logo MEDIA EXPERT

MEDIA EXPERT

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o MEDIA EXPERT

karol 2010-06-17 08:56
beznadziejny sklep który kusi towarem z gazetki nie mając go na stanie
OPINIA 2011-05-09 08:40
Media Expert w Jastrzębiu-Zdroju w Galerii Jastrzębie może i miła obsługa jak wyczują klienta ,że chce kupić ale spróbujcie Państwo zwrócić towar i odzyskać gotowkę.Kierownik .........
saniko 2016-04-26 22:27
podobno u nich KOLEGO trzeba nieźle zasuwać. Jeżeli zauważą chociaż cień znudzenia czy zrezygnowania to mogą podziękować za współpracę. Zastanawiam się tylko jak wygląda temat umów bo nie mam pewności czy aby na pewno każdy dostaje umowę o pracę na czas określony/nieokreślony.
Truskaweczka01.01 2017-01-01 18:35
Media Expert w Galerii Jastrzębie-Zdrój.
Fatalna obsługa, nie mili odzywają się jak do śmiecia !!!!
Kupiłam telewizor za prawie 1000zł i raz działał a raz nie, więc wzięłam go i pojechałam do Media Expert tam gdzie go kupiłam..
Po czym Pani ! Mówiła ze mamy nie wymagać od tego telewizora, ale to nie ma znaczenia czy kupie telewizor za 5000zl lub 1000zl ale to ma działać...!!!! Dużo mam jeszcze uwag na temat obsługi !!!!!! Jagby bylo mniej tych gwiazdeczek to bym dała najmniej
Zostaw swoją opinię o MEDIA EXPERT - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDIA EXPERT