logo Media Expert

Media Expert

Nysa

Opinie o Media Expert

Emilia 2016-08-05 21:41:39
W Styczniu kupiłam w tym sklepie w Nysie telefon który kosztował 1300 zl, kupując go Pani która sprzedawała zaproponowała mi dodatkowe ubezpieczenie które kosztowało 400 zł. Po czym telefon teraz mam rozbity. Wybrałam się tam z narzeczonym a Kierownik stwierdził że on nie może nic zrobić. Co to za obsługa? Pani która sprzedawała mi telefon gwarantowala ze dodatkowe ubezpieczenie jest nawet gdy telefon rozbije się z mojej winy. A ubezpieczyciel odrzucił to. Z CALEGO SERCA NIE POLECAM!!!!!
Emilia 2016-08-05 21:46:22
Szczerze mówiąc naciągaja ludzi a później umywaja ręce od wszystkiego.!!!! Co za ludzie jak można tak robić
... 2016-08-07 21:40:43
Po pierwsze tu piszemy opinię o pracodawcach a nie żale klientów. Z tego co wiem w sklepach agd są zmuszani ludzie do wciskania tych gwarancji a po przeczytaniu jej dokładnie żaden klient by tego nie chciał.

Czy ktoś mógłby napisać jak tam w Nysie się zarabia w ME ?
Zostaw swoją opinię o Media Expert - Nysa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Expert