Media Expert

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Media Expert

Klient Nowy wpis

Obsluga w punkcie w łasku pomocna i miła. Kierownik media w łasku pozostawia wiele do życzenia. Brak znajomości przepisów. Ceny niektórych produktów nie są zgodne z wystawionym towarem. Porażka i brak szacunku do klientów w tym punkcie

Rowerzysta Nowy wpis

Jako były klient tej sieci nie polecam korzystania z usług punktu Media Expert w Łasku zwłaszcza jeden pracownik, sprzedawca brak mu kultury i poszanowania dla klientów. Nie przedstawia się, już nie mówiąc o skromnym dzień dobry!!! Po prostu kawał.... Zero ogłady i profesjonalizmu.zastanawia mnie fakt jak taki osobnik działa na polu handlu. Zero podejścia do klienta. Swoje uwagi przekazuje krzykiem a gdy próbuje się ustalić tożsamość jego to z podkulonymi ogonem ucieka na magazyn.

Lena Woj

Łask jest mały, wszyscy się znają, a media to jeden z najlepszych pracodawców w mieście. Słyszę o ich same dobre rzeczy, a teraz mam okazję sama coś napisać, bo robiłam tam zakupy. Mam blade pojęcie o IT, ale pracownicy wszystko mi wyjaśnili, doradzili, wyszłam zadowolona z siebie:) Do poprawy pewnie papierkologia, ale ogólnie na plus.

Sławek
@Lena Woj

Żarty, gównopracodawca, podstawa poniżej minimum, chore systemy premiowe które się często zmieniają a i tak znajdzie się powód, żeby część premii zabrać. mobing, ciśnienie na plany, na wciskanie ludziom kitu i naciaganie na niepotrzebne usługi

@Sławek

No to tych negatywów faktycznie żeś się nawypisywał. Serio właśnie w ten sposób to wszystko widzisz? Podstawa poniżej minimum to w jakim sensie według Ciebie i co z tym "chorym systemem premiowym", jak to konkretnie wygląda?

Fru

Frustrat, frustrat, frustrat

@Fru

Ten opiniodawca czy szef?

Raport

Wywalili Cię?

@Raport

A za co potencjalnie najczęściej tu zwalniają?

ergo
@Wanda

Za nieróbstwo

Ewelina Nowy wpis
@ergo

Zauważ że jesteśmy na profilu sklepu w Łasku. Gdyby go wyrzucili, to byłby wakat i ogłoszenie o pracy. A nic takiego nie ma na stronie ME, ani w portalach ogłoszeniowych. Tak że tego. Wie ktoś, kiedy będą szukać do sklepu na Warszawską?

Karo Nowy wpis
@Ewelina

Nie wiem kiedy, ale mogę polecić ME jako pracodawcę., zresztą jako sklep jako taki też.

Loona_1

Bez łaski;) Pomogli, wnieśli, podłączyli..

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Media Expert. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ilona

skoro z tego co pisano poniżej to najlepszy pracodawca w okolicy to czemu żaden pracownik nie napiszę jak jest od środka? na co nowy może liczyć, czy poza pensją jakieś bennefity, % od sprzedazy czy chociazby jakas znizka pracownicza na zakupy ?

Erna
@Ilona

Masz premie, zniżki na sprzęt, program poleceń - polecasz kogoś do pracy i dostajesz za to kasę, jubileuszówki. Jest kilka fajnych rzeczy.

Julia
@Erna

premia zależna jest od jakichś konkretnych kwestii?

Elka
@Julia

Od tego co i ile sprzedaż w głównej mierze. Sprzedajesz - zarabiasz, układ win-win

Joanna
@Elka

A te targety są możliwe do osiągnięcia czy raczej nie? W niektórych firmach ustawiają jest tak żeby ciężko je było osiągnąć...

Ron
@Julia

Premie zależą od ciebie. Wiadomo co, za co i dlaczego. Kto ma zmysł i wie o co chodzi, ten wyciąga niezłe sumki. pOzdrawiam

@Ron

Tutaj w razie czego można liczyć na jakieś szkolenie, żeby sobie ten "zmysł" ewentualnie wyrobić?

Ernest
@Wanda

Szkolenia są, owszem. Teraz szkolą nas głownie online, przez e-learning

Agnieszka

Omijajcie ten sklep z daleka,bo zapłacicie kasę za towar,umówią się z Wami na konkretny dzień i godzinę i ani towaru ani pieniędzy.Kupilam lodówkę ,zapłaciłam gotówką ,Pan pracownik oznajmił i także przyszedł SMS,,że lodówka zostanie dostarczona 11.10.2021 między 16-19 za kolejną dopłata za te godziny.No więc tego dnia zwolniliśmy się oboje z mężem z pracy i czekaliśmy.Zadzwonilam również do punktu Pan pracownik (usunięte przez administratora)kazal cierpliwie czekać na przyjazd.Dodam,iż Pan pracownik powiedział,że stara lodówka ma być naszykowana od 16 do zabrania.I co ? Jestem bez lodówki i kasy ,bo dziś dzwoniąc do działu obsługi powiedziano mi,że mogą anulować zamówienie,a na kasę muszę czekać ,ile czasu,Pan z działu obsługi nie wiedział.Zero tłumaczenia,zero jakichkolwiek przeprosin czy rekompensaty,jeszcze raz nie kupujcie drogich sprzętów w Media Expert,bo później trudno od nich odzyskać pieniądze.

Wilk

Jestem bardzo zadowolona z zakupu lodówki Beko RCNA 365E30ZX Nofrost. Lodówka super spełnia moje oczekiwania. Miła i sympatyczna obsługa sklepu.Polecam wszystkim tego sprzedawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Expert - Łask

• Jak się pracuje w Media Expert?

Zobacz opinie na temat firmy Media Expert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Media Expert