logo Media Expert

Media Expert

Nysa

Opinie o Media Expert

Emilia 2016-08-05 21:41
W Styczniu kupiłam w tym sklepie w Nysie telefon który kosztował 1300 zl, kupując go Pani która sprzedawała zaproponowała mi dodatkowe ubezpieczenie które kosztowało 400 zł. Po czym telefon teraz mam rozbity. Wybrałam się tam z narzeczonym a Kierownik stwierdził że on nie może nic zrobić. Co to za obsługa? Pani która sprzedawała mi telefon gwarantowala ze dodatkowe ubezpieczenie jest nawet gdy telefon rozbije się z mojej winy. A ubezpieczyciel odrzucił to. Z CALEGO SERCA NIE POLECAM!!!!!
Emilia 2016-08-05 21:46
Szczerze mówiąc naciągaja ludzi a później umywaja ręce od wszystkiego.!!!! Co za ludzie jak można tak robić
... 2016-08-07 21:40
Po pierwsze tu piszemy opinię o pracodawcach a nie żale klientów. Z tego co wiem w sklepach agd są zmuszani ludzie do wciskania tych gwarancji a po przeczytaniu jej dokładnie żaden klient by tego nie chciał.

Czy ktoś mógłby napisać jak tam w Nysie się zarabia w ME ?
Maja 2017-01-17 20:36
do kierownika sklepu!!!!!!!!!!!!!! skoro już macie windę dla inwalidów, to zróbcie z nią jakiś porządek.....albo remont, albo wymiana......mój mąż już któryś raz z kolei , niestety nie mógł wjechać do sklepu, bo winda nie działa.....to po co ona tam jest????? żeby się reklamować że myślicie o wszystkich???? niestety nie myślicie.....bo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie działa już dłuższy okres.
Zostaw swoją opinię o Media Expert - Nysa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Expert