PPHU TERG Teresa Grzebita sp. z.o.o (Media Expert),TERG SPÓŁKA Z O.O.

Kościerzyna

Opinie o PPHU TERG Teresa Grzebita sp. z.o.o (Media Expert),TERG SPÓŁKA Z O.O.

Ona 2013-11-28 23:54:09
Harówka ponad siły, duzo nadgodzin, bywały dni, że nie jadłam sniadania przez cały 10-cio godzinny dyzur. Dziwię sie, że do warunków sanitarnych i bhp jeszcze się nikt nie przyczepił. Pracownicy między soba rozmawiają wyłącznie o pracy i o tym, ile kto czego sprzedał i ile to było warte punktów. Żenada. Omijajcie szerokim łukiem. O nieprzedłużeniu umowy o prace informują na godzine przed jej końcem.
S. 2014-12-26 15:05:26
Zarobki ponad przecietne. Jezeli pracownik sie stara podchodzi do klienta, nie ma wszystkiego w d... to jest w stanie naprawde duzo zarobic. Wzajemna korzysc. Doskonaly system premiowy. Pracownik ma prawo glosu, prawo wyrazania opnii. Czasami rzeczywiscie jest bardzo duzo obowiazkow ale to naprawde przeklada sie na finanse. Jak na duza korporacje trzeba pochwalic podejscie do pracownika. Kolejnym duzym plusem sa ciagle zmiany. Dzieki nim rozwija sie firma a takze my -pracownicy.
my 2015-03-25 22:06:08
Pracownik ma prawo glosu, prawo wyrazania opnii. ??? gdzie i o czym?
ja 2015-04-24 19:26:46
No właśnie... Maja pracowników za nic licza sie tylko słupki... Żenada, zabieraja kupe kasy za niewyrobienie planów...!
tylko nie Rzeszów 2015-09-07 10:38:45
Wszystko co ci obiecają to bzdura. Firma opiera się na premiach uznaniowych - widzimisię "managerów"! Cały oddział Rzeszowski - to upadły DOMEX - CI SAMI LUDZIE, CZYLI PATOLOGIA!!! Naprawdę nie warto. Omijać szerokim łukiem. Ilość pracy nie do wykonania, ucinane premie, ilość nadgodzin przekracza wszelkie normy, ekwiwalent za urlop 3 tyg - to miedzy 100 a 150zł (dziwie się że skarbówka nie sprawdza co wypisują ludziom na paskach), chora atmosfera pracy, często nie będziesz miał czasu na 15 min przerwy w ciągu 12 godzin pracy. Firma w twoje dni wolne planuje ci szkolenia, kursy, bhp i.t.p w ten sposób nie masz życia prywatnego. Wprost każą ci łamać prawo, przykład "ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe" itp. Systemu premiowego nie rozumie nikt, nikt nie wie jak go policzyć nawet pracownicy z kilkuletnim stażem, opiera się na idiotycznych wskaźnikach nie pokazujących co udało ci się zarobić dla firmy i zawsze można je interpretować jako złe. Plany są naciągane - nikt nigdy nie wykonał. Można by pisać i pisać ... ale i tak nie przedstawie nawet promila tej atmosfery pracy ... serdecznie zapraszamy - rotacja pracowników duża. Zdarzały się przypadki, że ściągano pracownika z konkurencji tylko po to by zwolnic go po okresie próbnym (sic!).
złotów magazyn 2015-11-16 11:41:59
Witam, powiem szczerze OMIJAC SZEROKO!!, na magazynie takie cyrki sie dzieją, ze szok: za nadgodziny nie placą za dodatkowy 6 dzien pracy nie placą tylko ci wyliczą kiedyś tam dzień wolny. Jak za wiele prawdy powiesz to ciebie zwolnią. Z resztą kto by chciał pracować za 1400-1500 max. Zenada zycze plajty.
pracownik z mazowieckiego 2016-06-08 14:49:10
To prawda !!! Firma próbuje na ile tylko może,by wycisnąć z ciebie jak najwięcej i często się jej to udaje, dając ci w zamian, niewiele lub trochę wiecej jesli wyrobisz każdy parametr.
I te czarodziejskie reklamy "..niskie ceny", hehe koń by się uśmiał, ludzie nie takie głupie i sprawdzają przez zakupem, co ile kosztuje, a jak już kupią to mają problem ze zwrotami, bo po co przyjmować i zaniżać sobie statystyki
Zostaw swoją opinię o PPHU TERG Teresa Grzebita sp. z.o.o (Media Expert),TERG SPÓŁKA Z O.O. - Kościerzyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU TERG Teresa Grzebita sp. z.o.o (Media Expert),TERG SPÓŁKA Z O.O.