Media Expert

Opinie o Media Expert

@tomasz

Jako firma wielokrotnie nagradzana za najwyższy poziom obsługi klienta cenimy sobie każdą otrzymaną opinię. Zapewniamy, że zależy nam na utrzymaniu najwyższej jakości naszych usług. Mamy nadzieję, że uda nam się o tym przekonać w toku naszej dalszej współpracy.

Roksana Nowy wpis

Pani Martyna i Pan Marcin dziękujemy bardzo za pomoc w zakupach! Obsługa super, profesjonalnie. Z całego serca polecam ten sklep i tych pracowników!!!

Malinka Nowy wpis

Świetny sklep Pan Filip bardzo miły człowiek znający się na swoim fachu.Wyszłam okupiona i zadowolona

Czy jest możliwość pracy w Media Expert na część etatu?

Swojak

Cieszę się,że wybrałem pracę w polskiej firmie. Jakoś mi z tym bezpieczniej w tych niepewnych czasach.

Teresa
@Swojak

Skąd to poczucie bezpieczeństwa? Możesz dać znać ile można tutaj zarobić? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do oczekiwań i zleconych obowiązków?

Zostaję Nowy wpis
@Teresa

Ano stąd że jakoś nie boję się, że jak jakieś korpo z Azji czy zachodu nagle zwiną manatki zostawiajć ludzi na lodzie. WIDZIAŁEŚ Shopee? Weszli, naronbili duymu i znikli. A ludzie szukają roboty po nich

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Media Expert? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Czy Media Expert zapewnia kartę multisportu?

bart

Tak, jasne

Zuzanna
@bart

to ironia czy poważnie jest dostęp? Macie tam jakieś jeszcze benefity pozapłacowe czy nic?

ON
@Zuzanna

Oczywiście. Dofinansowywanie MultiSport, medicover vouchery świąteczne i zakupy pracownicze

OloW

Jest karta, potwierdzam. I powiem ci, że jak przez lata nie brałem, to gdy ceny na siłce wzrosły, to korzystam i oszczedzam. no i moge korzystać w innych miastach też

Podziękowania dla Pana Krzysztofa z serwisu rowerowego super doradca super obsługa jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni i napewno dzięki takiej miłej obsłudze wrócimy znowu po zakupy nie tylko rowery.Panie z obsługi klienta również bardzo miłe i fachowe

Bożena

Tak czytam te pozytywne opinie i się zastanawiam czy jest tu coś takiego jak nagroda dla pracownika miesiąca? Bo każdy tak chwali wybrane osoby, że fajnie by było jakby zostali bardziej docenieni niż poprzez same pochwały na forum. ;p

Woźniak

Wielkie podziękowania dla Pana Martina ze Świdnicy za miłą i szybką obsługę w dniu 11. Marca. Jest osobą bardzo sympatyczną, przyjemną, komunikatywną i życzymy firmie więcej takich zaangarzowanych pracowników. Życzymy dalszych sukcesów w pracy. Pozdrawiamy

Kupujący z zp

Podziękowania dla sprzedającej Pani Marty za pomoc w zakupach i pełne profesjonalne podejście do klienta. Takich sprzedających więcej w tym sklepie. Sprzedająca przygotowana bardzo dobrze do pracy więc godna nagrodzenia.

Jak się pracuje z ludźmi z Media Expert?

Borys77

Mi tam pracuje się bardzo dobrze, ale jestem jednym z nich:)

Magda

Wielkie podziękowania dla Pana Piotra kierownika sklepu, oraz Pana Łukasza z działu AGD za przemiła obsługę i pomoc w doborze sprzętu. Sprzęt zgodny z moimi oczekiwaniami + fajna promocja. Pozdrowienia dla Pani Magdy z kasy, dzięki serdeczne! Polecam każdemu!

Krystyna

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować panu Wojtkowi z działu lodowek za rzetelną, fachową i przemiła pomoc w wyborze sprzętu chlodzacego.polecam wszystkim klientom tak wspaniałego sprzedawcę.

Wiktoria

Czy w media są zniżki dla pracowników na sprzęt ?

Kobus1997
@Wiktoria

Jasne

Paula

Moja opinia jest w 100% pozytywna polecam szczerze sklep A przede wszystkim pracujacych tam kierowników . Zakupiliśmy sprzęt przez Internet miało być taniej szybciej i bez problemów okazało się wielką porażka nie polecam nikomu. Wysłali nam zmywarka bez aquastopu gdzie w specyfikacji aqua stop był. Zgloslismy reklamacje 30.07.2020 do dnia dzisiejszego nikt nas nie powiadomił o tym co się dzieje z naszą reklamacja jak jest rozpatrywana A jest 06.09.2020 zero odzewu mimo telefonów pism maili koszmar. Dopiero w momencie gdy zajęli się sprawą kierownicy z media expert że Świdnicy nasza sprawa znalazła zakończenie. Kierownik pomimo że sprzęt był zakupiony przez Internet bez problemu pochylił się nad sprawa dzwonił szukał rozwiązania i POMOGL. Podejrzewam że gdyby nie on to nadal wisielibysmy w próżni A raczej nasza zmywarka. Krótko ludzie pracujący w media expert w Świdnicy pełen szacunek za pracę i zrozumienie(usunięte przez administratora)

Paulina

Jaka jest stawka proponowana dla studenta i czy da się ustalić elastyczny grafik, powiedzmy na 3/4 etatu?

@Paulina

Witam, oferujemy pracę w pełnym wymiarze czasu. Zapewniamy elastyczny grafik i miłą atmosferę. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu poprzez adres e-mail: hr@me.pl.

tomasz

(usunięte przez administratora) największe. Omijać szerokim łukiem jeśli chcecie kupić tam sprzęt elektroniczny. Sprzedawcy sprzedają uszkodzone produkty (zarysowania itd.) i później wypierają jakąkolwiek formę reklamacji mówiąc, że może sobie pan naprawić na własną rękę. Jeszcze raz utwierdzam wszystkich w przekonaniu, że lepiej pójść do bardziej konsument-friendly sklepy. Serdecznie nie pozdrawiam.

@tomasz

małami

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę na godzinę 12. Byłam chwilę wcześniej, ale nikt się mną nie zainteresował, szanowny pan dyrektor, z którym miała się odbyć rozmowę (usunięte przez administratora)Kiedy po godzinie łaskawie do mnie przyszedł rozmawiał ze mną jakbym była niedorozwinięta...I klasyczne "bez względu na to czy dostanie sie pani do 2 tury rozmów będziemy sie kontaktować", oczywiście kontaktu nie było. Przypominam szanownym pracodawcom, że pracownik to też człowiek, a nie gówno i należy mu się szacunek.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Expert - Świdnica

• Jak się pracuje w Media Expert?

Zobacz opinie na temat firmy Media Expert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Expert?

Media Expert