logo MediaExpert

MediaExpert

Chorzów

Opinie o MediaExpert

ANTYMEDIAEXPERT 2011-03-26 22:07:04
NEGATYWNA !!!!! Przy wejściu napadają na klienta handlowcy jak jakieś głodne wilki... Mówi się że nie potrzeba nic doradzać, a co krok to idą za klientem... TRAGEDIA!! Ceny wysokie !! Ale to nie wina handlowców tylko głupiego zarządu (szych) który nakazuje tym ludziom chodzić za klientem krok w krok żeby mogli wypisać karteczki na siebie... Paranoja !!
ZŁY! 2012-08-13 13:55:10
Beznadzieja!! Sklep to jedno wielkie zoo! Obsługa fatalna, ceny wysokie i jeszcze bezczelnie reklamują się jako konkurencja dla podobnych sklepów pff śmiechu warte!
reksio 2013-01-05 19:44:48
WIELKI KOMIS!!!!!! Wszystko po jednej sztuce, ciągle rozpakowywane na ekspozycje i pakowane do klienta, eksploatowany przez obsługę i dotykany przez wielu klientów sprzęt. Nie kompetentne kierownictwo i zarząd sklepu. Lipne i niejasne umowy dla pracowników. Firma która ich okrada i wykorzystuje swoich sprzedawców jako sprzątaczy i ochroniarzy sklepu. Tak trzymać!!! [usunięte przez moderatora]
Pro 2013-01-12 23:41:29
Straszna lipa,karzą za wszystko.Nie polecam.
dumny 2013-01-28 13:44:00
Chyba wam się sklepy pomyliły!!! Moim zdaniem bardzo dobry sklep, niskie ceny, duży wybór i miła obsługa. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
smerf 2013-02-05 20:23:53
dumny - 2013-01-28 13:44:00

Pozdrawiam
Uuu,to już tak kiepsko ,że dyrekcja robi kryptoreklamę.
Kto tam był,ten wie,jak jest.
gosc 2013-12-30 19:02:35
Dzisiaj odwiedziłam slep Media Expert w Chorzowie, ale to już nie ten sklep - poinformowano mnie , że to już Avans tylko napisy zostały ....jakaś totalna lipa ... (usunięte przez administratora)
myślący krzyś 2015-01-30 16:47:40
tak myslę i wyciągam wnioski: firma górę forsy włożyła w reklamę czyli pieniądze ma, reklama da jej jeszcze więcej pieniędzy: w takim razie więcej kasy na nowych pracowników i ich rozwój i komfort? bo ja akurat pracy poszukuję jak najpilniej. a ogólnie to trudni się do nich dostać do pracy obecnie jest?
żelek 2015-04-01 21:33:44
mediaexpert zrobiło się popularne dopiero od okolic świat kiedy wszędzie wszystkie telewizje czy też stacje radiowe zaczeły puszczać te popularną reklamę. Wiem , że wsadzili górę kasy w marketing , ale to chyba pomogło bo w tej chwili mało kto nie wie czym zajmują się te sklepy. Chyba są popularniejsi obecnie od Saturna i Media Markt...
samam 2016-05-13 22:08:18
jak u nich jest z pracą jako Specjalista ds. Sprzedaży - dział Drobne AGD, bo nie widze jeszcze żadnych koemntarzy od nich tak naparwde, a teraz jest jakiś boom na oferty.
Zostaw swoją opinię o MediaExpert - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediaExpert