MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Don Emilios

Ja tam nie narzekam na swoją pracę:)

Pati Nowy wpis

Dalej tak się dzieje chołota oblega stanowiska kierownicze ,bez szacunku do pracowników na każdym kroku kodeks pracy jest łamany powinna inspekcja pracy od dołu do góry przetrzepać

Wojciech

Nadal tak słaba atmosfera bo z poprzedniego wpisu zrozumiałem że nie jest łatwo dogadać się z kierownikiem. Coś się zmieniło? Np obsada na kierowniczych stanowiskach?

@Wojciech

Ciągle sie coś tu zmienia.

Nie Polecam
@pracownik

Szkoda że mentalność zarządu i on sam się nie zmienia, kiepska praca za kiepskie pieniądze. Pracując tutaj człowiek jest (usunięte przez administratora) i cyferką w Excelu.

handlarz Nowy wpis
@Nie Polecam

na handlu zjadłem zęby i nie mam ochoty tłumaczyć takim jak ty na czym on polega. Praca z klientem łatwa nie jest, ale da się jej nauczyć. A w expercie akurat zarobić rzeczywiście się da

Nie Polecam Nowy wpis
@handlarz

Mało Pan jeszcze widział w życiu. Sukcesów życzę.

Czy jest możliwość pracy na pół etatu?

Nie Polecam Nowy wpis

żadna różnica dla ciebie w tej pracy, wypłata jest jak za pół etatu, a do minimalnej dorabiasz sam premią, no chyba że masz sumienie i nie dorobisz to wylecisz

Agnes_09

Tak miło jest na zakupach w ME, pracownicy są tak uśmiechnięci, że aż zastanawiam się nad złożeniem tam CV. Kończę technikum informatyczne, chcę iść na studia zaoczne i taka praca bardzo by mi pasowała. Co sądzicie?

Nie Polecam
@Agnes_09

idź lepiej gdzieś na produkcję, dzięki temu skupisz się na nauce a kasa ta sama

Brałeś udział w rekrutacji do MediaExpert. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Póki co jestem zadowolony. Świetna ekipa, przyjęcie na poziomie, praca mi się podoba:) Dobrego w nowym roku!

Mała Mi

Uważajcie na ten sklep i dobrze sprawdzajcie ceny bo (usunięte przez administratora) na wszystkim inne ceny mają na półkach a przy kasie droższe i głupio się tłumaczą że ktoś zapomniał zmienić a promocja była do wczoraj .NIE POLECAM robić tam zakupów.Zero kompetencji.☹️

@Mała Mi

Cena na półce powinna odpowiadać tej przy kasie. Wiadomo, że raz może się zdarzyć pomyłka, ale nie nagminnie. Taki proceder można zgłosić. Przyjdzie kontrola i wlepi kary, bo to wprowadzanie klientów w błąd.

Klientka
@Wojciech

Jak ma przyjść kontrola to wszystko układają jak trzeba.

Elka
@Klientka

Ostatnio robiłam zakupy w znajomej aptece. Towar wzięty z półki przy kasie był droższy. Pani przeprosiła, bo taki gorący okres, ciągle coś się zmienia, ceny rosną:( Mogłam się kłócić i zyskać parę złotych, ale co później? Pomoże mi następnym razem? Dopłaci ze swoich i zapamięta mnie źle? Nie warto. Uśmiechnęliśmy się i jest ok. Wesołych świąt życzę wszystkim.

Czarek

Jeśli są chęci do pracy to nikt nie powinien narzekać na tą firmę!!

mat637
@Czarek

Pracuje tam

@mat637

Fajnie, że pracujesz to może napisze coś konkretnego o obecnych warunkach zatrudnienia. Można dobrze zarobić, a pensje da na dobrym poziomie? Dadzą teraz na święta jakąś premie?

@Wojciech

Coś tam dadzą na święta.

Paulina

Dzień dobry, czy jest jakaś szansa obecnie na dostanie się do pracy do MediaExpert? Aktualnie ciężko jest na rynku pracy i chciałabym się dowiedzieć czy firma ma jakieś wolne etaty czy wszystko jest obłożone? O jakie stanowiska można ubiegać? Czy istnieje możliwość pracy np. na pół etatu lub 3/4? Czy firma oferuje jakieś dodatki do wynagrodzenia?

Tak
@Paulina

Jasne, że jest. Zajrzyj na stronę kariera.mediaexpert.pl i wybierz coś dla siebie

Heros

W Żarach najlepsza obsługa!

Żary team
@Heros

Dzięki:)

Danuta

Bardzo miła i kompetentna obsluga ,wyczerpujaca informacje dotyczace produktu ktorym byłam zainteresowana

Don Emilios

Ja tam nie narzekam na swoją pracę:)

Co myślicie o pracy w MediaExpert? Mam już jakieś doświadczenie w pracy w podobnej firmie jako konsultant i się zastanawiam czy to dobry pomysł żeby zmienić? Jak z pensją? Jakieś premie? Benefity?

Jacek
@Marek

Ja sobie cenię. Wypłata ok, powyżej 2500-3000zł netto. Jest multisport, jakieś dodatkowe konkursy sprzedażowe, zniżki pracownicze. Wiadomo, że pracy sporo ale to dzisiaj norma w każdej branży.

Paulina

Ostatnio mało było komentarzy na temat MediaExpert w Żaganiu. Co słychać w firmie? Czy obecnym pracownikom dobrze się pracuje? Widzę że przez stronę internetową MediaExpert można przesyłać formularz aplikacyjny, ale aktualnie firma nie prowadzi żadnej rekrutacji na konkretne stanowisko. Czy wiecie coś o wakatach w Żaganiu?

Klient123

Obsługa do bani. Jak klient sam zaczepi to wtedy dopiero ruszają tyłek. Sami nie potrafią nic podpowiedzieć, zaproponować klientowi jakiegoś ciekawego rozwiązania itd. Potem nie dziwi że młodzi wolą kupić w Internecie niż w takim tradycyjnym sklepie.

Specjalista ds. produkcji filmowych, taka ofertę znalazłem i zastanawiam się czy aplikować. Trochę martwi mnie taka długa cisza na forum

Paulina

Zainteresowani podjęciem pracy w Media Expert? Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: https://kariera.mediaexpert.pl/

aaaaaaaa

Witam ! odwiedziłam nasz Żagański media expert i powiem, że jestem mile zaskoczona, pracownicy uśmiechnięci, życzliwi poprostu profesjonalisci polecam ten sklep.

@aaaaaaaa

kto tam jest profesjonalista ?

4r5t6

hej nie wiem czy widzieliscie ale w MediaExpert szukaja magazyniera do dzialu przyjecia towaru w Łodzi? oferowana ejst praca w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00),atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (premia produktywna i stażowa)

pracownik22

staram sie o prace w ME w zaganiu, bylem na poczatku stycznia na rozmowie z regionalnym i cisza. teoretycznie poszlo wszystko ok. od tamtego czasu dwa razy dodawano ogloszenie ze przyjma tam do pracy. wyjasni ktos o co chodzi? czy w ME w zaganiu jest taka selekcja czy moze pracownicy co chwile sie zwalniaja? moglby sie jakis pracownik wypowiedziec bo nie wiem co o tym myslec, czy w ogole warto starac sie o prace tam?

Kacper

z całym szacunkiem "DANDO" jeśli personel wypycha porysowany towar z magazynu to zatrudnienie dodatkowych ludzi nic nie pomoże. Niestety miałem taki sam problem z tą firmą co KONDRAD

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Żagań

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

MediaExpert