Opinie o Agrobud BHP S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agrobud BHP S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agrobud BHP S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrobud BHP S.A. w Wrocław

Marek Nowy wpis

Zdradzicie w jakich godzinach pracujecie ?

Waldi

Jak człowiek ma umiejętności do sprzedaż to z pewnością zarobi dobre pieniądze

@Waldi

Hahah najniższa krajowa zatrudnienie. Marna reszta pod stołem.

Momo Nowy wpis
@anonymous

Pieprzysz głupoty chłopcze... Owszem, zatrudnienie na najniższą, ale dają 50% od wypracowanej marży, brutto. Jeżeli masz jaja, zarobisz powyżej 10 tys brutto w miesiącu.

Joanna Nowy wpis

@Zuza Możesz mieć trochę racji. Jesteś w jakiś sposób związana z tym pracodawcą? @Karo Firma stawia Wam zatem duże wymagania. Czy udało Ci się uzyskać kiedyś taką prowizję? @anonymous Narzekasz na finanse. Pamiętaj jednak, że akurat te kwestie należy rozpatrywać indywidualnie. Jak dług masz staż pracy w Agrobud BHP?

Dagmara

Witam. Widzę , że w Poznaniu poszukują przedstawiciela handlowego. Czy coś się zmieniło na lepsze w tej firmie ? Oferują bardzo duże prowizje do 15 tys. Zł. Kusi mnie ta oferta. Proszę o informację.

Karo Nowy wpis
@Dagmara

Nie polecam. Aby mieć prowizje 15 tys. Należy sprzedać towar za ok.50 tys zl marży w miesiącu co najmniej

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Agrobud BHP S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Są na forum jacyś pracownicy firmy Agrobud BHP S.A.? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Nie ma żadnych dobrych.

szczery

No cóż!!! Firma, która nic sobą nie reprezentuje. Na rozmowie złote góry obiecują (standard), a później... Umowa na 6 miesięcy tzw. ochronka. Na ochronce dostajesz samochód (kia picanto albo hyundai i10) i kartę paliwową z limitem 800 zł miesięcznie (nie starczy na cały miesiąc jak będzie się jeździło po klientach, bo samochody palą jak smoki). Będzie stary laptop (ale działający) i telefon z całkiem niezłym abonamentem (i to jest plus). Aha i zarobki na początek ok. 1800 zł brutto. A co potem??? No nic. Jeśli uda Ci się przetrwać przez ochronkę to dostaniesz kolejną umowę. Ale co z tego. Jeśli chcesz firmowy samochód to płać za niego leasing ( ok. 700 zł miesięcznie bez możliwości wykupu po spłacie leasingu), jak nie to śmigaj własnym autem. Chcesz laptop to płać za niego ( nie dużo ok. 80 zł na miesiąc i też laptop nie będzie Twój). Chcesz telefon to również za niego zapłać (abonament też ok. 80 zł). No i paliwo (na miesiąc wydasz od 700 do 1000 zł miesięcznie). Razem na narzędzia niezbędne do pracy miesięcznie wydasz około 1560 zł do 1860 zł. Czyli już wydałeś więcej niż Twoja wypłata. A co z wypłatą??? Owszem dostaniesz ją na konto ale musisz sobie za nią zapłacić (podstawa, zus, podatek). A jak na to zarobić??? Musisz zrobić marżę. Dostaniesz prowizję 50% marży. Fajnie co??? tyle tylko, że z marży 10000 zł dostaniesz 5000 zł minus 3% na prowadzenie oddziału co daje nam 4950 zł. Od tego odliczmy naszą wypłatę, którą dostaliśmy na konto i koszta miesięczne za narzędzia pracy to zostaje nam około 1290 zł. No ale to jeszcze nie wszystkie wydatki. Pamiętaj o tym, że każde wysłanie paczki do klienta jest płatne ( około 10 zł za paczkę do 30 kg) no i płatności za logowanie ubrań do klientów ( licz średnio 5 zł za logo i jeśli masz klientów to wydasz na nich około 300-400 zł miesięcznie). To już nam się zmniejsza nasza prowizja do ok 900 zł. No i co najważniejsze to moje gratulacje jeśli zrobisz marżę 10000 zł. Ale przypuszczalnie masz taką i po miesiącu dorabiania się

k.s
@szczery

Cześć panowie czy warto tam pracować jako handlowiec ? czy ktoś tam pracował jako handlowiec jeśli tam to proszę o kontakt : 664030258

PB
@k.s

Nie warto pracować. Musisz własnym samochodem wozić towar i jezdzi do klientów, musisz zarabiać najpierw na ZUS, wynagrodzenie itp. a potem na swoją pensje. Koszty po Twojej stronie. Towary droższe niż u konkurencji, a jakość nie zachwyca. W zależności jaki oddział Cię interesuje.

T.
@szczery

Potwierdzam, co mówi przedmówca. Piramida finansowa. Sami biorą 50% marzy,która jest wypracowana przez Ciebie,a dla Ciebie ochłapy. Zarabiasz na swoje ZUSy,wynagrodzenie na konto, koszty nadruków,wysyłek z Twojej marzy zabierane. Dodatkowo koszty paliwa , jeżeli jeździsz swoim autem po Twojej stronie. Rozliczenia są na podstawie wypisywania delegacji uzytkowania swojego auta. Zatrudnienie na najniższą krajową (wybierasz czy chcesz 1/4,1/2,3/4,cały) ale za to płacisz. Nie marnuj czasu na to. Lepiej założyć swoją firmę i robić to samo. Więcej zarobisz. Dostępność towarów jest lepsza , bo producenci juz sprzedają bezpośrednio towary, które można u nich dostać.

Dostawca

Nie polecam współpracy z tą firmą. Zalegają po terminie dostawcom (czekam na zapłatę faktury już miesiąc, a termin był 30 dni od wystawienia faktury). Pracownicy niektórzy niekompetentni na stanowiskach, o których nie mają pojęcia. Pustki w Hurtowni, na zamówione towary trzeba czekać. Przedstawiciele zatrudnieni na śmieciówkach, 'ciemne interesy' kręcone. Odradzam zdecydowanie. Konkurencja idzie za to do przodu, zamawia u mnie towar również i płaci za to przed terminem, sprzedaż idzie do przodu, wprowadzane nowe produkty i klient ma w czym wybierać. Tu od kilku lat te same towary. Laur konsumenta można w dzisiejszych czasach kupić. Po przejęciu przez spółkę Impel S.A. , firma ta dba by jej spółki dobry miały marketing. Poza tym prawda jest taka, że coraz drożej się robi tam. Z roku na rok coraz gorzej. Najlepiej sprawdzić to na własnej skórze.

Ta firma to żart. Nie dotrzymują umów, kłamią. Odradzam jakikolwiek kontakt. Mi są winni pieniądze i walczę o ich zwrot!

smok wawelski
@Michał

Na jakim stanowisku pracowałeś?

mikko

firma uzyskałA Konsumenckiego lidera jakości 2015 a to jednak o czymś świadczy i moim zdaniem zamyka usta wielu hejterom którzy próbują tutaj na forum tak zajadle atakować, pozdrawiam, dla MNIE SUPER FIRMA

Zawiedziona

Nie prawda wyzysk i nepotyzm może nie dotyczy to wszystkich szefów jednak ja akurat trafiłam na takiego. Z obiecanej pensji podczas rozmowy rekrutacyjnej otrzymywałam 2/3 i nawet nie mogłam reklamować, bo umowę o pracę zobaczyłam i dostałam do podpisania po 1,5 miesiącu pracy i dopiero wtedy się dowiedziałam, że 1/3 mojej pensji to ma być premia ( której na dodatek nie było na umowie) i oczywiście zawsze coś się znalazło żeby jej nie wypłacić. Nawet nigdy nie zostałam poinformowana, że mi ją zabrano.

zainteresowana
@Zawiedziona

A na jakim stanowisku pracowałaś?

maly

Witam..tez jestem ciekaw jak tam sie pracuje i czy atmosfera jest ok ..

nasturcja

Mam pytanie czy na magazyn na Bielanach zatrudniają też kobiety czy tylko mężczyzn.Czytałam ogłoszenie że potrzebują pracownika magazynu, praca jednozmianowa więc jestem ciekawa.

as

a teraz po przejęciu przez impela to jeszcze gorzej sciema na każdym kroku, ciagle gadanie że firma nie przynosi dochodu, trzeba ciąc koszty itp a zyski które sa ze spółki zoo do sa to tajemnica .[usunięte przez moderatora] dokłada marżę do importów a zysku nie ma? w żyhciu nie wierze

aktualny pracownik

dokładnie tak to wygląda bez ściemy

szczery

garba na koncie masz około 2300 zł. No ale zejdźmy na ziemię więc masz marżę około 5000-6000 zł więc jeździsz własnym samochodem, rozdajesz klientom prywatny nr telefony i pracujesz na własnym sprzęcie. Zaczynasz oszczędzać paliwo więc nie jeździsz już tak często po klientach i zaczynasz kręcić się wokoło własnego ogona. Nie masz czasu na urlop, bo przecież nikt za ciebie nie pojedzie do klienta, a w ciągu miesiąca masz około 2000 wypłaty. Pamiętaj, że zapierniczasz cały miesiąc tak jakbyś miał zarobić minimum 5000 zł. Nie polecam pracy w tej firmie, chyba, że chcesz utknąć w bagnie na dobre. No i pamiętaj, że jesteś związany z tą firmą umową lojalnościową więc jesteś [usunięte przez moderatora].

Zostaw merytoryczną opinię o Agrobud BHP S.A. - Wrocław

Agrobud BHP S.A.