logo Media Expert Lubin

Media Expert Lubin

Lubin

Opinie o Media Expert Lubin

NoName 2009-09-14 20:48:36
Nie polecam. Dyrektor sklepu (dawny dyro Tesco) -[usunięte przez moderatora]. - pracownikow ma za nic.Dalej mysli,ze pracuje w Tesco. Jezeli chcecie miec ciagle podniesione cisnienie i przychodzic do pracy z "musu" to polecam. W przeciwnym razie dajcie dobie spokoj
Anty 2009-09-14 20:54:12
Ja moge dodac tyle, ze nie zarobisz wiecej niz 1300zl bo dyrektor sobie wali twoja premie
dawny pracownik 2010-01-19 23:35:52
potwierdzam opinie nawet na przerwe nie mozna wyjsc praca po 6 dni z rzedu bez dni wolnych , troje ludzi stoi w kolejce do kasy to panika na sklepie
anonim 2010-07-26 19:17:41
W 100 % polecam ten sklep,mozna duzo zarobic i praca jest w milej atmosferze,szczegolnie fajna atmosfera jest na dziale RTV - gdzie pracuje sympatyczny kierownik dzialu [usunięte przez moderatora] ;)-biedak ma ambicje na zastepce dyrektora sklepu(po trupach a do celu)
xenu 2016-04-22 23:28:13
edkeo, tak media expert to bardzo znane sklepy, typowa sieciówka ze sprzetem elektronicznym, ale to polski kapitał, nie jak w przypadku media markt i saturna. Co do zarobków to standardowo jakieś 2200 brutto plus możliwe premie, czasem jakieś zniżki na zakupy.
Zostaw swoją opinię o Media Expert Lubin - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Expert Lubin