szkolenie

Raczej srednio - jest tyle badan ze nie starcza na nic czasu, jak pojdziesz na szkolenie to inni pracownicy sa zli bo mozna sie nie wyrobic. Moze to zalezy jeszcze od labu. Tam gdzie jestem jest reakcja taka jaka opisalem. Ogolnie to korpo i liczy sie zysk.....

a5gf

Dzień dobry, czy warto wziąć udział w rekrutacji na stanowisko samodzielnego księgowego w Krakowie? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na tym stanowisku?

Prośba o wykonanie zadania rekrutacyjnego - dokładniej kodu i przesłanie ZIP-em (swoją drogą przesyłanie takich zadań z kodem źródłowym ZIP-em w czasach oprogramowania do kontroli wersji jak Git, to śmiech na sali) z czasem wykonania 5 dni. W mailu informacja o udzieleniu informacji zwrotnej. Zadanie przesłane na dzień kolejny, po czym brak jakiegokolwiek kontaktu do dnia dzisiejszego (minęło 5 tygodni). Niepoważne traktowanie kandydata.

Brak.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
student biotech

Hej, Zastanawiam się nad aplikacją do centrali. Jaka jest rekrutacja na stażystę? Jakie są zarobki stażysty w Diagnostyce w KRK? Dzięki za pomoc

Fabero

Uważajcie na tego pracodawcę bo już na dzień dobry jest niepoważny.czlowiekndzwonibumawia na rekrutację.dzien wcześniej potwierdzam że będe a pan który do mnie dzwonił odpisuję smsa że już zakończyła się rekrutacja i mają pracownika.jednym słowem żałosna firma jak i rekrutacja widmo

nie_warto

szkoda czasu na rekrutacje do nich brak kontaktu w ramach rekrutacji nie odpisuja na maile nie odbieraja telefonow nie wiadomo czy rekrutacja zakonczyla sie czy jeszcze trwa

Emerytka

W Warszawie to płacą 3200 brutto .Plus nadgodziny

janek

na jakie zarobki w 2020r. może liczyć Kurier w "Diagnostyce"??

kurier
@janek

2600 brutto

master
@kurier

w jakich godzinach pracuje kierowca?? sa jakies benefity??

Domi

Wysyłanie tam CV w sprawie pracy to ogromne ryzyko, na szczęście idąc radami znajomych tak zrobiłem, mianowicie zakupiłem starter z nowym numerem i wysłałem jedno jedyne CV z tym numerem do diagnostyki właśnie, wiecie co się stało? W dniu następnym rano, zadzwoniła jakaś pani z oferta jakiś tam badan i innych rzeczy tego typu, oddzwonić na ten numer się nie da, niestety czesc moich danych np historia pracy jest już w ich rekach

Diagnostyka
@Domi

Diagnostyka Sp. z o.o. przetwarza dane kandydatów do pracy wyłącznie w celach rekrutacyjnych i zgodnie z ustalonymi procedurami w tym zakresie. Nigdy nie wykorzystujemy danych kandydatów do oferowania im naszych usług, a dane kontaktowe przetwarzamy wyłącznie do komunikacji z kandydatem w zakresie prowadzonych rekrutacji zgodnie z udzieloną przez kandydata zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli opisane zdarzenie miało miejsce zachęcamy do zgłoszenia sprawy do inspektora ochrony danych pisząc na adres inspektor@diag.pl, gdzie przeprowadzone zostanie postępowanie sprawdzające oraz gdzie można uzyskać dalsze wyjaśnienia.

Aneta

@Koper a wiesz może jak z kierowniczkami w Krakowie? może jest lepiej niż w Poznaniu ?

Koper

"Kierowniczka" jeżeli tak można by ją nazwać, która ma pod sobą punkty w Poznaniu, to po prostu istny koszmar. Zero organizacji, ewidentnie osoba, która otrzymała pracę poprzez znajomość. Całkowita ignorancja w stosunku do pracownika. Odbieranie telefonów? Hahah bez żartów proszę, nie istnieje coś takiego, czasaaami uda się otrzymać od niej SMS. Lub zadzwoni jak coś od Ciebie potrzebuje. W innym przypadku dzwoń sobie cały dzień. Pani Urszula zdecydowanie nie ogarnia punktów pod nią. Słaby kontakt, słaba organizacja. Jedno pytanie powstaje, jak taka osoba otrzymała tak odpowiedzialne stanowisko??? W czasie COVIDu to już wgl koszmar, może ktoś z Krakowa wreszcie by się temu przypatrzył :)? Nie pozdrawiam :) . K.K.

Lena

Zastanawiam się czy dużo zmian wprowadziła firma żeby w obliczu panującej pandemii zapewnić bezpieczną prace dla pracowników?

Zostałam zaproszona na rozmowę w Krakowie. Czekając na rozmowę dokładnie słyszałam rozmowę Pani Kierownik Laboratorium z kandydatką, która weszła wcześniej. No cóż podczas tej rozmowy omówiono z "kandydatką" jej zakres obowiązków, powiedziano jej ile będzie zarabiać, jaki będzie mieć grafik, zabrano ją na oglądnięcie całego laboratorium. Niestety wniosek nasuwa się sam - pracownik został wybrany wcześniej, przed rekrutacją, a sama rekrutacja był jedną wielką ustawką i mistyfikacją. Wstyd i jeszcze raz wstyd!!!!! Jak można zapraszać ludzi na rozmowę i odstawiać taką szopkę? Arogancja i bezczelność!!!

Aya
@Kandydat

Bingo! Dokładnie to samo odkryłam. Szkoda czasu bo rekrutacja jest jedną wielką fikcją niestety ☹️

Witam, niestety pracuje u nich w katowicach, umowa zlecenie 4 rok, niestety umowa o prace najniższa krajowa lub mniej zalezy od ksiegowego z krakowa, umowa zlecenie 10 brutto bida az piszczy jako kurier zero szacunku dla pracownika, nie polecam, pracuje mam na utrzymaniu zone i dziecko sila wyzsza, jeden plus wyplata na czas

Ona
@pracownik

W jakich godzinach pracuje kurier?

Gabriela
@Ona

@pracownik wypowiadał się tu aż cztery lata temu. Nie wiem więc, czy nadal tu zagląda, ale miejmy nadzieję, że tak. Jeśli chodzi o stanowisko kuriera, to Diagnostyka Laboratoria Medyczne szuka osoby zainteresowanej pracą na umowę zlecenie, pracą ok. 5-6h. Dostałaś już od nich propozycję zatrudnienia?

Aya

Aplikowałam parokrotnie. Za każdym razem byłam zapraszana na rozmowę. W ogłoszeniu podają :min średnie Wykształcenie, obsługa Office, szybka pisownia na klawiaturze w sumie nic trudnego. Mimo tego iż skończyłam studia wyższe, spełniałam wszystkie ww warunki za każdym razem w telefonie słyszałam NIE!! Jestem przekonana, że rekrutacja tam to fikcja, mają swoich, rekrutacja mam wrażenie wewnetrza a cała reszta ludzi z zewnątrz to tylko zawracanie (usunięte przez administratora) kwiatkom. Szkoda fatygi, dobrych chęci, zaangażowania w cały proces rekrutacji. Rozmowa trwa parę minut minimum pytań brak zainteresowania kandydatem.. Pani kierownik bardzo szorstka, niemiła, młodsze koleżanki rekruterki również bardzo nieprzyjemne. Nie dostałam jeszcze propo pracy a już usłyszałam że po 3 miesiącach prawdopodobne rozwiązanie umowy, gdyż i tu cytuję "nie wiem czy będziemy chcieli z takimi osobami współpracować. Bywałam na wielu rozmowach rekrutacyjnych, ale tak fatalnej, nieprzyjemnej atmosfery nie zaznałam nigdzie! Przyszłam na rozmowę bardzo dobrze nastawiona, wychodząc czułam się jak śmieć. Rekruterki była na tyle bezczelna iż po rozmowie mnie sama wyprowadziła zamykając mi przed nosem drzwi. Słowa dowidzenia od bijog tam nie usłyszałam, a niby taka kultura.. Być może w innych miastach Polski jest inaczej, w Krk na Życzkowskiego porażka! Najbardziej stresująca i niesympatyczna rozmowa kwalifikacyjna jaka kiedykolwiek odbyłam. Zdecydowanie odradzam!!

On

Diagnostyka Bielsko-Biała: Kurierzy prawie 10 lat pracują na umowę zlecenie, cały czas obiecują im umowę o pracę. Rejestratorki medyczne traktuje się jak śmieci - na rozmowie obiecuje się umowę o pracę a w dzień rozpoczęcia pracy wciska się im umowę zlecenie. Co roku słyszy się, że umowa będzie jak budżet przewidzi. Czyli w ogóle. Zmusza się je do kontaktu z materiałem ludzkim. Nie są szczepione i przeprowadza się im żadnych badań. Tym się ktoś powinien zająć. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo narażenia zdrowia pracownika. Cieszę się, że już tam nie pracuje. Wystrzegajcie się tej firmy

Rabarbar
@On

1. w 2015 roku diagnostyk świętowała swoje 5 lat w Bielsku :) Gdzie tu sens. 2. Praca w laboratorium i zmuszanie do kontaktu z materialem brzmi jak jazda na rowerze i zmuszanie do pedałowania 3. Badania obowiązkowe okresowe uwzględniają diagnoze dokładnie każdego punktu który został wymieniony. W każdej pracy jest jakieś ale, jednak proponuje zacząć podawać prawdziwe argumenty.

Barbara

Zero, kultury,szacunku dla pracownika.Traktowana jesteś jak tania siła robocza.Warszawa-Pielęgniarka

Tata
@Barbara

To są tylko ludzie,

Filip

@Anita Oborniki Wlkp. Takiej sprawy z całą pewnością na forum nikt nie pomoże wyjaśnić tym bardziej, że to forum pracownicze!

Anita Oborniki Wlkp.

Anita Oborniki Wlkp. Od jakiegoś czasu "Diagnostyka" zawitała również nieproszona przynajmniej przez pacjentów do Obornik i przejęła wszystkie punkty pobrań. Badania są coraz droższe a od jakiegoś czasu doliczana jest dodatkowa opłata 4.50 za ... usługę ? Nic z tego nie rozumiem ponieważ płacę za badania czyli jest to usługa więc o jaką dodatkową usługę muszę płacić. Mam zamiar skierować sprawę do sądu o zwrot tej kwoty bo to uważam jest niezgodne z prawem. Często jestem zmuszona robić prywatnie różne badania i nigdzie nie spotkałam się z taką drożyzną. SKANDAL !!! Nie jestem zadowolony z tej "Diagnostyki" ale jakie mam wyjście skoro przejęła wszystkie punkty pobrań ? Jeżeli prawdą jest że warunki pracy i traktowanie pracowników jest naganne to ktoś poważnie powinien się temu przyjrzeć.

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnostyka Laboratoria Medyczne - Kraków

• Jak się pracuje w Diagnostyka Laboratoria Medyczne?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnostyka Laboratoria Medyczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnostyka Laboratoria Medyczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diagnostyka Laboratoria Medyczne?

Kandydaci do pracy w Diagnostyka Laboratoria Medyczne napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diagnostyka Laboratoria Medyczne