Agrobud BHP S.A.

Wrocław

Opinie o Agrobud BHP S.A.

szczery 2012-08-09 10:31:21
No cóż!!! Firma, która nic sobą nie reprezentuje. Na rozmowie złote góry obiecują (standard), a później... Umowa na 6 miesięcy tzw. ochronka. Na ochronce dostajesz samochód (kia picanto albo hyundai i10) i kartę paliwową z limitem 800 zł miesięcznie (nie starczy na cały miesiąc jak będzie się jeździło po klientach, bo samochody palą jak smoki). Będzie stary laptop (ale działający) i telefon z całkiem niezłym abonamentem (i to jest plus). Aha i zarobki na początek ok. 1800 zł brutto. A co potem??? No nic. Jeśli uda Ci się przetrwać przez ochronkę to dostaniesz kolejną umowę. Ale co z tego. Jeśli chcesz firmowy samochód to płać za niego leasing ( ok. 700 zł miesięcznie bez możliwości wykupu po spłacie leasingu), jak nie to śmigaj własnym autem. Chcesz laptop to płać za niego ( nie dużo ok. 80 zł na miesiąc i też laptop nie będzie Twój). Chcesz telefon to również za niego zapłać (abonament też ok. 80 zł). No i paliwo (na miesiąc wydasz od 700 do 1000 zł miesięcznie). Razem na narzędzia niezbędne do pracy miesięcznie wydasz około 1560 zł do 1860 zł. Czyli już wydałeś więcej niż Twoja wypłata. A co z wypłatą??? Owszem dostaniesz ją na konto ale musisz sobie za nią zapłacić (podstawa, zus, podatek). A jak na to zarobić??? Musisz zrobić marżę. Dostaniesz prowizję 50% marży. Fajnie co??? tyle tylko, że z marży 10000 zł dostaniesz 5000 zł minus 3% na prowadzenie oddziału co daje nam 4950 zł. Od tego odliczmy naszą wypłatę, którą dostaliśmy na konto i koszta miesięczne za narzędzia pracy to zostaje nam około 1290 zł. No ale to jeszcze nie wszystkie wydatki. Pamiętaj o tym, że każde wysłanie paczki do klienta jest płatne ( około 10 zł za paczkę do 30 kg) no i płatności za logowanie ubrań do klientów ( licz średnio 5 zł za logo i jeśli masz klientów to wydasz na nich około 300-400 zł miesięcznie). To już nam się zmniejsza nasza prowizja do ok 900 zł. No i co najważniejsze to moje gratulacje jeśli zrobisz marżę 10000 zł. Ale przypuszczalnie masz taką i po miesiącu dorabiania się
szczery 2012-08-09 10:42:47
garba na koncie masz około 2300 zł. No ale zejdźmy na ziemię więc masz marżę około 5000-6000 zł więc jeździsz własnym samochodem, rozdajesz klientom prywatny nr telefony i pracujesz na własnym sprzęcie. Zaczynasz oszczędzać paliwo więc nie jeździsz już tak często po klientach i zaczynasz kręcić się wokoło własnego ogona. Nie masz czasu na urlop, bo przecież nikt za ciebie nie pojedzie do klienta, a w ciągu miesiąca masz około 2000 wypłaty. Pamiętaj, że zapierniczasz cały miesiąc tak jakbyś miał zarobić minimum 5000 zł. Nie polecam pracy w tej firmie, chyba, że chcesz utknąć w bagnie na dobre. No i pamiętaj, że jesteś związany z tą firmą umową lojalnościową więc jesteś [usunięte przez moderatora].
aktualny pracownik 2012-09-26 00:36:24
dokładnie tak to wygląda bez ściemy
as 2013-01-05 12:16:05
a teraz po przejęciu przez impela to jeszcze gorzej
sciema na każdym kroku, ciagle gadanie że firma nie przynosi dochodu, trzeba ciąc koszty itp
a zyski które sa ze spółki zoo do sa to tajemnica .[usunięte przez moderatora] dokłada marżę do importów a zysku nie ma? w żyhciu nie wierze
nasturcja 2016-02-02 13:06:11
Mam pytanie czy na magazyn na Bielanach zatrudniają też kobiety czy tylko mężczyzn.Czytałam ogłoszenie że potrzebują pracownika magazynu, praca jednozmianowa więc jestem ciekawa.
maly 2016-02-03 01:18:54
Witam..tez jestem ciekaw jak tam sie pracuje i czy atmosfera jest ok ..
Zawiedziona 2016-05-04 21:50:38
Nie prawda wyzysk i nepotyzm może nie dotyczy to wszystkich szefów jednak ja akurat trafiłam na takiego. Z obiecanej pensji podczas rozmowy rekrutacyjnej otrzymywałam 2/3 i nawet nie mogłam reklamować, bo umowę o pracę zobaczyłam i dostałam do podpisania po 1,5 miesiącu pracy i dopiero wtedy się dowiedziałam, że 1/3 mojej pensji to ma być premia ( której na dodatek nie było na umowie) i oczywiście zawsze coś się znalazło żeby jej nie wypłacić. Nawet nigdy nie zostałam poinformowana, że mi ją zabrano.
zainteresowana 2016-06-27 11:39:38
A na jakim stanowisku pracowałaś?
mikko 2016-10-17 20:58:05
firma uzyskałA Konsumenckiego lidera jakości 2015 a to jednak o czymś świadczy i moim zdaniem zamyka usta wielu hejterom którzy próbują tutaj na forum tak zajadle atakować, pozdrawiam, dla MNIE SUPER FIRMA
Zostaw swoją opinię o Agrobud BHP S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrobud BHP S.A.