Copylandia - Snaplandia
counter
2 10 4 5 1
Klientka Nowy wpis

Niestety jak wyglądają sprawy związane z zatrudnieniem w tej firmie, tego nie wiem bo nigdy tam nie pracowałam. Natomiast postaram się opisać jak wygląda współpraca z firmą CopyLandia z punktu widzenia stałego Klienta. Jak wspomniałam wcześniej jestem stałą klientką CL od ponad 3 lat. Przez tak długi okres czasu (chcąc czy nie chcąc) człowiek może zauważyć wiele rzeczy i poznać osoby pracujące tam na co dzień. Podczas mojej kilkuletniej współpracy przewinęło się wielu pracowników jedni bardziej ogarnięci drudzy w ogóle, w obecnym momencie mają tam chyba najlepszą ekipę (ever) zawsze uśmiechnięci, pomocni i co najważniejsze elokwentni :) Ja sama w sobie jestem dość wymagającą osobą, tak że nigdy ze mną nie mieli z górki a wręcz przeciwnie. To co trzeba przyznać to jakość i terminowość w CopyLandi moim zdaniem jest zadowalająca w 99%, zamówienia zawsze są gotowe na czas, czasem udaje się zrobić je wcześniej wówczas dostaje maila lub telefon że zamówienie gotowe do odbioru, co do jakości druku to na początku miałam trochę zastrzeżeń ale po poznaniu profilów na których drukują ich urządzenia nie ma do czego się przyczepić. Ja osobiście polecam z całego serca CopyLandie na ul. Królewskiej i cieplutko ściskam wszystkich pracowników i właścicieli.

git Nowy wpis

Pracowałem tam około roku, to że robi się wszystko na kilku stanowiskach to fakt ale taka jest specyfika pracy, zresztą w każdym punkcie poligraficznym tak to wygląda. Co do wynagrodzenia to ja nie narzekałem nigdy, pieniądze zawsze na czas i wszystko rozliczone po bożemu.

anonymous Nowy wpis

Tak. Z całą pewnością mogę się pod tym podpisać. Praca wszędzie, na każdym stanowisku. Co do umowy.... marzenie. Może 2~3 pracowników w firmie miało o pracę i nie wiem czy i tak nie dostawali pieniędzy "pod stołem". Reszta zlecenie albo bez umowy, żenada. Szefostwo chętnie pociąga do odpowiedzialności finansowej za byle pierdoly a szkolenie? To jest ot masz i pracuj. Brak kwalifikacji u osoby która mnie niby "szkoliła". Długo nie popracowałam/em> Edit: latem stanowisko grafika to sałna ;)

Max

Ostrzegam przed tą firmą, szukają grafika i drukarza :), a tak naprawdę będziesz robił wszystko od zdjęć klienta przez sprzedaż, na projekty masz jakieś 5 min, a stanowisko pracy grafika to 5 st. C w zimie i ergonomia Wartburga. Kasa tez bardzo średnia zważywszy ze pracujesz na 10 stanowiskach naraz. Praca dla desperatów nie polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Copylandia - Snaplandia - Krąków

Copylandia - Snaplandia