Opinie o Diagnostyka Laboratoria Medyczne w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Diagnostyka Laboratoria Medyczne. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Diagnostyka Laboratoria Medyczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnostyka Laboratoria Medyczne w Kraków

Musi

To idź tam gdzie będziesz polecał. Tam gdzie dadzą Ci miliony za leżenie na wersalce. Ja polecam wszystkim którzy chcą pracować. Leni tu nie chcemy .

Kompletna ignorancja problemów jakie występują w PP. Kierownik nie radzi sobie z problemami jakie występują, metodą spychu woli, żeby były załatwiane przez personel miedzy sobą. Zamiatanie problemów pod dywan. niestety problemy jakie występują sa dość poważne i niestety pozostają nierozwiązane. W mojej ocenie to kadra zarządzająca kompletnie nie potrafi ogarnąć tematu i zarządzać oraz brać za to odpowiedzialności.

Ilona

Piszesz o problemach, że występują. Rozwiniesz, co masz na myśli? O jakich problemach konkretnie piszesz?

Ona

Tak

Aaron

Jak wygląda praca jako kurier w tej firmie? Godziny pracy, zarobki, jak wygląda dzień pracy?

Petr
@Aaron

Podpinam się pod pytanie. Jak wygląda tu praca jako kurier ?

Bak

Pracę w głównym oddziale diagnostyki w Krakowie oceniam tak: + nie oczekują doświadczenia + umowa o pracę od początku + dodatki na święta + prywatna opieka medyczna - bardzo szybkie tempo pracy - duża rotacja pracowników w niektórych działach - zbytnie obciążenie pracą - częste nadgodziny (plusem że płatne) - minimalne wynagrodzenie zasadnicze za pracę w systemie zmianowym - do danego działu trafiasz wedle zapotrzebowania, a nie wykształcenia/umiejętności - rekrutacja praktycznie nie istnieje

Bożena
@Bak

To tak średnio bym powiedziała. A jaki tam macie system zmianowy?

Teresa
@Bak

A z czego wynika ta duża rotacja? Najniższa stawka, czy atmosfera w pracy?

@Bożena

System 3 zmianowy, w tym noce i sobota po 12, w zależności od pracowni (lab)

@Teresa

Osobe z innym wyksztalceniem niz diagnosta traktuja jako technika, wiec wynagrodzenie sporo nizsze. Bardzo duzo materialu do przyjecia/analiz. Zmiana popoludniowa (do 22) miała nadgodziny. Szybkie tempo pracy żeby, przerwa jedynie 15 min.

@Bak

Co za glupoty ktoś wypisuje ... teraz praktycznie nie ma roznicy miedzy wyplata technika a diagnosty. Praca jest podzielona i kazdy wie co ma robic

Dorota

A jemu nie chodziło właśnie o to a napisał to w takim kontekście, że według niego jeden powinien więcej zgarniać, a właśnie tyle samo biorą? Uważasz, że po równo jest ok?

Xd
@Dorota

Tu chyba ogólnie ktoś ma problem z wypowiadaniem się i pisaniem poprawną płaszczyzną, więc trudno zrozumieć co autorowi chodziło po głowie.

@Xd

W sensie, że to do mnie? :(

Gabriela
@Bak

To w której pracowni się pracuje po 12 godzin?

Dziki
@Gabriela

W kazdej

@Dziki

To o co chodziło z tym, że coś od pracowni jest zależne?

@Dorota

Różnica miedzy zarobkami technologa a diagnosty bez specjalizacji to jakies 600 zl brutto miesiecznie, serio nie ma roznicy zadnej skoro wykonuja te sama prace?

@Bak

Nie no, no to jest. Może panuje uznanie, że mimo wszystko zrobi to lepiej? Pzt., to nie pierwszy raz gdzie w firmie finansowo docenia się jednak papier.

Prośba o wykonanie zadania rekrutacyjnego - dokładniej kodu i przesłanie ZIP-em (swoją drogą przesyłanie takich zadań z kodem źródłowym ZIP-em w czasach oprogramowania do kontroli wersji jak Git, to śmiech na sali) z czasem wykonania 5 dni. W mailu informacja o udzieleniu informacji zwrotnej. Zadanie przesłane na dzień kolejny, po czym brak jakiegokolwiek kontaktu do dnia dzisiejszego (minęło 5 tygodni). Niepoważne traktowanie kandydata.

Brak.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Jaki jest okres rozliczeniowy w Diagnostyka Laboratoria Medyczne? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Do 10 każdego miesiąca

Pytanko

Hej mam pytanie jak wyglada praca na stanowisku technolog laboratoryjny ? Czy jest możliwość pracy tylko na jedna - poranna zmianę ?

@Pytanko

W centralnym oddziale w Krakowie nie ma takiej możliwości. System 2 lub 3 znianowy.

Czy zdarzają się nadgodziny w Diagnostyka Laboratoria Medyczne?

Byly

Tak, bardzo czesto

@Byly

Aj to słabo, a czemu tak właściwie, zła organizacja pracy? I jak są wynagradzane w takim razie?

Tak, czesto.

A co się dzieje w Warszawie że wszyscy się zwalniają! Ktoś wie?

Dzień dobry. Poszukuję pracy jako kierowca/kurier w firmie Diagnostyka. Na jakie zarobki może liczyć nowy kierowca i czy od pierwszego dnia jest proponowana umowa o pracę? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Jak wygląda sprawa z miejscami parkingowymi dla pracowników Diagnostyki na Życzkowskiego? Czy można dostać kartę do wjazdu za szlaban/parking podziemny?

Nina
@Kandydat

Bez szans :)

@Nina

Ale tak właściwie to czemu? :( Nie można ewentualnie sobie jakoś na to zasłużyć?

waldi

Ogolnie nie jestem zadowolony

I'm new :)

Czy da się wyciągnąć 5k na ręke z dodatkami i nadgodzinami?

Lab
@I'm new :)

5k na rękę - dobry żart Diagnosta ze specjalizacją z łaską 4600 brutto i robi na 3 stanowiska rejestruje, pobiera i w labie. Jak się upomni i więcej to słyszy, że tyle do będziesz miał jak będziesz na stanowisku kierownika Tak interpretują ustawę. Jak Ci się nie podoba to żegnaj na Twoje miejsce 10 chętnych.

@Lab

Porada - jak nie chcą dać minimum ustawowego to wyślij pracodawcy przez kancelarię prawną żądanie dostosowania wynagrodzenia do ustawy z wyrównaniem wstecz. Zaraz dostaniesz propozycję "ugody". Ta ich "interpretacja ustawy" to zwykła ściema i w życiu nie zaryzykują jej sprawdzenia przed sądem, bo to dla nich z góry przegrana sprawa. Z tego co wiem to jedyny taki lab w PL który płaci pracownikom poniżej minimum ustawowego.

Ocelot
@Lab

Dokładnie jest tak jak pisze @I'm new :) Robisz dosłownie wszystko jesteś rejestratorką w 1 czasie za chwilę robisz badania, sprzątaczka na dyżurach, często robisz na 2 pracowniach bo ludzi nie ma, na szkolenia nie wysyłają tylko żeby rypac dla nich, brak motywacji z takimi zarobkami najniższa w zawodzie zg. Z ustawą nic ponadto pomimo stażu pracy i starań jakichkolwiek. A pójdź po podwyżkę to tak Cię docenią że możesz się zwolnić znajdą niedoświadczona, której dadzą tyle samo ..gdzie tu logika? Pracownicy traktowani są przedmiotowo!! Czujesz jak przedmiot gorszego sortu. Odradzam pracę!!

Witam, czy mógłby ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy w Diagnostyka laboratorium w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego? Jak wygląda praca na stanowisku technologa laboratoryjnego? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jakie godziny pracy (czy jest to praca na jedną zmianę)? Czy warto na początek?

Bożena
@:)

Można wiedzieć, gdzie znalazłaś ofertę pracy? Chętnie dowiem się jakie mają wymagania :)

Józef

Rekrutacja do tej firmy to jakieś nieporozumienie! Nie dajcie się nabierać! Firma ogłasza zapotrzebowanie na informatyka, oczekiwania ma konkretne, od siebie nic jakie warunki pracy płacy proponuje. Żądają podania z góry za ile zgodzisz się pracować Nie da się do nich dodzwonić w tej sprawie, oddziały które mają dostać tego informatyka dla których prowadzona jest rektutacja nic o tym nie wiedzą Cwaniacy czekają aż zbierze się banda naiwniaków najlepiej ze 100-tka, każdy poświęci czas na pisaninę i etapy "rekrutacji" a na koniec okaże się że praca 12 godz za 2500 zeta! Nie ma co . Cwane towarzycho!!! Wymagania kosmiczne a chcą złowić naiwniaka na 3 miechy a potem następny. Dochody na kovidku lepsze jak na narkotykach a cwaniacy chcą mieć kwalifikowanych polaków za grosze, za 500 ojro, poniżej płacy śmieciarza w niemczech. Wnioski niech każdy wyciągnie sobie sam. Nie dajcie się naciagać cwaniakom. Już lepiej jechać do tych niemiec na pół roku do pracy bele gdzie, drugie pół roku dla siebie a jeszcze dochód będzie 2x tyle co tutaj. Jakieś Luxmedy? Paczka raz w roku? Nie dajcie się naciągać na jałmużnę bo nas zgnoją.

Jak Wasze pensje po podwyżce?

Na jakie pensje mogą liczyć osoby po analityce medycznej? Ile zarabiacie i po ilu latach pracy? Jak wpłynęła na Was rządowa podwyżka do 4186zl? Dostaliscie cos wiecej?

Mgr
@Jak Wasze pensje po podwyżce?

Nie wiem jak są sformułowane inne umowy, przed ustawą miałam podstawę + dodatek obecnosciowy. Po wymaganym minimum różnice odjeli z dodatku, tak żeby podstawa się zgadzała. Staż pracy - ponad 4 lata w zawodzie. Pewnie zależy od kierownika czy dostaniesz więcej... I twoich zdolności negocjacyjnych, zawsze warto próbować :)

Diagnostka
@Mgr

Ja mam 1 rok doświadczenia i dostałam 6000 brutto

diagnosta
@Jak Wasze pensje po podwyżce?

15 lat doświadczenia i specjalizacja. Podwyżka 4zł brutto (zasadnicze podniesione do minimum dla diagnosty bez specjalizacji, obcięty dodatek). Kierownik stwierdził, że takie są wytyczne i trzeba negocjować z dyrekcją. Skończyło się na propozycji 200zł więcej. Naprawdę szkoda czasu na pracę w tej firmie...

@diagnosta

A czy jest jakis dodatek za prace z probkami (usunięte przez administratora) Ile mozna dorobic za prace z takimi probkami?

2Y

Jakie widełki na diagnostę w laboratorium z 2-3 letnim doświadczeniem? Czy są podwyżki inflacyjne co roku? Czy są premie (na ile można liczyć)?

SebZ
@2Y

Generalnie na minimalne zarobki i traktowanie jak (usunięte przez administratora) którego w każdej chwili można wymienić na sprawniejszy model.

@2Y

Wszyscy diagności dostają obecnie ustawowe minimum wg najniższego współczynnika wg ustawy (4186,-zł brutto w 2021r) - bez względu na doświadczenie, stanowisko, czy posiadaną specjalizację. Tylko kierownik ma wynagrodzenie wg współczynnika 1,06. Przy odrobinie szczęścia można wynegocjować 200-300zł więcej. Dodatek regulaminowy za obecność został obcięty po wprowadzeniu minimów ustawowych. Innych dodatków (stażowe, funkcyjne, itp.) nie ma. Wg dyrekcji regionalnej są to odgórne wytyczne centrali.

2Y
@diagnosta

Ile można wyciągnąć z dodatkiem covidowym miesięcznie?

mixx

Pracował ktoś jako magazynier w Krakowie ul półłanki 18 i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

,,,

Wykorzystywanie pracowników punktów pobrań to standard. Pacjentów jest bardzo dużo, a ilość personelu stale ograniczana (przecież mniej osób może wykonywać tą samą pracę, oszczędności). Wszelkie zgłaszane problemy są ignorowane. Wynagrodzenie naprawdę niskie. Zarządzanie to jeden wielki chaos. Jako praca dorywcza (umowa zlecenie) całkiem w porządku. Natomiast dłuższe wiązanie się z tą firmą i angażowanie w prowadzenie punktów pobrań kończy się wykorzystywaniem pracowników. Jedynym plusem jest naprawdę dobra atmosfera pracy między pracownikami punktów pobrań. Zarządzanie i współpraca z kierownikami to koszmar. Jako praca na etacie i długoterminowo raczej nie polecam.

SZ

Czy ktoś ze starszych asystentów dostał podwyżkę ustawową wg współczynnika 1,06, tj. 5478,-zł brutto wynagrodzenie zasadnicze w 2021r? Diagnostyka wymyśliła sobie, że starszy asystent jest zawodem nie wymagającym specjalizacji i nie przysługuje mu ten współczynnik, co jest wprost niezgodne z ustawą i rozporządzeniem o laboratoriach. Czy ktoś zgłaszał to do MZ, NFZ, PIP czy KIDLa? Czy ktoś założył sprawę w Sądzie Pracy? Firma ewidentnie liczy na to, że nikt się nie wychyli i sprawa przycichnie.

@SZ

Polecam wnieść pozew o wyrównanie do kwoty ustawowego minimum.

Nie polecam nikomu, ani pacjentom ani przyszłym pracownikom. Pracy jest tak dużo, że człowiek nawet nie ma czasu się napić wody czy zjeść. Badania wykonywane pod presją czasu co negatywnie wpływa na jakość i rzetelność badań.

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnostyka Laboratoria Medyczne - Kraków

• Jak się pracuje w Diagnostyka Laboratoria Medyczne?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnostyka Laboratoria Medyczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnostyka Laboratoria Medyczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diagnostyka Laboratoria Medyczne?

Kandydaci do pracy w Diagnostyka Laboratoria Medyczne napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diagnostyka Laboratoria Medyczne