MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Witam serdecznie. Aplikuję na stanowisko kierownika elektromarketu. Mam ponad 10 lat doświadczenia w handlu na stanowisku kierownika. Chciałbym zapytać jak praca kierownika wygląda od podszewki i na jakie wynagrodzenie można liczyć. Będę zobowiązany za każdą podpowiedź. Pozdrawiam Artur

Stary wyga

Mało co zaglądam na takie portale, kumpel rzucił hasło zobacz. I czytam i mam wkurw co ludzie potrafią nawygadywać. Zahaczyłem się tu 4 lata temu i nie narzekm. Są trudniejsze chwile bo i co ma ich nie być życie. Ale dobrych jest więcej i już. żadna filozofia ludziska. Pozro marudy

nowy

Cześć, Jaka jest podstawa wynagrodzenia w Warszawie? Są benefity lub dodatki?

Bary
@nowy

Benefitów trochę jest. ME nie odstaje in minus w tym względzie od innych firm. Za to plusem dużym są zniżki na srzęt.Wszyscy już jesteśmy obkupieni

Przyszły KS

Witam, na jaką podstawę można liczyć jako Kierownik Elektromarkeu?

Rob
@Przyszły KS

4200 brutto

Doradca Klienta

Po przywitaniu się i przedstawieniu zakresu obowiązków i mojej przeszłości, przeszliśmy do tzw scenki sprzedażowej, w której musiałem przedstawić propozycje jak największej ilości produktów dla klienta, uzasadnić dlaczego ma kupić droższy produkt oraz powiedzieć coś o nowym laptopie. Dodatkowo później przekonać go do zakupu na raty i zachęcić do skorzystania z promocji. Ogólnie rozmowa trwała ponad godzinę, czułem się swobodnie a kierownik sklepu doceniał moje doświadczenie oraz wiedzę.

1. Jak przekonać klienta do wyboru laptopa za 6 tysięcy, gdy on chce tego za 4 tysiące? 2. Co w przypadku agresywnego klienta, któremu nie działa sprzęt i chce go reklamować? 3. Jak namówić klienta na wybór ubezpieczenia za 1,5 tysiąca? 4. Jakie dodatkowe produkty można zaproponować do laptopa?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tomaszzaczek7@gazeta.pl

Witam chciałbym bardzo podziękować Pani Karolinie z sklepu Marki Piłsudskiego 200 za zaangażowanie i wkład osobisty podczas reklamacji ekspresu do kawy gdzie chciałbym podkreślić zaangażowanie oraz prosic o wyróżnienie Pani Karoliny jako pracownika pelen profesjonalizm pozdrawiam Tomasz Zaczek

Janusz

Słyszałem, że na start dają 10 000 zł na rękę, a z premią to i 20 000 zł :D Wy to jesteście naiwni, jak zarobicie 2500 to się cieszcie.

Piotrek
@Janusz

widać jakość Twojej pracy :) ja po 4 miesiącach w ME zarabiałem 4k, obecnie 5k bez problemu, z konkursami pod koniec roku nawet do 7k. i to małe miasto w małopolskim :)

@Piotrek

Przebijam. Średnio 10-11 tysiecy na miesiąc. Rekord 16. Jedno z większych miast woj. Śląskie. Pisze właśnie z salonu Lexusa, czekam na jazdę próbną majestetycznym ES-em w hybrydzie. Zaraz usłyszę jak gra audio Mark Levinson. Ten chłam który sprzedajemy na codzień zwykłym zjadaczom chleba nie jest wart nawet obudowy jednego małego głośnika przy klamce w lewych tylnich drzwiach

Seba
@Piotrek

Hahaha dobre ludzie w co wierzycie haha

Kolega z pracy
@Piotrek

Może opowiesz mi jak to robisz i dlaczego zmieniłeś imię?

ciągle pracuję

Na umowie zarobki poniżej (usunięte przez administratora), wszystko do wyrobienia z premii sprzedażowej.

obecny pracownik

To moje trzecie podejście do wystawienia opinii- poprzednie skasowane z automatu? (usunięte przez administratora) Z prowizji sprzedaży należy uzbierać dwieście złotych, żeby dopiero wejść w okolice "(usunięte przez administratora)", więc tak jakby tej podwyżki na rok 2021 nie było. Nikt problemu nie widzi, bo przecież w "bonusie" zawsze te dwieście złotych każdy uzbiera- bezsens. Jedyne co ratuje przed zarabianiem mniej niż na umowie to zapis, że nie ważne co, ale minimalne wynagrodzenie dostaniesz- mowa tu o zamknięciach z powodu covida itd, co nie zmienia faktu że przy wypłatach w normalnym trybie pracy podwyżki minimalnego wynagrodzenia nie można odczuć, bo jej nie ma.

Pawel

Mam pytanie. Jak wygląda rozmowa na kierownika sklepu? Z góry dziękuje za odpowiedz

@Pawel

Też mnie to ciekawi, zastanawiam się jakiego stażu pracy na podobnym stanowisku wymagają od kandydatów i jaką stawkę proponują w MediaExpert. Jeśli sam wybierzesz się na rozmowę, to koniecznie daj znać jak to wyglądało, takie informacje na pewno będą cenne dla innych na forum. :)

Pracownik ME

Stanowiska specjalista ds.sprzedazy itp. Wsadzcie sobie w 4 litery wszyscy czy robisz dzień czy 14lat masz tyle samo albo nawet mniej młodzi śmieją się z starych pracowników zero szacunku

Kieras
@Pracownik ME

Walcz o swoje. Bądź asertywny, powiedz co Cię boli, a na pewno będziecie rozmawiać. narzekanie tutaj nic ci nie da. Zobacz, to tak jak z telefonią komórkową - nowy klient zawsze ma lepsze warunki niż stary. Takie życie. Summa summarum - pogadaj z kierownikiem, przedstaw efekty swojej pracy. Powodzenia!

@Pracownik ME

Ja mam lepsze "KPI" niż większość moich kolegów na salonie a nie jestem specjalistą choć w handlu długo pracuję,jestem doradcą i wiem że zaangażowanie te całe kpi i inne aspekty nie mają na to żadnego wpływu ani na podwyżkę ani na napis na koszulce "specjalista".Samo życie...nie narzekam ale uważam że "góra"powinna automatycznie robić z doradcy specjalistę i dawać podwyżki tym co się starają i wykazują,bo prosi to się świnka a nie człowiek z dumą i ambicjami...Znający swoją wartość pracownik oczekuje że ktoś go doceni,proste jak budowa cepa.

Trochę logiki....
@Kieras

Każdy kierownik wie na salonie ile dany pracownik jest warty.Jeśli pracownik jest słaby a zarabia więcej zabiera mu się i daje temu który bardziej się angażuje i ma lepsze wyniki to logiczne jak 2+2.Jeśli pracownik musi udowadniać kierownikowi że jest lepszy od innych i zasługuje na więcej to jaki autorytet ma mieć ten pracownik do tego kierownika?

Kolo
@Kieras

Przez taki tok rozumowania,system zarządzania jesteśmy 30 lat za zachodem.Bo w Polsce każdy wie że grając w c....zarobi tyle co ten co się stara a z reguły ci co się starają są bardzo ambitni,dumni i honorowi i szybciej odejdą niż się będą o coś prosić.W rezultacie zostanie ten który nic nie robi bo mu dobrze...

Bartas87
@Kolo

Cześć. Czytam, zastanawiam się i jedyne co mogę ci poradzić, to słowa Jacka Walkiewicza, mówcy motywacyjnego, który obala mit, że pokorne ciele dwie matki ssie. Jesteś dobry, starasz się, to kierownik pewnie to zauważy. Chcesz mieć pewność, że tak się stanie albo chcesz przyspieszyć ten proces? Powiedz mu o tym. Powodzenia!

Odwagi
@Takie życie...

Ale nie rozumiem co Cię powstrzymuje, żeby powiedzieć przełożonemu, że należy Ci się podwyżka lub awans? Jeśli masz argumenty, to działaj. Samo nic się nie zrobi, Trochę asertywności kolego

@Odwagi

Nie narzekam a już tym bardziej o nic nie poproszę,duma mi nie pozwala,asertywności używam ale nie w takich przypadkach.Na szczęście jestem ogarnięty więc sobie zarobię tyle ile będę potrzebował,nie mam z tym problemu,napisałem tylko jak wygląda system...

kamil
@Takie życie...

Czyli da się zarobić. I super.

@kamil

Oczywiście że się da i na pracę też narzekać nie mogę.Pisałem o czymś innym,jak widać powyżej...

Mini
@Trochę logiki....

Serio ktoś w takie bzdury wierzy? Z tego co Zauważyłem wiekszosc ks nic nie robi więc kompetencji tam nie widze

Cacy firma
@Mini

-Ale nie rozumiem co cię powstrzymuje? -Nie narzekam -Czyli da się zarobić -Oczywiście ze się da!

Mini
@Cacy firma

Chciałbym zauważyć jeszcze jedna kwestie. Płacenie za inwentaryzację, gdzie brakuje sprzętu z półek, czyli ktoś z pracy musi kraść, pracodawca dostaje pieniądze za ubezpieczenie a pobiera jeszcze od pracowników. Dziwnym trafem nie potrafią ogarnąć kto kradnie, mnie to bardzo ciekawi. (:

Krzysztof
@Pracownik ME

Widzę że na wszystkich marketach to samo... ja pracowałem 5 lat i ani jednego awansu pomimo wyrabiania jakichś śmiesznych kontraktów z zawyżonymi parametrami na 3 miesiące. Po złożeniu wypowiedzenia dostałem propozycję awansu już bez kontraktów (śmiechu warte) i tekst ówczesnego kierownika "nie tacy już odchodzili". Odszedlem i nie żałuję. W końcu lepiej zarabiam i nie ma tego śmiesznego korpo ciśnienia. Nie polecam pracy w tej firmie chyba że nie masz ambicji i lubisz być wykorzystywany do cna.

Dako
@Kieras

Bredzisz,ostatnio miałem rozmowę z przełożonymi między innymi o awansie, mówiłem im tylko to co chcieli usłyszeć,nic więcej czyli że jest "super",owszem mogę awansować jak dam z siebie więcej .Jak dla mnie to jest demotywujące bo od dawna daje z siebie więcej od innych na salonie ,pracuje na 200% i oni doskonale o tym wiedzą.Te rozmowa miały inny cel,sam to przerabiałem jak pracowałem na kierowniczym stanowisku kiedyś _widać karma do mnie wróciła...

Kandydat00

Witam, mam pytanko w jakich godzinach pracuje kierowca na kategorie B i jakie mają samochody?? Co dokładnie należy do obowiązków i jakie są plus minus zarobki??

Hubcio

Nie wiem jak na innych sklepach, ale u mnie nastąpił kolejny głupi etap wystawiania sobie samemu pozytywnych opinii. Nawet kilku pod rząd, a potem wskazywania tego na pracowniczej grupie hehehe. Jeszcze Po kilka takich samych. Normalnie głupi i głupszy, zadowolony klient nie pisze z kilku kont takich samych opinii. No ale cóż zakompleksieni ludzie potrzebują podwójnej atencji

Alex
@Hubcio

U mnie jeszcze na to nie wpadli ale patrząc na nowe wymysły góry i oczekiwanie na rezultaty to pewnie też zaczniemy.

Tomi
@Hubcio

Opinie pewnie dodają bo jest ciśnienie nic nowego.Najmniej wiarygodne to są opinie klientów,moim zdaniem minimum 60-70 % to opinie mocno naciągane.Większość ludzi ma tendencję to mocnego koloryzowania pod wpływem emocji.Przykład:podchodzi klient,masz w tym czasie inną osobę,mówisz więc klientowi grzecznie że jak obsłużysz panią,pana to podejdziesz i co się dzieje po kilku minutach klient traci nerwy i wychodzi ,potem wchodzisz na opinię i co widzisz ?tekst że np:Obsługa tragiczna,nie chce im się pracować,klientów mają gdzieś etc..tak to wygląda realnie.Zresztą nikt normalny nie sugeruje się opiniami,one są tyle warte co wczorajsza pogoda.

Maciej

Witam,przez okres 6 miesięcy osiągałem swietne wyniki. Niestety w wyniku choroby bede miał chwilowa absensje w pracy.. Doszły mnie sluchy ze otrzymam tylko 2600 za miesiecbrutto na zwolnieniu to prawda?

Patryk

Witam, ktoś coś wie na temat stanowiska regionalnego stanowiska ds. floty? Dużo delegacji? Jakie auto służbowe?

Chętny

Dzień dobry, Jakie samochody służbowe oferuje firma swoim pracownikom (oczywiście jeżeli stanowisko tego wymaga) ?

Dawaj
@Chętny

Auta są różne, zawsze zadbane, sprawdzone, bo co jak co, ale flotę mają na poziomie.

psotka

Krótka piłka ! Jest ktoś w stanie powiedzieć ile doradca klienta ma podstawy na dzień dzisiejszy jakby się przyjmował ? albo chociaż czy minimalna czy więcej. Czy jest odpowiedzialność finansowa i jak w praktyce to wygląda ? Czy zmiany są po 8h czy może może np po 12h ale mniej dni pracujących ? (czy istnieją nadgodziny i jak są rozliczane).

Neoend

Mi pasuje w porownaniu z noe tonbajeczka

BartTOK

Wchodzę z ciekawości i co ja paczę?:) Ludzie, czy wy nie mata co robić? Pracowałem w Media 11 lat, do czasu gdy poszedłem na swoje. Teraz to dopiero mam zapier... Ciepły etacik to była pod pewnymi względami bajka. Cieszta się i i nie marudźta, bo może jeszcze nie wiecie, że może być gorzej. Zresztą małe firmy padają, a taki kolos jak ME przetrwa. A wy razem znim. Pozdro

@BartTOK

Zgadza się,są plusy i minusy jak wszędzie ale praca w Media nie jest zła.Dla mnie największy plus tej pracy to premia w 90% to ile zarobię zależy od moich starań i z tego jestem najbardziej zadowolony.Wyznaje zasadę "umiesz liczyć licz na siebie"i to się sprawdza jak się postarasz to zarobisz i możesz być sam z siebie dumny...

Marketing szeptany
@BartTOK

Ściemniasz i tyle. Z resztą pisałem już ten komentarz tylko zapłaciles za skasowanie żeby lepiej wyglądało. Bo za darmo tu się nie kasuje. Otóż masz taki (usunięte przez administratora) że aż w południe o 12.19 piszesz komentarze broniące byłego pracodawcy. Taki z ciebie dobroczynny adwokat-społecznik na rzecz firmy która obraca setkami milionów. Tylko ze żaden prawdziwy człowiek a tym bardziej „teraz to dopiero zabiegany”-przesiębiorca nie marnuje czasu na takie rzeczy. Po prostu ci płacą za pisanie tych bzdur i zagłuszanie tego co faktycznie w tej dyskusji istotne. Wiem to ja, ty i oby jak najwiecej czytających

PiotRAK
@BartTOK

Tak było, potwierdzam. Ja przepracowałem w ME 17 lat i poszedłem na swoje. Ale przerąbane. Samochód w leasing, ubieram się do pracy jak chcę, sam zarządzam swoim czasem i strategią działania. Co gorsze, muszę użerać się z ludźmi żeby wypracować zysk sobie samemu a nie kierownikowi, kierownikowi kierownika, szpiegowi z tabletem w srebrnej szkodzie na parkingu pod sklepem, Cleo i milionerom-akcjonariuszom. Straszna sprawa. Chyba czas wracać do Media Expert i żyć jak człowiek. Co powiesz na to BarTOK (tez pozdro dla ciebie jestes sztosik ziomuś. Piona. Żółwik). #cojapacze #stophejterzy #druzynaME

Szeptacz pospolity
@Marketing szeptany

A Ty widzę to samo. Albo roboty nie masz, albo dostałeś bana i teraz robisz wszystko, by oczerniać innych. Słabe

Analogia?
@Szeptacz pospolity

"Gdyby Kremlowi chodziło tylko o to, żeby narzucić swoją wizję świata za pomocą dezinformacji, to przeciwdziałanie byłoby prostsze. Cel jest inny, bardziej niebezpieczny - nie chodzi o przekonanie nas do konkretnego punktu widzenia, ale o wywołanie chaosu i konfuzji. By nikt nie wiedział, gdzie leży prawda. A ona wcale nie leży po środku" Tym cytatem odpowiem na twoje, wybacz, głupie i płytkie tezy. On dobrze pokazuje jaki jest twój cel działania na tym forum. Jak już nie udaje się bezkarnie wciskać kitu tak jak do tej pory, że wszystko jest och i ach, to probujesz sprowadzić dyskusje do konkretnej osoby a nie tego czego ona właściwie dotyczy. To jest właśnie ten chaos i konfuzja. To powyżej to cytat specjalistki, który łatwo szerzej odnieść do ogólnego zjawiska internetowej dezinformacji, takiej jak i tutaj.

SebP1

Czy ktos moze wypowiedziec sie o pracy jako programista w tej firmie? niestety w "opiniach" ciezko doczytac sie czegokolwiek.

No name

Podejście rekruterow na żenującym poziomie. Nigdy nie spotkałam się jeszcze z takim przejawem nieprofesjonalizmu. Nie informują rzetelnie o warunkach a potem zaskoczenie że kandydat odmawia. Porażka..

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Warszawa

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert