logo Media Expert

Media Expert

Nysa

Opinie o Media Expert

Emilia 2016-08-05 21:41
W Styczniu kupiłam w tym sklepie w Nysie telefon który kosztował 1300 zl, kupując go Pani która sprzedawała zaproponowała mi dodatkowe ubezpieczenie które kosztowało 400 zł. Po czym telefon teraz mam rozbity. Wybrałam się tam z narzeczonym a Kierownik stwierdził że on nie może nic zrobić. Co to za obsługa? Pani która sprzedawała mi telefon gwarantowala ze dodatkowe ubezpieczenie jest nawet gdy telefon rozbije się z mojej winy. A ubezpieczyciel odrzucił to. Z CALEGO SERCA NIE POLECAM!!!!!
Emilia 2016-08-05 21:46
Szczerze mówiąc naciągaja ludzi a później umywaja ręce od wszystkiego.!!!! Co za ludzie jak można tak robić
... 2016-08-07 21:40
Po pierwsze tu piszemy opinię o pracodawcach a nie żale klientów. Z tego co wiem w sklepach agd są zmuszani ludzie do wciskania tych gwarancji a po przeczytaniu jej dokładnie żaden klient by tego nie chciał.

Czy ktoś mógłby napisać jak tam w Nysie się zarabia w ME ?
Maja 2017-01-17 20:36
do kierownika sklepu!!!!!!!!!!!!!! skoro już macie windę dla inwalidów, to zróbcie z nią jakiś porządek.....albo remont, albo wymiana......mój mąż już któryś raz z kolei , niestety nie mógł wjechać do sklepu, bo winda nie działa.....to po co ona tam jest????? żeby się reklamować że myślicie o wszystkich???? niestety nie myślicie.....bo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie działa już dłuższy okres.
Klient z Nysy 2017-08-12 23:03
Mam na temat Media Ekspert pisząc ogólnie o tej Firmie inne spostrzeżenia. Kupiłem w tym sklepie piekarnik i Ok. Byłem zadowolony z zakupu i w chwili radosnego uniesienia napisałem na ich stronie super opinię o tym produkcie na 5 gwiazdek. Za jakiś czas dokupiłem płytę gazową i miałem jedną drobną uwagę dotyczącą błędów w instrukcji obsługi pomyślałem przydatna dla innych i co? Nie zamieścili bo dałem 4? Napisałem raz jeszcze i jak grochem !!! Ta Firma tylko takie opinie umieszcza przy swoich produktach które są. Super pozytywne co moim zdaniem nie jest uczciwym podejściem wobec klientów szukających rzetelnej oceny użytkowników. CENZURA. Nie prędko u nich coś kupię
Zostaw swoją opinię o Media Expert - Nysa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Expert